Code Center
Advertise Here
Advertise Here

آموزش مقدماتی بازی تاپ الون

آموزش مقدماتی بازی تاپ الون را آماده کرده ایم تا کسانی که به تازگی با این بازی آشنا می شوند در همان ابتدا بتوانند با اطلاعات کامل بازی را شروع و ادامه دهند …

اولین کاری که مربیان باید انجام دهند این است که در بدو ورود، بازی رو به جیمیل (برای اندرویدی ها) یا آپل آی دی (برای IOS) خودشون متصل کنند تا خیالشون از بابت ذخیره سازی بازی راحت باشد. در کنار جیمیل یا آپل آی دی میتوانید بازی را به فیسبوک هم متصل کنید(با استفاده از V-P-N) که این کار را وقتی که وارد بازی شدید از قسمت Setting بازی انجام دهید(طبق عکس زیر). وصل شدن به فیسبوک هم ویژگی های خودش را در بازی دارد از جمله دریافت ۵ توکن برای اتصال به فیسبوک، انجام بازی های دوستانه با دوستان فیسبوکی، حمایت در بازی ها  و … ، برای کسب اطلاعات بیشتر این مطالب را مطالعه کنید: ارتباط با سایر مربیان در تاپ الون و آموزش وصل کردن اکانت فیسبوک به تاپ الون

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/9thvhl9zclf0co901rul.jpg

حالا که به بازی وصل شدید در مرحله بعد باید کشور و نام تیم خود را انتحاب کنید، با زدن بر روی آیکون مداد میتوانید اطلاعات تیم را ویرایش کنید، طبق عکس زیر:

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/h5hnkz6mkktjohgvire8.jpg

بعد از وارد کردن اطلاعات تیم با زدن بر روی START WITH A NEW CLUB بازی را شروع کنید …

*وارد بازی که شدید، طبق راهنمایی که خوزه مورینیو به شما میکند قسمت های مختلف بازی را کامل کنید.

_ _ _ _ _

در ابتدا منابع بازی را بیان میکنیم که چه چیزهایی هستن:

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/1wrvhse6kk0lvg0vdmgj.jpg

Token(توکن): توکن یکی از مهمترین منابع بازی میباشد که در خرید بازیکن بیشترین استفاده را دارد و باید در مصرف آن دقت لازم را داشته باشید چون بدون توکن پیشرفت در بازی و قهرمانی بسیار سخت یا عملا” غیر ممکن است. مهمترین استفاده های دیگر توکن: خرید یا طراحی لباس و لوگو برای تیم، تغییر نام و ملیت بازیکنان، کاهش زمان آپدیت ساختمان های باشگاه(Speed Up)، تغییر تاریخ و ساعت بازی ها در حالتی که میزبان هستید، خرید بسته های سبز، آبی، قرمز و پول، خرید بازیکنان اسکات(Scout)، تغییر نام تیم، تغییر نام ورزشگاه و …

Money(پول): پول هم جزو منابع مالی باشگاه میباشد که در خرید بازیکن بیشترین استفاده را دارد. استفاده های دیگر پول: پاداش برد بازی برای بازیکنان، دستمزد و تمدید قرارداد بازیکنان و ساخت و سازهای استادیوم و سایر ساختمان های باشگاه.

Treatments(بسته درمانی یا قرمز): در حالت عادی زمانی که بازیکن شما مصدوم میشود باید زمان درمان خود را با توجه به مصدومیت که ۱ روز یا بیشتر هست طی کند، اما شما با دادن بسته قرمز میتوانید زمان درمان بازیکن را کوتاه کنید.

Morale(بسته روحیه یا آبی): روحیه بازیکن را با دادن این بسته بالا میبرید تا در بازی عملکرد بهتری داشته باشد. روحیه بازیکن در ۴ حالت Poor(ضعیف) ، Good(خوب) ، Very Good(بسیار خوب) و Superp(عالی) می باشد.

Rests(بسته استراحت یا سبز): بعد از انجام بازی یا تمرین دادن، بازیکنان خسته می شوند و از انرژی آن ها کم میشود و در اینجاست که بسته سبز لازم میشود، شما معمولا” در ۱ روز ۲ یا شاید ۳ بازی داشته باشید که با دادن هر بسته سبز به بازیکن میتوانید تا ۱۵ درصد انرژی آن را افزایش دهید تا بازیکن بتواند با انرژی بیشتری در بازی بعد حضور پیدا کنند، اگر بازیکنان با انرژی پایین در بازی ها حضور پیدا کنند کارایی آنها پایین می آید و احتمال مصدومیت بازیکن هم بالا میرود.

توجه: قسمتی برای دریافت رایگان این منابع البته یه صورت محدود وجود دارد که در ادامه بیان میکنیم…

_ _ _ _ _

در بخش بعدی قسمت های مختلف بازی را توضیح میدهیم:

Home: میپردازیم به توضیح دادن قسمت های مختلفی که در صفحه اصلی بازی وجود دارد، طبق عکس زیر:

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/05lrvswdli91etvbe9py.jpg

در قسمت بالای صفحه مقدار منابع شما در بازی میباشد از جمله: توکن، پول و بسته های قرمز، آبی، سبز http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/1wrvhse6kk0lvg0vdmgj.jpg

FRIENDLY: در این قسمت میتوانید با دوستان خود بازی دوستانه برگزار کنید و تاریخ و زمان آن را مشخص کنید. کسی که بازی دوستانه برگزار میکند یا به عنوان میزبان میباشد مانند بازی های رسمی لیگ، کاپ و چمپیونز لیگ از انرژی بازیکنانش کم میشود و امکان مصدومیت بازیکن هم وجود دارند و البته بازیکنانش هم پیشرفت میکنند اما برای تیم مهمان در بازی دوستانه هیچ تأثیری وجود ندارد یعنی بازیکنانش خسته و مصدوم نمیشود و پیشرفت هم نمی کنند، در بازی دوستانه هدف تیم مهمان بیشتر این می تواند باشد که سیستم و بازیکنان خود را محک بزند.

Friends: در این قسمت لیست دوستان شما وجود دارد که در بازی یا از طریق قیسبوک دوست شدید.

شما ۲ راه برای دوستی با مربیان دارید ۱- از داخل بازی برای مربی تیم مورد نظر درخواست دوستی بفرستید ۲- از طریق فیسبوک برای مربی تیم مورد نظر درخواست دوستی بفرستید که در این حالت ۲ مربی باید اکانت فیسبوک خود را به بازی وصل کرده باشند.

*در بازی بعد از رفتن به پروفایل یک تیم میتوانید با Add Friend برای مربی تیم مورد نظر درخواست دوستی بفرستید و پس از قبول درخواست شما، در لیست دوستان قرار میگیرد.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/viczuatharbv5zeste6l.jpg

*برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوستی مربیان از طریق فیسبوک، این مطلب را مطالعه کنید: ارتباط با سایر مربیان در تاپ الون

*با زدن بر روی ۳ نقطه ایhttp://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/2bhpa4n4ytwvtkhl3ba.png که در سمت راست FRIENDLY وجود دارد شما میتوانید با دوستان خود در اتحاد به چت و گفتگو بپردازید.

Next Match: در این قسمت اطلاعاتی از بازی یعدی شما وجود دارد از جمله: تاریخ و ساعت بازی، میانگین قدرت ۱۱ بازیکن اصلی تیم شما و تیم حریف که به صورت عددی داخل پرانتز، درصدی و ستاره نمایش داده میشودhttp://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/pfo8dpau784flsx2wkr.png و همچنین روند نتیجه گیری شما در ۵ بازی آخر وجود داردhttp://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/ppeku17jj5z979pmghzs.png که W(برد)،D(مساوی) و L(باخت) را نشان میدهد.

Preparation Level: در این قسمت سطح آمادگی تیم شما برای بازی بعد نمایش داده میشود، با زدن بر روی آیکون زردhttp://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/u6p9u10n54d8p30b3ued.png میتوانید کارهایی که برای افزایش سطح آمادگی تیم شما نیاز هست را ببینید.

Match Preview: در این قسمت اطلاعاتی از تیم شما و تیم حریف نمایش داده میشود مانند سیستم ۲ تیم، قدرت درصدی بازیکنان ۲ تیم در خطوط دفاع، هافبک و حمله، بازیکنان برتر تیم حریف و ….

Season Day: در این قسمت نمایش داده میشود که چند روز از فصل گذشته است .

Previous Match: در این قسمت نتیجه و گزارش آخرین بازی شما وجود دارد که با زدن بر روی Match Report میتوانید گزارشی از بازی قبلی خود مشاهده کنید. در قسمت Income هم درآمدی که از بازی قبل دریافت کرده اید درج شده است.

_ _ _ _ _

Squad: در این قسمت ترکیب تیم شما وجود دارد و شما میتوانید تعویض ها و تغییرات سیستم و تاکتیک خود را انجام دهید. شما در تیم میتوانید حداکثر ۲۸ بازیکن و حداقل ۱۴ بازیکن داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطالب را مطالعه کنید: بخش اول آموزش، ترکیب تیم و بررسی حرفه ای صفحه تاکتیک ها

_ _ _ _ _

Training: در این قسمت میتوانید بازیکنان خود را تمرین دهید تا قوی شوند و همچنین بونوس های تمرینی دریافت کنید تا تیم قویتری داشته باشید، برای کسب اطلاعات بیشتر این ۲ مطلب را مطالعه کنید: بخش دوم آموزش، تمرین و ترفند، حداکثر کردن بونوس های تمرینی با کمترین میزان خستگی!

_ _ _ _ _

Transfers: در این قسمت می توانید در مزایده بازیکن ها شرکت کنید و بازیکنان مورد نیاز خود را در پست های مختلف خریداری کنید، برای شرکت در مزایده ها باید در هر راند ۱ توکن بدهید پس حتما در مصرف توکن های خود دقت کنید که یکی از منابع مهم بازی توکن میباشد و بدست آوردنش سخت است، برای خرید بازیکن صبح زود اقدام کنید که کمی خلوت تر هست. توجه داشته باشید بازیکنان ۵ استار بهترین کیفیت را دارند و سعی کنید در مزایده اینگونه بازیکن ها شرکت کنید تا بتوانید با خریداری بازیکنان ۵ استار تیم بهتری داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطالب را مطالعه کنید: همه چیز در مورد نقل و انتقالات تاپ الون و آموزش خرید بازیکن در نسخه جدید تاپ الون

_ _ _ _ _

Fixtures: در صفحه اول(My Fixtures) تاریخ و زمان بازی های مختلف شما درج شده است که با زدن روی هر بازی میتوانید اطلاعات مربوط به بازی های قبل و آینده خود را دریافت کنید. طبق عکس زیر در حالتی که میزبان هستید با زدن بر روی آیکون مداد میتوانید ساعت بازی را در بازه زمانی مجاز که وجود دارد با پرداخت ۲ توکن تغییر دهید.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/puy44dycra8ztmtqympr.jpg

در صفحه دوم این قسمت(Friends Fixtures) تاریخ و زمان بازی های دوستان شما درج شده است که میتوانید به صورت آنلاین بازی آنها را مشاهده و ساپورت کنید. و در صفحه سوم این قسمت(Now Playing) بازی های دوستان شما که در همان لحظه در جریان هست را میتوانید مشاهده کنید …

_ _ _ _ _

League: در صفحه اول(Standings) جدول لیگ را مشاهده میکنید که ۱۴ تیم حضور دارند و به رقابت با یکدیگر میپردازند. در طول ۱ فصل که ۱ ماه می باشد ۲۶ بازی به طورت رفت و برگشت انجام میدهید تا رده بندی تیم ها در پایان فصل مشخص شود. بازی های لیگ در روز سوم هر فصل جدید آغاز میشود که تیم شما هر روز ۱ بازی لیگ انجام میدهد. در پایان فصل ۸ تیم برتر به لیگ و لول بالاتر راه پیدا میکنند. ۴ تیم برتر به لیگ قهرمانان(Champions League) فصل بعد صعود میکنند و تیم های پنجم تا هشتم به سوپرلیگ(Super League) صعود میکنند. در پایان فصل به ۸ تیم اول جایزه مالی تعلق میگیرد پس سعی کنید حتما جزو ۸ تیم باشید، هر چه بالاتر قرار بگیرید جایزه بیشتری دریافت میکنید. طبق عکس زیر از قسمت RULES میتوانید مقدار جوایز اهدایی به تیم های اول تا هشتم را مشاهده کنید(Awards) و همچنین جایزه ای که برای هر بازی به تیم شما داده میشود(Prize per match).

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/n5ytdtbkx32gvpe88i03.jpg

* در صفحه دوم(Matches) برنامه و نتایج بازی های لیگ را مشاهده میکنید و در صفحه سوم(Top Players) بهترین بازیکنان لیگ از جمله گلزنان برتر_ _ _ _ _

Champions League: در چمیونز لیگ تیم ها در ۸ گروه ۴ تیمی A-B-C-D-E-F-G-H قرعه کشی میشوند و تیم های اول و دوم گروه های A-B , C-D , E-F , G-H به صورت ضربدری در مرحله حذفی با هم بازی میکنند. در ضمن تیم های سوم هم به مرحله حذفی سوپر لیگ راه پیدا میکنند. در هر مرحله از چمیونز لیگ و در هر بازی بدون در نظر گرفتن برنده یا بازنده به هر ۲ تیم جایزه مالی تعلق میگیرد و به قهرمان چمیونز لیگ هم جایزه جداگانه ای پرداخت میشود، پس هر چقدر بتوانید در چمیونز لیگ به مراحل بالاتر بروید پول خوبی دریافت خواهید کرد. از قسمت Rules جوایز اهدایی به تیم ها در هر مرحله را مشاهده کنید.

_ _ _ _ _

Super League: در سوپر لیگ تیم ها در ۸ گروه ۴ تیمی A-B-C-D-E-F-G-H قرعه کشی میشوند و تیم های اول و دوم گروه ها به مرحله حذفی راه پیدا میکنند. در ضمن تیم های سوم مرحله گروهی چمپیونز لیگ در مرحله حذفی سوپر لیگ قرار میگیرند. در هر مرحله از سوپر لیگ و در هر بازی بدون در نظر گرفتن برنده یا بازنده به هر ۲ تیم جایزه مالی تعلق میگیرد و به قهرمان سوپر لیگ هم جایزه جداگانه ای پرداخت میشود، پس هر چقدر بتوانید در سوپر لیگ به مراحل بالاتر بروید پول خوبی دریافت خواهید کرد. از قسمت Rules جوایز اهدایی به تیم ها در هر مرحله را مشاهده کنید.

_ _ _ _ _

Cup: در مسابقات کاپ ۶۴ تیم در دور اول حضور دارند و بازی های به صورت رفت و برگشت و حذفی میباشد، در هر مرحله از کاپ و در هر بازی بدون در نظر گرفتن برنده یا بازنده به هر ۲ تیم جایزه مالی تعلق میگیرد و به قهرمان کاپ هم جایزه جداگانه ای پرداخت میشود، پس هر چقدر بتوانید در کاپ به مراحل بالاتر بروید پول خوبی دریافت خواهید کرد. از قسمت Rules جوایز اهدایی به تیم ها در هر مرحله را مشاهده کنید.

_ _ _ _ _

Associations: جذابترین بخش بازی می باشد که میتوانید با دوستان خود اتحاد یا گروهی تشکیل دهید و هر هفته به مسابقه با اتحادهای دیگر بپردازید. با دوستان خود اتحاد قوی تشکیل دهید، امتیاز اتحاد خود را بالا ببرید و به لیگ های بالا صعود کنید تا در پایان هر فصل جایزه توکنی خوبی دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطالب را مطالعه کنید: رونمایی از اتحادها (Association) ، توضیحات تکمیلی درباره نحوه برگزاری اتحادها و نقد و بررسی , سوالات متداول از اتحاد ها

_ _ _ _ _

Club: در صفحه اول(Overview) لوگو و لباس داخل خانه و خارج از خانه تیم را مشاهده میکنید و در قسمت پایین اطلاعات باشگاه از جمله لول باشگاه(Club Level)، نام استادیوم، تاریخ تأسیس باشگاه(Founded)، ظرفیت ورشگاه و …

طبق عکس زیر بعد از زدن بر روی مداد، در قسمت Your Club Name و با پرداخت ۵ توکن می توانید نام تیم خود را تغییر دهید.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/vl4bsax5w9cogr5n3pbh.jpg

در صفحه دوم(Inventory) میتوانید بسته هایی که از طرف دوستان شما به صورت Gift یا هدیه فرستاده شده دریافت کنید، شما هر روز فقط ۱ هدیه از هر بسته میتوانید بگیرید. و در قسمت پایین لباس داخل خانه(Home Kit) ، خارج از خانه(Away Kit) و لوگوی تیم را انتخاب کنید.

_ _ _ _ _

Manager: در صفحه اول(Overview) اطلاعاتی از مدیر درج شده است. برای تغییر نام مربی بر روی آیکون مداد بزنید و نام خود را ویرایش کنید.

در صفحه دوم(Trophies) تالار جام های باشگاه می باشد، هر جامی که در فصل های مختلف به دست آورید در این قسمت قرار میگیرد و میتوانید جام های خود را مرور کنید.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/zlvuufufq8kaxel5gow.jpg

در صفحه سوم(Referrals) می توانید ببینید که چگونه میشود با دعوت دوستانتان به بازی تاپ الون توکن دریافت کنید، برای دیدن اطلاعات این صفحه حتما” باید اکانت خود را به فیسبوک متصل کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را مطالعه کنید: آموزش دریافت توکن های قسمت Manager

در صفحه چهارم(Achievments) دستاوردها هستن که با تکمیل فرآیند بازی میتوانید این دستاورد ها رو ببینید. این دستاوردها خیلی اهمیتی ندارن و بیشتر جنبه فان و سرگرمی دارن. البته بعضیاشون به عنوان یک رکورد تلقی میشن و بعضیاشون هم جنبه کل کل دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را مطالعه کنید: دستاوردهای (Achievments) بازی تاپ الون

_ _ _ _ _

Finances: در صفحه اول(Overview) لیست درآمد ها و مخارج باشگاه قرار گرفته است، در صفخه دوم(لیگ، کاپ و بازی های دوستانه یا اتحاد قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را مطالعه کنید: آموزش قسمت مالی باشگاه (Finances)

_ _ _ _ _

Ground: در این قسمت میتوانید ورزشگاه و سایر ساختمانهای مرتبط به ورزشگاه که هر کدام نقش و اهمیت خاص خود را دارند ببینید.

وجود ورزشگاه و ساختمان های سطح بالا این کمک را به شما میکند که هم شرایط پیشرفت شما بهتر و آسان تر شود و هم این که شما تبدیل به یک باشگاه حرفه ای بشوید. پس پیشنهاد اکید میشود که فرایند ساخت و ساز ورزشگاه و سایر ساختمان های ورزشگاه را پیوسته ادامه دهید و هیچگاه متوقف نشوید، در ضمن برای تغییر نام ورزشگاه خود بر روی آیکون مداد که در قسمت بالا هست بزنید و با پرداخت ۵ توکن نام ورزشگاه خود را تغییر دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را مطالعه کنید: همه چیز در مورد استادیوم و سایر ساختمانهای باشگاه

_ _ _ _ _

Club Shop: فروشگاه باشگاه یکی از قسمت هایی است که تیم وابستگی زیادی به آن دارد به دلیل اینکه شما می توانید با پرداخت پول یا به صورت رایگان(ویدئو دیدن) به بخشی از منابع بازی دست پیدا کنید.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/5tlmanro82vx03s5323x.jpg

صفحه اول(Currencies):

Buy Tokens: وارد این قسمت که شوید ۲ راه برای دریافت توکن دارید:
۱- Buy Tokensخرید توکن بازی تاپ الون

۲- Free Tokens: در این قسمت ۵ اسپانسر Fyber-Supersonic-Tapjoy-TokenAds-Trialplay قرار دارند که شما میتوانید با دانلود برنامه و بازی هایی که در این اسپانسرها قرار دارد توکن به دست آورید. به این نکته هم باید توجه کنید با آی پی ابران وارد بازی شوید برنامه و بازی های کمی را مشاهده می کنید و برای دانلود برنامه و بازی های بیشتر باید با V-P-N وارد بازی شوید، برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را مطالعه کنید: ترفند دریافت توکن و بسته های رایگان!

Money: وارد این قسمت که شوید ۲ راه برای بدست آوردن پول وجود دارد:

۱- توکن خود را تبدیل به پول کنید که خب برای باشگاه بصرفه نیست مگر در مواقعی که واقعا نیاز داشته باشد و توکن زیادی هم در تیم وجود داشته باشد.

۲- با زدن بر روی GET FREE ویدئو ببینید و به ازای هر ویدئو مقداری پول رایگان دریافت کنید که به طور مثال در لول ۱ برای هر ویدئو به شما ۱۰k پول میدهد که مقدار ناچیزی هست، اما وقتی که ۳۰ ویدئو ببینید در مجموع ۳۰۰k دریافت میکنید که پول قابل توجهی است، در ضمن هر چه Level شما در بازی بالاتر برود مقدار پول در ازای هر ویدئو بیشتر می شود. توجه داشته باشید که در تاپ الون روزانه حداکثر تا ۳۰ ویدئو میتوانید مشاهده کنید.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/q3otz1t9e0cb5pgbd40p.jpg

TreatmentsMoral Boosters-Rests: وارد این قسمت ها که شوید میتوانید به ۲ روش بسته های قرمز، آبی و سبز دریافت کنید:

۱- توکن خود را تبدیل به بسته کنید که خب برای باشگاه بصرفه نیست مگر در مواقعی که واقعا نیاز داشته باشد و توکن زیادی هم در تیم وجود داشته باشد.

۲- با زدن بر روی GET FREE ویدئو ببینید و به ازای هر ویدئو ۱ بسته رایگان دریافت کنید.

توجه: شما روزانه تا سقف ۳۰ ویدئو رایگان میتوانید مشاهده کنید و پول، بسته های قرمز، آبی و سبز دریافت کنید. به این نکته هم باید توجه کنید با آی پی ابران وارد بازی شوید شاید فقط چند ویدئو بتوانید مشاهده کنید و برای دیدن ویدئوهای بیشتر باید با V-P-N وارد بازی شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را مطالعه کنید: ترفند دریافت توکن و بسته های رایگان!

صفحه دوم(Official Items):

در این قسمت لباس و لوگوهای رسمی تیم ها را مشاهده میکنید که با توکن میتوانید آنها را خریداری کنید و قیمت بالایی هم دارند، معمولا” تیم هایی که از توکن بالایی برخوردار هستند از این قسمت لباس و لوگو خریداری میکنند: خرید لباس و لوگوی رسمی تیم ها (+۵۰ توکن هدیه)

صفحه سوم(Regulr Items):

در این قسمت لباس و لوگوهای مختلفی وجود دارد که با توکن میتوانید آنها را خریداری کنید و قیمت پایین تری هم دارند. طبق این روش شما میتوانید به صورت رایگان از این قسمت لباس و لوگو خریداری کنید: ترفند خرید لباس یا لوگو به طور مجانی و با صفر توکن !

امیدواریم که از این آموزش بهره کافی را برده باشید … برای اطلاع از آخرین اخبار تاپ الون عضو کانال تلگرام تاپ الون شوید.

Advertise Here

77 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. سلام.لطفا یک مطلب درباره بخش free token قرار بدهید.و بگویید که این بخش خوب است یا نه و چطوری باید دانلود کنیم.برای من وقتی میزنم روش وارد برنامه Google play میشه و مینویسه که:این مورد در کشور شما قابل دسترس نیست.درضمن با فیلترشکن V-P-N میرم.

  • سلام
   اگر بتونید توکن رایگان دریافت کنید طبیعتا” خوب هست! اما به هر حال باید وقت بزارید و ممکن هم هست توکن داده نشه. در ضمن فقط از اسپانسر Supersonic اقدام کنید، بقیه اسپانسرها احتمالش کم هست توکن داده بشه. برای مشکل در کشور شما قابل دسترس نیست هم باید به قسمت Setting گوشی و جایی که برنامه ها نصب شده(Apps) بروید و برنامه Google Play رو Clear Data کنید و دوباره با V-P-N وارد بازی شوید تا لینک دانلود در دسترس قرار بگیره.

  • سلام
   ۱- دریافت توکن رایگان از قسمت Free Token که حوصله و وقت میخواد ۲- قرارداد با اسپانسر توکن از قسمت Finances(مالی) که بهترینش در ۱ ماه ۳۵ توکن میده ۳- دریافت توکن از طریق اتحاد که با توجه به لیگی که حضور دارید در پایان فصل توکن میده ۴- خرید توکن از طریق سایت

 2. سلام من وقتی بازیو شروع کردم تیمم اخر جدول بود تا رده ۷ اوردمش الان ک لیگ تموم شده یه لیگ جدید شروع شده از اکثر بازیکنام سه ستاره کم شده چرا ایجوری شده؟!

  • سلام. اگر توی ۸ تیم برتر لیگ قرار بگیرید و به لول بالاتر صعود کنید در فصل جدید ۱ ستاره از بازیکنان کم میشه، این قانون بازی هست.

  • سلام. ۱- دیدن ویدئوهای تبلیغاتی برای دریافت پول رایگان ۲- فروش بازیکن ۳- قرارداد با اسپانسرها از قسمت Finances (مالی) ۴- جوایز مالی که از طریق جام های مختلف داده میشه

 3. با سلام.
  ببخشید من حدود ۳ روزه که بازی رو نصب کردم.وقتی میخوام بازی انجام بدم،برام گزارش میکنه و بازی رو نمایش نمیده در حالی که برای یکی از فامیل هامون بازی رو نشون میده،میخواستم بدونم دلیلش چیه که گزارش میکنه؟

  • سلام
   گزینه Live Match Animations حتما” باید در Setting بازی On باشه.
   – اگر گزینه مورد نظر در Setting بازی فعال هست و بازی رو نشون نمیده احتمالا” مشکل از گوشی شما هست…

  • اگر ۲۵ تا بازیکن داشته باشید و بازیکن جدید بخرید قرمز میشه و باید بازیکن از لیست خارج کنید تا با بازیکن جدید قرارداد ببندید.

  • سلام
   با زدن Sell On Auction بازیکن شما در لیست فروش قرار میگیره.
   اگر بازیکن شما بی ارزش هست و دوست دارید سریع تر از لیست خارج بشه، گزینه Sell Now رو انتخاب کنید.

 4. با عرض سلام و خسته نباشید

  ببخشید یه سوال داشتم نمیدونستم باید کجا بپرسم تا اینکه سایت شمارو پیدا کردم

  من وقتی بازی رو شروع میکنم از اول یهو منو توی یک لیگ قرار میدن که رتبمم ۲ بود قبلا هم بازی کرده بودم منو رتبه ۱ قرار داده بودند بعد با خودم فکر کردم یعنی چی مربیا دیگه هم آدمن خب دارن بازی میکنن یهو من بیام بشم رتبه ۲؟ با خودم فک کردم شاید اصن این بازی آنلاین نیست میخواستم بدونم بر چه اساسی یهو بازی همون اول یه رتبه خوب به ما میده و میخواستم بدونم من اگر امتیاز مناسب کسب کنم برم لیگ بعد بازم ممکنه این اتفاق بیفته؟ مثلا رتبه ۲ باشم یهو یکی بیاد جا منو بگیره بشم ۳

  • سلام
   وقتی تیم جدید میسازید با ربات های تاپ الون در لیگ لول ۱ قرار میگیرید و رتبه تیم هم صورت شانسی هست. از فصل های بعد روند بازی طبیعی هست.

 5. سلام من برای دریافت توکن بازی دانلود کردم بازی دانلود شد نصبشم کردم ولی توکنی دریافت نکردم. حدود دو هفته ای میگذره. چیکار باید بکنم

  • سلام
   دوست عزیز قبلا ۱ بار دیگه هم سوال کرده بودید جواب داده شده. هیچ ۱۰۰ درصدی برای دریافت توکن رایگان وجود نداره. فقط از اسپانسر SuperSonic اقدام کنید بقیه اسپانسرها بعید هست توکن بدهند. بیشتر بازی ها رو باید چند لول بالا ببرید تا توکن رایگان داده بشه، جلوی هر بازی توضیح داده شد تا لول چند باید رفت. در ضمن فقط بازی هایی که Free هستند دانلود کنید.

 6. سلام چطور میتونم بازیکنام رو از
  لیست نقل و انتقالات (مزایده) حذف کنم ؟ من دستم خور یه بازیکن شش ستاره رو سه میلیون و خرده ای گذاشتم لطفا سریع بگید چون ممکنه هر لحظه بخرنش

 7. سلام
  من تازه شروع کردم بازیو میخواستم بدونم هر فصل برای خرید بازیکن توکن داده میشه؟

  • سلام
   از طریق اسپانسر OH2 هر فصل ۳۵ توکن داده میشه، یعنی هر روز وارد بازی شوید در این صورت روزی یک توکن به شما تعلق میگیرد و هر چهار روز یک بار هم یک توکن اضافی به عنوان پاداش می گیرید.
   این مطلب رو مطالعه کنید: آموزش – قسمت مالی باشگاه (Finances)

  • توکن از طریق اسپانسر به صورت روزانه به تیمتون اضافه میشه .
   ۴ اسپانسر وجود داره که هر کدوم شرایط خاصی دارند.
   البته راه های دیگه ای هم مثل اتحاد ها ، فروختن بازیکن با توکن (البته از لول ۴ به بعد) و … نیز وجود داره.
   اگر راه های فوق جواب گوی نیاز شما نباشه ، میتونید با توکن هم بخرید ، مثل همه ی بازی های آنلاین دیگه که منابع رو میشه خرید.

 8. سلام خسته نباشید ی سوال داشتم درست میگن که خیلی نت مصرف میکنه من خودم تو مصرف داده ها دیدم که زیاد مصرف میکنه راهش چیه که انقدر زیا مصرف نکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • اگر ویدیو تبلیغاتی ببینید ، بله ، حجم نسبتا ً زیاد مصرف میکنه و راه خاصی هم نداره .
   اگر مشکل حجم دارید ، خب ویدیو تبلیغاتی نبینید !

  • سلام
   فقط در صورتی که تیم خود را به جیمیل یا فیسبوک وصل کرده باشید میتوانید با تیم قبلی ادامه دهید، در غیر این صورت باید تیم جدید بسازید…

   • سلام ممنون پس اکانتم پرید میشه لطفا راهنماییم کنید چطوری با جیمیل وارد بشم چون برای دانلود از گوگل پلی رفتم اما جوابش این بود :در کشورشما قابل دسترسی نیست ممنون

    • نیازی به این کارها نیست، وقتی وارد بازی میشوید Sign in with Google را بزنید و اطلاعات جیمیل خود را وارد کنید.

 9. سلام
  من همسرم خیلی حدود ۲ ماهه که این بازی رو انجام میده
  می خواستم بپرسم آیا میشه از طریق Gift card براش اعتبار خرید ؟
  اگر امکان پذیر است چه نوع Gift card iphon باید تهیه کنم ؟
  ممنون از راهنماییتون

  • سلام
   برای گوشی های آیفون باید گیفت کارت آیتونز خریداری کنید. با استفاده از گیفت کارت، Apple Id خود را شارژ کنید و در بازی استفاده کنید.

 10. سلام وقت بخیر
  دوستان چطور میشه عکس مربى رو عوض کرد؟
  خیلى ها عکسشون با اونى که فابریک هست فرق داره! من دوس دارم عکس مربى بزارم
  ممنون

 11. با سلام یکی از دوستانم چند وقتی بود که اکانت فیسبوکش Disable شده و نمیتونست وارد فیسبوکش بشه ۲ روز پیش من که تو لیست دوستانش در بازی بودم از لیست دوستانش حذف شدم و همینطور اون از لیست دوستانم حذف شد آیا این بخاطر Disable شدن فیسبوکشه چکار باید بکنیم تا مشکل رفع شود

  • خب باید ببینید علت غیر فعال شدن فیسبوکش چی بوده ؟
   گاهی اوقات وقتی از چند سرور از کشور های مختلف وارد فیسبوک بشید ، فیسبوک برای اینکه مطمئن بشه اکانت شما از طریق خود شما لاگین شده چندتا سوال امنیتی میپرسه که اگه اشتباه پاسخ بدین بهش ، اکانت شما قفل میشه و باید از طریق ایمیل یا از روش هایی که خود فیسبوک برای شما تعیین میکنه ، دوباره فعالش کنید .
   به هر حال تحت هر شرایطی که اکانت فیسبوک قفل بشه ، دوباره میشه فعالش کرد.

 12. سلام
  امکانش هس چنتا اکانت داشته باشی تو بازی؟ اگه هس چجوری تغییر اکانت بدم بین بازیها؟

  • سلام
   هر تعداد اکانتی میشه در بازی ساخت، از قسمت Setting بازی Log Out بزنید و با جیمیل جدید یک اکانت جدید بسازید، به ازای هر جیمیل یک تیم میشه ساخت. برای تغییر اکانت هم مجبورید هر دفعه Log Out بزنید و با اکانت دیگر وارد شوید!

 13. امروز میخواستم مث هر روز وارد بازی بشم ولی نمیذاره
  خیلی ظلمه خداییش بعداز ۱۸ فصل که این فصل با اقتدار هم تو لیگ قهرمانان هم تو لیگ خوب کار کردم نمیذاره برم داخل بازی
  باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگه میشه حتما جواب بدین

  • هنگام ورود به بازی چه پیغامی میده؟
   در زمانی دیگر تست کنید نباید مشکلی وجود داشته باشه!

   • چن ساعتی طول کشید ولی درست شد مشکل از ارتباط با سرور بود
    راستی تو اتحادها وقتی میخواستم به بقیه مقام بدم حواسم نبود یکیشون رو کاپیتان کردم(ینی الان خودم وایز کاپیتانم) چطور میتونم خودم دوباره کاپیتان بشم
    حیفه اتحادم تا فردا شب احتمالا میریم جزو ۱۰۰ تا اتحاد برتر دنیا

    • کاری نمیشه کرد، باید به کسی که کاپیتان شده بگید دوباره کاپیتانی رو به شما بده!

 14. سلام یه مشکلی دارم اونم اینکه اسم خودم و اسم ورزشگاه عوض شده چکار کنم ؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  • سلام
   برای تغییر نام مربی وارد قسمت Manager شوید و بر روی آیکون مداد بزنید و نام خود را ویرایش کنید …
   برای تغییر نام ورزشگاه وارد قسمت Ground شوید و بر روی آیکون مداد که در بالا هست بزنید و با پرداخت ۵ توکن نام ورزشگاه خود را ویرایش کنید …

 15. سلام،ببخشید چطوری میشه دوستای فیسبوکی تو بازی رو حذف کنم چونکه خیلیاشون دیگه بازی نمیکنن بازیرو.مرسی

  • این امکان متاسفانه فعلا ً وجود نداره و یکی از معضلات و مشکلات بازی به حساب میاد.

 16. سلام علیکم …خسته نباشید …قهرمان چمپیونز لیگ به لیگ قهرمانان سال بعد راه پیدا میکند؟

 17. سلام من لول ۱۷ هستم میخواستم بدونم راهی بجز اکانت فیسبوک برای پیدا کردن دوستان هست یا نه

  • سلام
   در همین مطلب گفته شده فقط ۲ راه وجود دارد ۱- از داخل بازی ۲- با اکانت فیسبوک

 18. سلام،جدیدا میخام فیلم ببینم یه ارور میده ،میخاد یه فیلمو نشون بده ولی میپره ،باید چیکار کنم ؟مرسی

 19. سلام من اتحادم الان۴۳۴ امتیاز داره ولی هنوز برنز ۲ هست ولی در توضیحات میگه ۳۰۰ مبشه برنز ۱ لطفا توضیح میدین

  • سلام
   شما اگر امتیاز ۲ لیگ بالاتر هم بدست بیارید، در پایان فصل فقط به ۱ لیگ بالاتر صعود میکنید …

  • اطلاعات خیلی زیادی از free agent در دسترس نیست.
   وقتی یک بازیکنی رو آزاد می کنید، این بازیکن به یک بازیکن آزاد با یک مدیربرنامه ی شخصی تبدیل میشه و میشه گفته که قیمت ارزان تری نیز پیدا میکنه و در لیست خرید فروش جلوی اسم تیم میزنه Free Agent . یعنی این بازیکن آزاد شده !

  • من یه مشکل خیلی بزرگ داشتم هرکی جوابشو میدونه کمک کنه چون شدیدا به توکن نیاز دارم
   من از طریق فری توکن اپ های زیادی دانلود کردم ولی توکن هیچکدوم به من نرسیده لطفا کمک کنید

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی