Code Center
Advertise Here
Advertise Here

اطلاعیه آپدیت جدید، چه چیزهایی به ورژن جدید اضافه می شود؟

 

اطلاعیه رسمی مدیران Top eleven در مورد آپدیت جدید بازی که در راه است. 

این اطلاعیه که در روز ۱۴ اردیبهشت ماه ارسال شده به شرح زیر است : 

” به زودی بازی به روز رسانی خواهد شد. در نسخه ی جدید سال ۲۰۱۶،  قسمت هایی از بازی  به نوعی تغییر پیدا خواهند کرد که حداقل سیستم عامل گوشی را نیازمند می باشد. کاربران اندرویدی باید حداقل نسخه ی ۴٫۰٫۳ اندروید را داشته باشند و کاربران ios حداقل نسخه ی ios  ۷٫۰ . آن دسته از مربیانی که سیستم گوشی آنها کمتر از نسخه های ذکر شده باشد ، قادر به آپدیت بازی نخواهند بود. در ضمن،این موضوع تاثیری بر کاربران desktop و Browser ” 

خب انتظارات و حدس هایی میشه از این آپدیت زد. با توجه به تجربه ی شخصی ، بازی Top eleven نزدیک  رویداد های مهم فوتبالی و حتی غیر فوتبالی که میشه، مدیران بازی برای ایجاد تنوع، برنامه های ویژه ای تدارک می بینند . مثلا ً  هر سال ، به مناسبت سال نوی میلادی، در تعطیلات کریسمس، محیط بازی رو به کل تغییر می دهند، هر روز از تعطیلات زمستانی کریسمس جوایزی و هدیه هایی به کاربران می دهند و … . 

اما این آپدیت جدید که در راه است و نیازمند سیستم عامل خاصی هم هست ، به نظر میرسه برای رقابت های Euro 2016  طراحی شده باشه. این حدس رو میشه زد که لباس تیم های حاضر در رقابت های یورو (که ۲۱ خرداد ماه آغاز می شود) در قسمت Club shop  و قسمت خرید لباس ها اضافه شود. یعنی لباس و پرچم و لوگوی همه ی تیم های اروپایی حاضر در مسابقات . همچنین انتظار میره محیط بازی به طور کلی به یورو و تم ها و لوگو های یورو ۲۰۱۶ تغییر پیدا کند . احتمالا ً شاهد Redeem code های رایگان توکن و انواع بسته های رنگی باشیم چون سابقه داشته که بازی در حین مسابقات کوپا آمریکا ، کد رایگان منتشر کنه. در حالت کلی این انتظار رو داریم که بعد از چندین ماه غیبت مدیران در عرصه ی آپدیت (از آخرین آپدیت دقیقا ۴ ماهه که می گذرد) ، بازی حسابی به مربیان یه حال اساسی بده!!  

اما چرا مدیران بازی اصرار دارند که کاربران سیستم عامل گوشی خودشون رو آپدیت کنن؟ مگر قرار چه چیزهایی به بازی اضافه بشه که حتما ً نیازمند سیستم عامل پیشرفته ی اندرویدی  یا Ios هست ؟ متاسفانه از جزئیات آپدیت جدید صحبتی نکردند  هرچند خیلی لازم نیست خیلی منتظر بمونیم چون حداکثر تا ۱ ماه آینده از این آپدیت رو نمایی خواهد شد. ما به محض اینکه این آپدیت منتشر بشه و دریافت کنیم در قسمت دانلود بازی  برای کاربران اندرویدی قرار خواهیم داد و کاربران ios هم مطابق معمول از اپ استور میتونند نسخه ی جدید رو دریافت کنند. در صورت انتشار کد های رایگان ، این Redeem code ها رو به طور پیوسته در بخش کد های رایگان قرار می دهیم تا استفاده کنید. 

راستی ، نظر شما در مورد آپدیت جدید چی هست ؟ چه انتظاراتی از بازی دارید ؟ برای ما نظر ارسال کنید و اگر دوست داشتید می توانید عضو گروه تلگرام یا کانال تلگرام ما شوید. به امید یک یورو ۲۰۱۶ سراسر جذاب به همراه بازی جذاب تاپ الون. موفق باشید . 

 

 

Advertise Here

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*