Code Center
Advertise Here
Advertise Here

بهترین زمان برای بازی اتحادها چه ساعتی است؟

یکی از قابلیت هایی که برای انجام بازی اتحاد ها وجود داره این هست که کاپیتان یا کمک کاپیتان میتونن ساعت انجام بازی خانگی اتحادشون رو خودشون تنظیم کنند. اما سوال اصلی اینجاست که بازی خانگی رو در چه ساعتی تنظیم کنند که تاثیر موثری بر نتیجه داشته باشه ؟

عواملی بسیار متعددی وجود داره که مربی ها بازی اتحادشون رو بر اساس این عوامل تنظیم میکنند.

– مثلا اعضای اتحاد با هم قرار میگذارن که فلان ساعت از روز همه آنلاین هستند . پس طبق توافقی که کردن بازی های خانگی روی ساعت مذکور تنظیم میشه و بازی خانگی رو انجام میدن. اصولا ً این مورد تنظیم ساعت بستگی شدیدی داره به مشغله افراد. ممکنه افراد و اعضای اتحاد شاغل باشند یا دانشجو یا دانش آموز باشند پس یه ساعتی رو توافق میکنند که همه بتونن بیان.

– بعضی از مربیا هیچ مشکلی با هیچ ساعتی ندارند. اصولا ً این دسته از افراد مربیان وفادار به تاپ الون هستند و هر ساعتی بگی میان آنلاین میشن ! پس ساعت بازی اتحاد ها رو بر اساس قاعده خاصی تنظیم نمیشه و با توجه به سلیقه ی کاپیتان ست میشه !

– بعضی مربیا هم مدام با هم سر ساعت بازی اختلاف نظر دارن و هر کسی نظری برای خودش داره که قصد داریم عوامل مختلف رو بررسی کنیم…

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/15was9c0il10pjagamt.jpg

ما قصد داریم ۲ عامل مهم رو بررسی کنیم.

 • اول ، حداکثر کردن بونوس حمایتی ( ساپورت)
 • دوم ، آمادگی کامل بازیکنان

این ۲ عامل میشه گفت تا حدودی با هم در تضاد هستن، یعنی اگر بخواهید به یکی برسید ، ممکنه دیگری رو تا حدود زیادی از دست بدید.

خب بیاید ساعت های مختلف یک روز کامل رو با هم تقسیم بندی کنیم. تو یک تقسیم بندی کلی و منطقی میشه گفت روز به سه قسمت ۱- صبح زود ۲- در طول روز ۳- آخر شب تقسیم کرد.

۱- صبح زود یعنی زمانی که هیچ بازی اعم از لیگ ، چمپیونزلیگ ، کاپ انجام نشده حالا این ساعت میتونه مثلا ً ساعت ۷ صبح باشه تا ساعت ۱۰ یا نهایت ۱۱ صبح. ساعت های بعد از ۱۰ تا ۱۱ خیلی رسیکی هست چون ممکنه یکی از رقابت های ذکر شده در این ساعت ها انجام بشه. بنابراین صبح زود رو میشه گفت ۷ صبح تا ۱۰ صبح باشه و یکی از انتخاب ها این گزینه ست که بازی خانگی اتحاد ها رو قبل از همه ی رقابت ها انجام بدیم.

۲- در طول روز ، یعنی ساعت ۱۰ صبح الی ۹ شب ، زمانی که انواع بازی ها در طی آن انجام میشه . در این حالت میشه بازی خانگی اتحاد ها رو در لابلای سایر رقابت ها انجام داد .

۳- آخر شب ، یعنی ساعت ۹ یا ۱۰ شب به بعد زمانی که همه ی بازی ها و همه ی رقابت ها به پایان رسیده و آخرین بازی ، بازی خانگی اتحادها خواهد بود.

هر کدام از این سه حالت مزایا و معایبی داره که با توجه به ترجیح کاپیتان و سایر اعضا به صورت توافقی یا سلیقه ها انتخاب میشه . 

ساعت اول : مزیت حالت اول که انجام بازی در صبح زود هست ، اینه که بازیکنان از آمادگی کاملی برخوردار هستند. شب رو کاملا ً استراحت کرده اند و صبح زود با آمادگی نسبتا ً کامل میتونند بازی کنند. اما یک عیب اساسی داره ، اونم ساعت بازی بد موقع هست و ممکنه مربی با توجه به مشغله ای که داره ( دانش آموز یا دانشجو هست که صبح ها سر کلاسه یا سرکار یا صبح زوده میخواد بخوابه ! ) نتونه سر بازی حاضر بشه. درسته که با توجه به بد بودن ساعت حریفان هم نتونن سر بازی حاضر بشوند اما خود مربی هم ممکنه نتونه بیاد و این بزرگترین عیب این ساعت هست.

ساعت سوم : بازی در آخر شب ، مزیتی که داره اینه که میشه گفت همه ی مربیان و اعضای اتحاد قابلیت آنلاین شدن رو دارند چون ساعت نسبتا ً مناسبی هست. اما بزرگترین عیب این حالت این هست که بازیکنان تیم ها یک یا دو بازی انجام داده اند و احتمالا ً حسابی خسته هستند. درسته که بازی های اتحادها، بازیکنان رو خسته تر نمیکنه ولی اگه با آمادگی پایین در این بازی ها حاضر شوید بسیار تاثیر منفی خواهد گذاشت. در نتیجه راه حل اینه که بسته ی سبز رنگ مصرف کنید که شاید همه ی مربی ها این قدرت رو نداشته باشند !

ساعت دوم یعنی بازی در طول روز هم کاملا ً شانسی هست و چیزی ما بین حالت اول و سوم قرار میگیره. شانسی هست که شما قبل از بازی های اتحاد ها در رقابتی دیگر مسابقه داشته اید یا خیر ؟ شانسی هست که آیا اعضا بتوانند برای بازی حاضر شوند یا خیر ؟

ناگفته نماند که بعضی مربیان ترجیح می دهند بازی اول رو در زمین خودی و بازی دوم را در زمین حریف برگزار کنند. در این حالت ساعت اول یعنی بازی در صبح زود را انتخاب کرده تا ابتدا بازی خانگی انجام شود و سپس بازی برگشت در زمین حریف انجام شود. برخی مربیان نیز نظری کاملا ً برعکس دارند که در این حالت ساعت سوم یعنی بازی در آخر شب را برای بازی خانگی انتخاب میکنند.

همانطور که پیداست ، سلیقه ها متفاوت هست و کاپیتان هر اتحادی با مشورت با بقیه اعضا ممکنه یک استراتژی خاصی رو انتخاب کنند. مشتاق هستیم که استراتژی شما که برای اتحادتون انتخاب کرده اید رو مطلع بشیم. برای ما رویکرد خودتون رو کامنت کنید…

Advertise Here

15 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. سلام چرا توی بازی های اتحاد ۵درصد حمایت هواداران نیست ولی توی بقیه مسابقه ها ۵درصد کامل پر میشه؟
  قیمت بلیط هم همش یکیه

  • سلام
   قیمت بلیط رو در بازی های اتحاد بر روی ۰ قرار دهید تا ورزشگاه پر بشه.

 2. اون دوستمون که میگه دوم ایرانیم تو اتحادا از کجا دقیقا رتبشو متوجه میشه؟این یه نقطه ضعفه اتحاداس که نه رنکینگ تو کل و نه رنکینگ توی هرکشور رو برای اتحادا نشون نمیده که امیدوارم تو اپدیتای بعدی این مشکل برطرف شه

 3. اتحاد Persian Kings یکی از بهترین اتحادهای ایران هستیم که تو لیگ نقره یک قرار داریم و تنها چند امتیاز فاصله داریم تا وارد صد اتحاد برتر دنیا بشیم.
  به علت مشکلات یکی از مربی ها به یه مربی که در طول روز آنلاین باشه و ترجیحا لول بالا باشه نیاز داریم
  برای عضویت به ۵۰۰۵TV# درخواست عضویت نمایید.

 4. یه سوال دیگه هم داشتم من تازه شروع کردم بازی رو و تنها جایی که به نظرم خرج کردن توکن ضرورت داره ۱_وقتیه که بازی سه تا بازیکن پیشنهاد میده و با ۱۸ توکن یه بازیکن خوب گرفتم ۲_ هم خرید بازیکن از ترانسفر که خودم نهایت چهارتا برای یه بازیکن خرج میکنم
  حالا از نظر شما نیاز هست که یه ذخیره مثلا صدتایی داشته باشیم همیشه؟

 5. من که چندوقتی هست دیگه تواتحادشرکت نمیکنم چون بخاطر تداخل ساعتش با بازی های لیگ،بازی من ساعتش میشد ۳ نصف شب!!!به نظرم ارزش نداره بخاطر پونزده تا بسته رنگی تازه اونم درصورت اول شدن اتحاد فرصت قهرمانی لیگ روازدست داد…همین تعداد بسته رنگی روفقط با یه ربع فیلم تماشا کردن میشه بدست آوردالبته منکرهیجانی که تومسابقات اتحادها وجود داره هم نمیشم.

  • سلام
   یه سوال فنی زمانی که مسابقه دوستمون یا هر فردی رو با تماشا کردن ساپورت میکنیم همین که بریم داخل بازی و اسممون تو تب فن ها بیاد کافیه یا باید تا آخرش بمونیم؟

   • سلام
    اسم شما توی لیست Fans بیاد کافی هست و نیازی نیست تا آخر بازی باشید.

  • برای من گرفتن همه کاپ ها مهمه ولی قهرمانی تو اتحاد رو بیشتر دوست دارم
   البته اتحاد ما نزدیکه به صد اتحاد برتر جهان با ۱۰۳۱امتیاز هست
   ولی نمیدونم چند ایران هستیم اسم اتحاد Iran

 6. اتحاد ما همیشه امادس و حتی یک نفر غیبت نداره بخاطر همین الان با کسب امتیاز ۹۸۶ دومین اتحاد ایران هستیم

 7. گروه ما باهم توافق کردیم غروب بیایم که معمولا از۶نفر۴نفر حداقل اگه بخوان میتونن انلاین بشن،از اونجایی که خودمvice-capitanنظرم اینه که حتی اگه بازیکنان خسته باشن آنچنان مشکلی نیست ولی اگه مربی باشه قدرتش بیشتر بشه و مدیریت کنه بهتره

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی