Code Center
Advertise Here
Advertise Here

افزایش حمایت کنندگان تیم (ساپورت کننده ها)

اگر در بازی هاتون ، ۱۵ % حمایت یا همون ساپورت رو ندارید ، حتما باید این مبحث رو مطالعه کنید !

 

در تاپ الون ، وقتی ۲ تیم در یک مسابقه ای به میدان میروند ، هر کدام تعدادی حمایت کننده دارد. بونوس حمایت یا ساپورت در بازی زنده نقش و اهمیت ویژه ای در روحیه دادن و انگیزه دادن به بازیکنان تیم داره. اول از همه تماشاگران تیم میزبان هستند ، سپس مربی ها که برای بازی زنده آنلاین هستند و تیم خود را ساپورت میکنند و در در آخر هم دوستان و مربیان دیگری که به تماشای آن مسابقه می آیند. بدیهی است که هر تیمی که ساپورت کننده و حمایت کننده بیشتری داشته باشد ، شانس بیشتری برای برد خواهد داشت و به نوعی ، یک مزیت و پوئن مثبت برای او تلفی میشود. اگر خودتان مسابقه دارید ، کافیست آنلاین شوید و به بازی زنده (Match Live) بروید . این کار خود بخود برای ساپورت تیم شما به حساب می آید. اما اگر میخواهید دوستتان را حمایت کنید از منوی Fixture و صفحه ی Friends
Fixture بازی تیم دوستتان را پیدا کنید و هنگامی که مسابقه اش آغاز شد بروید و بازی وی را ببینید و کلید Support را برای وی کلیک کنید . برای مثال ، به عکس زیر دقت کنید :

هر دو تیم تعدادی ساپورت کننده دارند . تیم میزبان United Coffin عالوه بر تماشاگران خود ، مربی ، یک نفر دوست هم به حمایت وی آمده است و تیم مهمان هم تعدادی حمایت کننده دارد. بونوس ساپورت حداکثر ۱۵ درصد خواهد بود و اما برای برآورد و نتیجه گیری اینکه بالاخره بونوس ساپورت به نفع کدام تیم است ، اختلاف بونوس طرف راست و چپ را حساب میکنند (تفاضل بین بونوس تیم مهمان و تیم میزبان) . برای مثال در عکس فوق ، ۱۵ درصد بونوس برای تیم سمت چپ وجود دارد(تیم میزبان) و ۲۲ درصد هم بونوس برای تیم مهمان(تیم سمت راستی) . در نتیجه اختلاف این ۲ عدد برابر است با ۷ درصد بونوس برای تیم مهمان!

نکته ۱ : بونوس تماشاگران حداکثر ۵ درصد است. بونوس مربی ( درصورت آنالین بودن ) ۸ درصد و بونوس نفرات و مربیان دیگر که به تماشای مسابقه می آیند ۲ درصد است.
نکته ۲ : حداکثر بونوسی که برای یک تیم در یک بازی حساب میشه ۱۵ درصد است. یعنی اگر حتی بونوس وی بسیار بالا باشد و ۱۰۰ نفر هم به ساپورت و حمایت او آمده باشند ، نهایتا ً ۱۵ درصد آن برای تیمش حساب خواهد شد.

 

بارها توی بازی هایی مشاهده شده که تیمی با تعداد بالایی حمایت کننده و طرفدار وارد بازی میشه ، که اگر تعداد Fan ها یا طرفدارانش رو شمارش کنید به اعدادی مثل ۶۰ نفر ۷۰ نفر میرسید . یعنی ۱۲۰ درصد بونوس ساپورت که البته همانطور که گفتیم حداکثرش ۱۵% حساب میشه . اما همین تعداد نوعی قوت قلب هست و فارغ از تاثیر روانی که توی بازی ها علل خصوص بازی های مهم میزاره ، توی عملکرد بازیکنان هم تاثیر چشم گیری داره . بارها خودم شخصا دیدم تیمی ضعیف تر تونسته تیمی قوی رو ببره که با کمی دقت متوجه میشیم تیم ضعیفه تعدادی زیاد ساپورت کننده داشته !

هیچ ربطی هم نداره که در بازی چه کسی میزبان هست چه کسی مهمان ! وقتی ۱۵% بونوس ساپورت برای تیم شما باشه انگار که اون ورزشگاه و اون روز متعلق به شماست . حتی اگر بازی در زمین حریف با تعدادی زیادی تماشاگر باشه و حتی اگر حریف شما تعدادی طرفدار داشته باشه ، وقتی شما با بیش از ۳۰ نفر یا حتی بیشتر طرفدار و ساپورت کننده وارد بازی میشید ۱۵% بونوس برای شماست و این یعنی حمایت مطلق از تیم شماست !

اما سوال اینجاست که چطور میشه تعداد طرفداران رو زیاد کرد ؟

قبلا ً در همین وب سایت خودمون مطالبی داشتیم از قبیل ارتباط با مربیان  که در اوایل راه اندازی این وب سایت ایجاد شدند و طرفداران مورد استقبال شما هم قرار گرفت اما بعد از گذشت زمان دیگه اون تاپیک ها کارایی خودشون رو از دست دادند . اکنون دنبال راهی دیگر هستیم تا بتونیم مربیان فعال بازی رو پیدا کنیم و با آنها دوست بشیم و ارتباط برقرار کنیم تا بتونیم در بازی های زنده (Live Match) از حمایت و ساپورت آنها استفاده کنیم و متقابلا ً در بازی های آنها ، حمایت و ساپورت شون کنیم !

چند تا راه هست . مثلا ً توی بازی ، مربیانی که مشاهده میکنیم فعال هستند و برای بازی های زنده میان بالا سر تیم و فعالیت میکنند ، تعویض میکنند و تیمشون شرایط خوبی داره و بازیکن های خوبی در ترکیب دارند رو درخواست دوستی بدیم . یا مثلا  ًاز قسمت Transfer مربیانی که بازیکن میخرند رو درخواست دوستی بدیم . بسیار ساده هست ، روی اسمشون کلیک کنید و گزینه Add Friend رو بزنید تا درخواست دوستی برای وی صادر بشه .

 

دقت کنید ، اگر توقع دارید بقیه شما رو ساپورت کنند ، مستلزم این هست که شما هم آنها رو ساپورت کنید . شک نکنید وقتی کسی رو ساپورت میکنید وی تصویر شما در ذهنش میونه و بعد ها درصورتی که ببینه شما بازی دارید به کمک شما خواهد اومد و شما رو حمایت خواهد کرد.

یکی از راهها این هست . ولی خب تجربه ثابت کرده این روش زیاد خوب نیست و تاثیر نداره ، اونم به چند علت. علت اول اینکه ممکنه کسانی رو که درخواست میدید تاپ الونی ۲ آتیشه نباشند و شاید بعد از مدتی بازی رو کلا ً ترک کنند . در نتیجه شما یک اکانت غیر فعال دوست شدید پس نمیشه ازش توقع ساپورت رو داشته باشید. علت دوم این هست که این مربیان ممکنه حریفان شما باشند پس عملا ً نمیتونن شما رو ساپورت کنند. علت سوم اینه که شما فقط مربیانی که در سرور (Server)شما هستند رو میبینید . همانطور که میدونید تاپ الون سرور های بسیار زیادی داره و هر کدام از ما در یکی از این سرور ها هستیم . پس شانس دوست شدن با مربیانی از سرور های مختلف رو ندارید ! دقت کنید مربیانی که در سرور های دیگر هستند هرگز در هیچ رقابتی با شما روبرو نخواهند شد پس هرگز حریف شما نمی شوند پس بهترین مربیان برای دوست شدن و ساپورت گرفتن به حساب میان. راهی که ما مد نظر داریم همین هست . در واقع ما دنبال مربیانی از سرورهای دیگر تاپ الون هستیم تا ازشون ساپورت بگیریم و ساپورتشون کنیم.

بهترین روش 

مربیان فیسبوکی ! البته قبلش باید اکانت فیسبوک خودتون رو به بازی وصل کرده باشید: آموزش وصل کردن اکانت فیسبوک به تاپ الون

از وقتی که من با مربیانی از کشورهای دیگه دوست شدم ، تا به حال سابقه نداشته که توی یک بازی کمتر از ۲۰ تا ۳۰ تا ساپورت کننده داشته باشم . کافیه به صفحات رسمی تاپ الون در شبکه های اجتماعی ( که بهترینش فیسبوک هست ) برید . اونجا مربیان دو آتیشه ، فعال و وحشتناکی وجود دارند که در صورتی که باهاشون دوست بشید شما رو ساپورت خواهند کرد.

خبرها و عکس هایی که اونجا منتشر میشه ، زیرش چند صد تا کامنت میاد ، با کسانی که کامنت میدن دوست بشید ، برای همشون درخواست دوستی بفرسید. سعی کنید دوستانتان رو زیاد کنید مطمئنا” اونا به کمک شما خواهند اومد.

بعد از اینکه دوستانتان زیاد شدند مثلا ً بالای ۲۰۰ نفر شد به بازی برید و و دوباره با اکانت خود وارد فیسبوک شوید و گزینه Refresh Friends رو بزنید حتما” تا لیست دوستانتان در بازی نیز بروز رسانی بشه و دوستان جدیدتون توی تاپ الون هم بیان .

 

مثلا ً من خودم الان ۳۵۰ نفر دوست از توی همین فیسبوک پیدا کردم و حتی باهاشون در ارتباطم . توی هر بازی هم همانطور که گفتم حتما ً حداقل یه ۲۰ نفری میان حمایت و توی تمام بازی ها ۱۵% بونوس ساپورت رو دارم .

ما برای شما آرزو میکنیم (مثل شعار هواداران لیورپول ) هیچوقت در هیچ بازی ای تنها نباشید  ! !

آخرین اخبار بازی تاپ الون را از بزرگترین کانال تاپ الون دنبال کنید .

Advertise Here

14 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. سلام چجوری میشه اسم کسی که بلدی به دوستات اضافه کنی اصلا راه اضافه کردنش چجوریه ؟؟؟
  اسم اکانت خوش و تیمش رو هم دارم

  • سلام. از طریق اسم مربی یا تیم راهی وجود نداره.
   فقط از طریق اکانت فیسبوک بازی میتونید با هم دوست بشید تا در لیست دوستان همدیگه باشید.

 2. سلام خسته نباشید.می خواستم ازتون بپرسم که چرا من روی هر تیمی که کلیک میکنم گزینه add friend نداره و نمیشه دوست انتخاب کرد چند روزه دارم تلاش میکنم هم لول خودم هم بالا یا پایین تر رو آزمایش کردم بازم نمیشه دوست انتخاب کرد لطفا راهنمایی کنید

  • سلام. فقط تیم هایی که در لیگ، کاپ، لیگ قهرمانان و سوپر لیگ حضور دارند رو میشه Add Friend کرد.

 3. کاش یه فضایی آماده میکردین که از اون طریق میتونستیم دوستای تاپ الونی فارسی پیدا کنیم

 4. سلام ببخشید یکم گیج شدم کجا باید درخواست دوستی بدم فیسبوک؟ بعد تو چطور تو بازی بیارمشون اگه میشه لطف کنین یه توضیح بدید ممنون میشم

  • سلام
   اول باید اکانت فیسبوک رو به تیم خود وصل کنید و بعد با اکانت خود وارد صفحه تاپ الون در فیسبوک شوید: https://www.facebook.com/topeleven ، خبرها و عکس هایی که اونجا منتشر میشه زیرش چند صد تا کامنت میاد ، برای کسانی که کامنت میدن درخواست دوستی بفرسید. هر زمانی که درخواست دوستی شما رو قبول کردن در لیست دوستان تاپ الون هم اضافه میشه.

 5. ایولا رفیق خیلی حال کردم از بکار بردن شعار یه تیم انگلیسی اونم لیورپول ، اصن عشق فقط لیگ جزیره
  توی قسمت ترانسفر که دیگه +Add friend نیست رفیق که بخوایم درخواست بدیم !!
  راستی ادرس فیسبوکتونو بدید وقتایی که انلاینم ساپورت کنم تیمتو رفیق

 6. دوستان کسی می دونه داستان این مصدومیت طولانی مدت بازیکنا چیه؟!بازیکن های من بعضی وقتا تادوهفته هم حتی مصدوم میشن!قبلا که بازی می کردم فک کنم نهایتش شش روز مصدوم میشدن،نمیدونم این باگ جدید بازیه یا براهمه این طوری شده؟

 7. سلام چرا خیلی از کسانی که توی فیسبوک من دوست هستند ولی توی تاپ الون با وجود رفرش چند باره بازم اسمشون توی قسمت فرندز نیست؟!

  • سلام
   با اکانت فیسبوک دوباره وارد تاپ الون شوید، بعضی وقت ها ممکن هست دیرتر اضافه بشه…

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی