Code Center
Advertise Here
Advertise Here

بازیکنان آکادمی به صرفه هستند؟ (U-21)

نکاتی از تغییرات جدید تاپ الون در خصوص آکادمی …

همانطور که متوجه شدید ، در آخرین بروز رسانی بازی تاپ الون ، تغییراتی اعمال شد که مهم ترین تغییر ، ارزان شدن و با کیفیت تر شدن بازیکنان آکادمی ست. به این صورت که از ۲ بازیکنی که آکادمی تحویل میده، یک بازیکن ضعیف ۲ ستاره که کاملا ً رایگان هست و یک بازیکن ۴ ستاره ۶ توکنی یا ۵ ستاره ۱۴ توکنی نسبتا ً خوب بدون هزینه ی پولی .

آیا این بازیکنان به صرفه هستند ؟

به طور کلی باید گفت که این بازیکنان در لول های مختلف کاربرد متفاوتی دارند. اگر شما در لول های ۱ تا ۵ هستید، بله! میتوانید با این بازیکنان ( هر دو بازیکن) قرارداد امضا کنید و از آن ها در ترکیبتون استفاده کنید. به این علت که در لول های ۱ تا ۵ خرید بازیکن بسیار مشکل هست. مزایده ها بسیار شلوغ و بعضا به راند های بالای ۳۰ – ۴۰ کشیده میشه . در نتیجه خرید ۲ بازیکن یکی رایگان و دیگری که ۶ یا ۱۴ توکنی هستن به صرفه هست حتی اگر قصد استفاده در ترکیب ثابت ندارید می توانید به عنوان یار ذخیره و تعویضی از آن ها استفاده کنید .

در لول های بالای ۶ و ۷ ، این بازیکنان می توانند کاربردهای متفاوتی داشته باشند. خب بعضی مربیان فقط قصد افزایش لول باشگاه را دارند و به صورت خیلی جدی بازی نمیکنند می توانند همانند توضیحاتی که برای مربیان تازه وارد داده شد، با این بازیکنان قرار داد ببندند و از این بازیکنان استفاده کنند. اما بسیاری از مربیانی که لول بالا هستند دیگر به دنبال فقط افزایش سطح باشگاه نیستند و تیم را برای قهرمانی یا قهرمانی ها می بندند، در نتیجه بازیکنان با قدرتی نیاز دارند. خرید بازیکنان با قدرت و با کیفیت علاوه بر توکن نیازمند پول نقد هست و از آنجایی که ممکن است باشگاه با بودجه ی منفی روبرو شود باید منابعی برای تامین پول نقد باشد. یکی از منابع تامین پول نقد همین بازیکنان آکادمی ست. به طور ساده میشه گفت که با این بازیکنان قرارداد امضا کنید و بلافاصله آن ها را به فروش برسانید. حساب بازیکن رایگان آکادمی که ۲ استار هست مشخص میباشد و باید آن را بفروشید اما بازیکنی که برای امضای قرارداد نیاز به توکن دارد، پیشنهاد میشود که با بازیکن ۴ استار ۶ توکنی حتما” قرارداد امضا کرده و آن را به فروش برسانید. این ۶ توکن در واقع به پول نقد تبدیل می شود، ولی اگر بازیکن آکادمی ۵ استار ۱۴ توکنی بود دیگر به صرفه نیست. بهتر است آن بازیکن را آزاد کنید.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/U-21.jpg

ذکر ۴ نکته مرتبط با موضوع رو لازم میدونیم …

اول ، دو بازیکن جوان آکادمی از نظر استعداد و نوع تمرین خوردن، کاملا ً با هم متفاوت هستند. بازیکنی که ضعیف و رایگان است ، از نظر استعداد در وضعیت اسفناک و فوق العاده بدی قرار دارد. به هیچ عنوان این بازیکن را به قصد افزایش قدرت یا دادن ابیلیتی تمرین ندید . اصلا ً ارزش خرج کردن بسته ی سبز رو ندارد. این بازیکنان فقط برای پر کردن نیمکت یا تمرین دادن گروهی که باعث افزایش بونوس های بازی می شوند و یا فروختن به قصد کسب پول نقد (Cash) می خورند و نه چیز دیگری، البته میتوانید این بازیکن ۲ استار را به صورت روزانه و بدون مصرف کردن بسته سبز تمرین دهید تا قدرت آن کمی بالاتر رود و با قیمت بهتری به فروش برسانید. اما بازیکن دوم آکادمی که قوی تر است و بستن قرارداد با وی نیازمند خرج توکن هست ، از نظر استعداد در شرایط مطلوبی قرار دارد. اگر قصد دارید بازیکن پرورش بدید و فکر میکنید که خرید بازیکن جوان در مزایده های سرور شما سخت هست ، پیشنهاد میشه با بازیکن ۴ یا ۵ ستاره آکادمی قرارداد بسته و او را تمرین بدید. البته برای تمرین بازیکن باید به فکر بسته های سبز آن هم باشید تا سریعتر پیشرفت کند.

دوم ، بازیکنان آکادمی بعد از مدت بیش از ۱۲ روز ( بسته به سطح و لول زمین تمرین) در تیم شما ظاهر می شوند . پست (Role) این بازیکنان متغییر است. اما معمولا ً به این صورت هست که اگر تیم شما نیازمند پست خاصی باشد، به صورت اتوماتیک این بازیکنان در این پست ها در تیم شما حاضر میشوند. مثلا ً اگر تیم شما یک دروازه بان دارد، آکادمی حتما ً یکی از بازیکنان جوان را در پست دروازه بان به شما می دهد. ولی اگر تیم شما در تمامی پست ها بازیکنان کافی داشته باشد ، به صورت رندوم و تصادفی در پست های مختلف یا اغلب در پست مهاجم به شما بازیکن می دهد.

سوم ، اگر هدف شما از خرید بازیکنان آکادمی کسب درآمد و پول هست، مخصوصا” بازیکنان ۲ و ۴ استار که صعیف تر هستن و اگر عجله ای برای فروش آنها ندارید، سعی کنید بعد از خرید این بازیکنان را به صورت روزانه و بدون مصرف کردن بسته های سبز تمرین دهید تا قدرت آنها به ۳۹ درصد و ۷۹ درصد برسد، در این حالت قیمت بازیکن بالاتر میرود و اینکه مشتری این بازیکنان هم زیادتر میشود.

چهارم ، خرید بازیکنان توکنی آکادمی به بودجه و شرایط تیم شما هم بستگی دارد، به عنوان مثال یک تیم از نظر توکن وضعیت خوبی دارد اما از نظر پولی شرایط خوبی ندارد که میتواند با خرید بازیکنان آکادمی و فروش آنها پول خوبی بدست آورد. تیم هایی هم هستن که از نظر پولی مشکلی ندارند اما از نظر توکن در وضعیت خوبی نیستن که قید خرید این بازیکنان رو میزنند.

نظر شما چیست ؟ آیا بازیکنان آکادمی به صرفه هستند؟!

راستی! برای دریافت مطالب تاپ الونی در کانال تلگرام تاپ الون عضو شوید.

Advertise Here

26 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. من دوتا تیم دارم چطور میتونم بازیکنای قوی یکی رو ب تیم دیگه منتقل کنم

 2. سلام… هر از چندگاهی در قسمت خرید بازیکن یه قسمتی میاد که میشه بدون خرج پول و فقط مقداری توکن بازیکن خرید … بعضی بازیکنایی که ازین قسمت گرفتم خیلی خوبن و بضیا تعریفی ندارن.. خرید بازیکن ازین قسمت رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

  • سلام
   بستگی به شرایط تیم داره… اگر پول شما کم هست و از نظر توکن مشکلی ندارید پیشنهاد میشه…

 3. سلام من توکنم صفر تنها مشکلم همین چجوری توکن جم کنم
  ممنون از سایت خوبتون

  • سلام
   توکن از طریق اسپانسر به صورت روزانه به تیمتون اضافه میشه، ۴ اسپانسر وجود داره که هر کدوم شرایط خاصی دارند و اسپانسر OH2 از بقیه بهتر هست.
   البته راه دیگه ای هم مثل اتحاد ها وجود داره که در آخر فصل با توجه به لیگی که اتحاد در آن قرار گرفته، توکن دریافت میکنید.
   اگر راه های فوق جواب گوی نیاز شما نباشه ، میتونید توکن هم بخرید ، مثل همه ی بازی های آنلاین دیگه که منابع رو میشه خرید.

 4. سلام
  چرا از بازیکنای من یک ستاره کم شده این همه تلاش کردن تا بیارمشون بالا
  چرا این بازی اینجوره
  اینطوری که خیلی بده حال نمیده

  • سلام دوست عزیز .
   مطالب سایت رو به دقت بخونید ، مطلبی هست دقیقا ً تحت همین عنوان که به سوال شما پاسخ میده .

  • ایمیلی که در فرم خرید وارد کردید اشتباه بوده، دوباره ارسال شد.

 5. سلام آیا بادیدن ویدیو میشه توکن گرفت؟ اگ میشه در کدام قسمت بازی هس و از کجا بگیریم

  • سلام با بچه های تحادمون باا Cloud Vpn فیلم میدیدیم و روزی ۴ تا ۱۱ توکن میگرفتیم ولی دیگه Cloud قطع شد حیف

 6. سلام
  تمرین دادن یک بازیکن با بسته سبز رو میشه یکبار بصورت تصویری در سایت قرار بدید چون که من با تمرینات مناسب یک بازیکن،تمرین میدم تا راند سوم تمرین افزایش قدرت داره مثلا مثبت یک پاس ولی بعد از راند سوم تا راند ششم که ادامه دادم دیگه این تاثیرات مثبت روی بازیکن انجام نمیشه
  ممنون از سایت خوبتون

  • سلام
   شما وقتی ۱ بازیکن رو تمرین میدید انرژی اون بازیکن کاهش پیدا میکنه و وقتی انرژی بازیکن به زیر ۳۰ درصد برسه دیگه نمیتونید تمرین بدید، باید انرژی بازیکن رو با بسته سبز پر کنید تا بتونید تمرینات رو ادامه بدید، آموزش خاصی نداره که ما تصویری قرار بدیم! بازیکن شما اگر جوان و با استعداد باشه بعد از ۱۰۰ راند هم باید اسکیل های مثبت رو بگیره.

 7. سلام امکانش نیست یگ گروه همفکری و آشنایی با مربیان و دانش همدیگر در تلگرام بزنید خیلی خوبه اینجوری تمام دوستان با هم گپ و گفتگو در باره بازی عالی میشه خواهش میکنم روش فکر کنید

  • سلام
   متاسفانه همچین امکانی برای ایجاد گروه عمومی وجود ندارد، اما برای کسانی که توکن میخرند یک گروه اختصاصی ایجاد کرده ایم.

  • سلام
   اگر پول تا ۱ هفته مثبت نشود، بهترین بازیکن شما توسط خود بازی به فروش میرسد تا پول مثبت شود.

 8. بازی برای لول های بالا تعریف نشده . مثلا من که الان لولم سی و خورده ای هست باهاشون چیکار کنم؟ به پولشم ک اصلا نیازی ندارم…. ۳ بیلیون پول دارم! ۶تا توکن دادم یکیشونو گرفتم اصلا به درد نمیخوره . به نظرم با همون ۶ توکن میشد یه بازیکن بهتر خرید تو همین سن….

 9. به کل باید روش اکادمی عوض شه.همونطور که میدونیم هر یازده روز یه بار بازیکن میده اکادمی..خب مثلا ده روز مونده به پایان بازیکن پنج ستاره هم که بده به چه درد میخوره..مشکل اصلی اینه که خیلی وقتا توی پست های که نیاز داری بهت بازیکن نمیده..اگر میشد خود سرمربی دو تاپست انتخاب کنه که اکادمی توی اون دو پست مورد نظر استعداد یابی کنه خیلی خوب میشد..

  • به نکات خوبی اشاره کردین، در کل قسمت آکادمی باید خیلی تغییرات پیدا کنه و امیدواریم در آینده این تغییرات در بازی ایجاد شود.

 10. سلام من فقط مشکل توکن دارم
  لولم۳
  نمیدونم چیکار کنم
  اما شما حدوده۶۰۰ تا دارید

  • سلام
   توکن با جمع کردن و یا با خریدن بدست میاد، راه غیر طبیعی برای گرفتن توکن وجود نداره…

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی