Code Center
Advertise Here
Advertise Here

بازی های دوستانه به سبک اتحادها

اخیرا ً متوجه ی Friendly در صفحه ی اتحاد ها شده اید ؟ نظرشما در مورد بازی های دوستانه در اتحادها چیست ؟

تاپ الون ورژن ۲۰۱۶  نسبت به ورژن های  قدیمی تغییرات گسترده ای داشته است حتی نسبت به ورژن نه چندان قدیمی ۲۰۱۵ و با آپدیت های جدیدی که در راه است، بازی کاملا ً با آنچه که در قدیم شاهد بودیم تفاوت خواهد کرد. اما چیزی که به آن امیدوار هستیم،  تغییراتی در امکانات فعلی بازی و بخش هایی که مدت ها بدون تغییر بوده اند. بازی دوستانه صرفا یکی از این بخش ها است که امروز قصد داریم در موردش کمی صحبت کنیم.

به شخصه این اعتقاد را دارم که اتحاد ها ثابت کردند بازی های دوستانه می تواند فعالیت کاربران و مربیان را در بازی به طرز قابل توجهی افزایش دهد به طوری که بازی های دوستانه که در قسمت اتحادها وجود دارد همان چیزی است که باید باشد. به عبارت دیگر بازی های دوستانه درون اتحاد ها بسیار بهتر از بازی دوستانه خارج از اتحاد است.

این موضوع ، چیز جدیدی نیست و بسیاری از مربیان در گذشته همچین درخواستی داشته اند و طبق صحبتی که اخیرا با یکی از مربیان حرفه ای تاپ الون داشته ام، عنوان کرده است که بازی های دوستانه به احتمال زیاد هدف بعدی تاپ الون برای پیشرفت و آپدیت بعدی خواهد بود .

من تعداد بسیار زیادی دوست از سراسر دنیا در بازی دارم که از طریق فیسبوک و تالار با آنها در ارتباط هستم، و برای من بسیار هیجان انگیز است که با یک دوستی که ۱۰ لول از من بالاتر است یا ۱۰ لول از من پایین تر است بازی دوستانه انجام دهم. اما متاسفانه در شرایط فعالی ، نتیجه ی مسابقه از قبل کاملا ً مشخص است. بازی با تیمی که ۱۰ لول از من بالاتر است به معنای باخت حتمی و پر گل ! و بازی با تیمی که ۱۰ لول از من پایین تر است یعنی برد پر گل کاملا ً قطعی .

برای کسانی که هنوز به طور دقیق اطلاع ندارند که بازیهای دوستانه در اتحادها چگونه است ، به طور ساده بیان می کنم که این بازی ها دقیقا شبیه بازی اتحاد ها است با همان ویژگی ها . یعنی اهمیتی ندارد که شما در چه سطحی (Level) هستید و فقط ستاره های بازیکنان شما اهمیت دارد و به حساب می آید. پس اگر شما لول ۱۰ هستید با بازیکنان ۵ ستاره، شما هم سطح تیم های ۵ ستاره ای هستید که مثلا ً لول آنها ۲۰ ، ۳۰ ، … هست . ضمنا ً این بازی ها صرفا ً بین اعضای اتحاد شما برگذار می شود اما امید داریم که بازی های دوستانه در خارج از اتحادها نیز به این روش و با این سیستم انجام پذیرد.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/m63q2qro4lb3ujbmscr0.jpg

معایب :

 • صادقانه عنوان کنم که من هیچ عیبی در این بازیهای دوستانه ای که در اتحادها اخیرا اضافه شده نمی بینم. احتمالا” عده ای اعتراض کنند و عنوان کنند که مثلا ً ما فصل ها و مدت زمان بیشتری در بازی بوده ایم پس این حق ماست که تیممان بهتر از تیم لول پایین باشد اما خب در نظر بگیرید که بازی دوستانه ، تاثیری خاصی در بازی و تیم شما نخواهد داشت و صرفا ً به عنوان یک فان بین شما و دوستانتان است.

مزایا :

 • افزایش بازی های دوستانه : واضح است وقتی که بازی های دوستانه به شکل بازی های اتحادها انجام شود، احتمالا ً رونق قابل توجهی به بازی های دوستانه داده خواهد شد. چون همه ی ما این انگیزه را پیدا می کنیم که در شرایط جدید چه نتیجه ای مقابل دوستانمان خواهیم گرفت در حالی که خود را از پیش بازنده یا از پیش برنده نخواهیم دانست.
 • رونق تورنومنت های دوستانه : گروه های زیادی را می شناسم که از قدیم قصد داشتند رقابت هایی بین خودشان راه بیاندازند و به صورت یک تورنومنت فرضی بین خودشان با هم رقابت کنند که در چنین شرایطی و با توجه به اختلاف سطح موجود چنین امکانی فراهم نیست.
 • مسابقه با هر تیمی به صورت عادلانه : به صورت عقلانی و منطقی به این قضیه نگاه کنیم ، عادلانه است که این فرصت برای تیم های سطح پایین وجود داشته باشد که با تیم های سطح بالا بازی کنند. تصور کنید شما بازی تاپ الون را به یک دوستی معرفی می کنید و وی علاقه مند می شود که عضو بازی شود و مربی گری کند . حال که این دوست را به تاپ الون دعوت می کنید ، نمی توانید با وی حتی یک بازی دوستانه انجام دهید ! و این به علت اختلاف سطح شما با او است و اگر بخواهید یک بازی دوستانه انجام دهید ، دوستتان چنان شکست سنگینی از شما می خورد که ممکن است انگیزه ای برای بازی کردن نداشته باشد !

نکته: این بازی های دوستانه انرژی بازیکنان رو کاهش میده و احتمال مصدومیت هم برای بازیکنان تیم میزبان وجود داره اما برای تیم مهمان تأثیری نداره. در ضمن بازی های دوستانه اتحادها از سطح برنز ۱ در دسترس شما قرار میگیرد.

مشتاق هستم نظر شما را بدانم. شما چقدر موافق اجرایی شدن این طرح بازی دوستانه در سراسر بازی هستید ؟ برای ما نظرات خود را کامنت کنید .

Advertise Here

9 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. باسلام.تواتحاد هاptsما رسیده به ۴۶۰٫اما تو همون برنز موندیم.درصورتی ک باید سیلور باشیم!واینکه چرا دیگه توکنی پرداخت نمیشه؟

  • سلام
   در پایان فصل انتقال به سطح بالاتر و پرداخت توکن ها انجام داده میشه … یعنی باید ۱ ماه تموم بشه و ۴ تورنومنت برگزار بشه …

 2. اقا یه سوال شما به چ سروری وصل هستید مگه الان توی کانال تلگرامی همین سایت امده آفر برای لیگ اروپا برای من هنوز توی بازی پی امش نیومده بعدشم اصلا نمیتونم توکن بخرم لطفا کمک کنید

  • در صفحه Club Shop و قسمت Buy Token کلیک کنید، مورد پنجم که خرید ۵۰۰ توکن به قیمت ۴۹٫۹۹$ دلار هست،تعدادی بسته رنگی و Cash هم اشتانتیون میده که به مناسبت شروع لیگ های اروپایی هست.

 3. به نظر من این سبک بازیهای دوستانه باید برای بازیکنا مفید باشه و مستعد کنه ، خیلی بده که نمیتونیم بعد از بازدید یک اتحاد مثلا اتحاد تاپ الون ، نمیتونیم به ممبراش درخواست دوستی بدیم

 4. به نظر من بازی دوستانه ای که بازیکن استعداد کسب نکنه فایده نداره,فایدش فقط اینه ترکیبتو امتحان کنی

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی