Code Center
Advertise Here
Advertise Here

بونوس در اتحاد ها چگونه عمل می کند ؟

خلاصه ای از بونوس تمرینی در اتحاد ها … شاید هنوز این قسمت رو به خوبی درک نکردید و نمیدونید چطور کار میکنه ؟ 

قوانین 

 • هر مربی میتونه یک بار در روز و اون هم ۴% بونوس رو در طول یک تورنومنت به یکی از اعضای اتحاد بده ( بونوس دفاع، حمله ، حفظ توپ، حفظ آمادگی) 
 • بونوس های اتحادیه ، با بونوس های تمرینی جمع می شوند و محدودتی هم نداره و می تونه بیش از ۱۰% بشه ( مثلا ً شخصی، بونوس حمله ش ۱۰% هست و یکی از اعضای اتحاد هم ۴% بونوس به وی می دهد، در نتیجه بونوس حمله ی او می شود ۱۴% 
 • بعد از هر دور از تورنومنت ( هر  روز بازی) این بونوس های دفاع، حمله ، حفظ توپ، حفظ آمادگی ، ریست می شه و همه به حالت قبل بر میگرده. در نتیجه، بعد از بازی اول ( نیمه نهایی Semi – Final ) هر مربی میتونه به صفحه bonus ها بره و دوباره یک بونوس معادل ۴% به یکی از اعضای اتحاد بده و برای فینال آماده بشه.
   http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/Bonus.jpg

نحوه عملکرد 

بعد از اینکه تورنومنت آغاز شد، هر مربی میتونه یک بونوس ۴% از هرکدام از ۴ بونوس رو به یکی از اعضا بده و به وی کمک کنه تا عملکرد بهتری رو در تورنومنت و بازی پیش و رو داشته باشه. هر مربی میتونه حداکثر ۱ بونوس بگیره و هر تعداد دلخواهی از هر بونوسی رو از بقیه بگیره به طوری که در دور نیمه نهایی همه این بونوس ها پاک میشه و مربیا مجدد برای فینال باید بونوس ارسال کنند . این ۴% بونوس میتونه دفاعی ، حمله ای ، حفظ توپ یا حفظ آمادگی باشه، دقیقا ً مثل تمرین معمولی با این تفاوت که بعد از اینکه بونوس رو به هم اتحادی خودتون اهدا کردین، هیچ چیزی از شما کم نمیشه، نه بازیکنان شما خسته میشن، نه از بونوس شما کم میشه. در واقع این بونوس ها هیچ خرجی برای کسی نداره ، کاملا ً رایگان هست. مثلا ً شما اگر ۸% بونوس حفظ توپ داشته باشید و به یکی از اعضا، بونوس حفظ توپ هدیه دهید (۴%) از بونوس ۸% خودتان چیزی کم نمیشه !  در ضمن کسی که بونوس دریافت میکنه هیچ محدودیتی برای دریافت بونوس نداره . 

بزارید یک مثال بزنم : 

فرض کنید شما در یک اتحاد ۶ نفره هستید. شما به اضافه ۵ دوست . فرض کنید شما ۱۰% بونوس حمله، حاصل از تمرین بازیکنان خودتون در صفحه Training دارید. حالا در نظر بگیرید، هر ۵ دوستتون به شما بونوس حمله بدهند ! یعنی نفری ۴ % بونوس Attack …. بنابراین در مجموع بونوس حمله ی شما ۳۰% خواهد شد و شما با ۳۰% بونوس حمله به بازی خواهید رفت. فراموش نکنید که اگر شما در حین بازی زنده روی بونوس حمله کلیک نکنید، به طور پیش فرض این۳۰% اعمال می شود، اما اگر روی بونوس ۳۰% حمله(Attack) کلیک کنید، مقداری اضافه تر به عنوان پاداش برای اجرای بازی هجومی به شما اهدا می شود. ( پس بونوس حمله چیزی بیشتر از ۳۰% خواهد شد ) که این خود چیزی ماورای تصور است. بدون شک ، این تیم میتونه حملات وحشتناکی رو در بازی های اتحاد ها انجام بده و دفاع و دروازه بان هر تیمی رو تسلیم کنه ! ! 

در مورد عملکرد این ۴ بونس قبلا ً هم توضیح داده بودم اما مجدد تکرار میکنم . 

۴ بونوسی که شما در اختیار دارید ، به طور پیش فرض در بازی اجرا میشه . مثلا ، فرض کنید هر ۴ بونوس شما ۶% باشد. شما اگر هیچ کدام را در حین اجرای بازی زنده لمس نکنید و فعال نکنید، به طور پیش فرض هر ۴ بونوس به تیم شما کمک خواهند کرد، مثلا ً  6 % کمتر خسته می شوند. ۶% بیشتر توپ را حفظ میکنند، حملات تیم ۶% قوی تر و بهتر خواهد بوو در نهایت ، قدرت دفاعی تیم هم ۶% بیشتر است . اما در حین بازی زنده اگر هر کدام از این ۴ بونوس را فعال کنید، علاوه بر ۶% میزانی هدیه دریافت خواهید کرد. مثلا ً اگر بونوس دفاع را فعال کنید ، بجای ۶% ، قدرت دفاعی تیم ۹% ( ۶+۳) بهتر خواهد بود . 

اگر سوال یا نظری دارید ، حتما با ما در بخش نظرات در انتهای همین صفحه در میان بگذارید . یادتان باشد، عضو کانال تلگرام ما شوید و از آخرین اخبار بازی اطلاع پیدا کنید . 

Advertise Here

10 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. اقا من میخوام با رفیقام یه اتحاد بسازم تا اینوایتم پیش میرم ولی وقتی میخوام اینوایت کنم از طریق تلگرام میزنه یا اس ام اس یه پیام میده به رفیقم اون رفیقمم وقتی پیامو باز میکنه بازی شرو میشه و هیچ پیامیو دریافت نمیکنه.دقیق میشه توضیح بدید چطوری یه اتحاد بزنم

 2. سلام ببخشید ی سوال داشتم بونوس چیه من تو بازی ها که فعالش میکنم تیمم خیلی خوب بازی میکنه ولی وقتی فعالش نکنم خوب بازی نمیکنه و بعد اینکه فعالش میکنم تز بونوس اتک من کم میشه مثلا ۹ بود شده ۶ چرا میشه توضیح بدید مرسی

 3. آقا مطمئنی تو روز یه بار میشه من همین امروز ۲ بار رک دادم بعد درباره ی اینکه چرا نمیتونم بعضی وقتها که یکی از هم اتحادی ها رک داده من تمرینش بدم ولی نمیتونم توضیح میشه بدی؟مرسی واس توضیحات ،سایتتون عالیه

 4. سلام وخسته نباشید به همه
  این باز باز خیلی خیلی خیلی ….. عالی است ولی اگه یه قسمتی براش تو سایتش درست کنند که بشه یه اکانت ساخت که با اون اکانت بشه بازی را از گوشی به گوشی دیگری برد خیلی بهتر میشد.اگه این قسمت را بسازید ممنون میشم اگر هم این قسمت را دارد برام ایملش کنید کار باش را و اگر هم ساختید بزارید تو کانال تلگرام.ممنون.

 5. سلام چه قدر امتیاز لازمه تا از برنزه یک بگزریم و به دور بعدی بریم از برنزه یک که گذشتیم به چه گروهی میریم

  • از برنز ۱ یه سطح بالاتر بخواید برید ، سطح بعدی نقره ۳ هست (Silver 3 )
   باید حداقل ۲۵۰ امتیاز داشته باشید.

 6. دوست عزیز در.مورد فلش ها هم صحبت کنیم و چگونه فلش ها رو مدیریت کنیم؟!! با تشکر از سایت خوبتان

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی