Code Center
Advertise Here
Advertise Here

ترفند دریافت توکن و بسته های رایگان!

ساختن یک باشگاه ثروتمند، یکی از هدف های بزرگ مدیریت یک تیم فوتبالی هست. یک تیم فوتبالی برای موفقیت، باید منابع عظیم مالی داشته باشه تا بتونه یک مجموعه ی قدرتمند شامل بازیکنان حرفه ای رو دور هم جمع کنه تا به موفقیت برسه. اما سوال اینجاست، که چطور میشه یک تیم قدرتمند و ثروتمند تشکیل داد با توجه به اینکه ما قصد نداریم شاید امکان پول خرج کردن برای یک بازی رو نداشته باشیم؟ توی این پست میخوام آموزش بدم چطور میشه یک باشگاه ثروتمند داشت بدون اینکه خرج زیادی کرد !

مقدمه :

در بازی تاپ الون  ، مثل همه ی بازی های یک سری منابع محدود وجود داره که این منابع محدود هستن و هیچکدوم هم رایگان نیستند! . تاپ الون برای بازیکن ها ۳ بسته ی سبز و قرمز و آبی در نظر گرفته که هرکدوم استفاده ی خاصی دارن. بسته های سبز برای انرژی دادن به بازیکن ها، بسته های آبی برای روحیه ی بازیکن ها، و بسته ی قرمز هم برای پزشکی و مداوای بازیکنانی مصدوم کاربرد دارن.

علاوه بر این ۳ بسته، هر تیمی مقداری پول و هر مربی هم مقداری توکن. توکن و پول رو باید از قسمت Finance و با قرار داد بستن با اسپانسر ها بگیرید. ولی خب این اسپانسر ها به صورت محدود به شما پول و توکن میدن .

پول برای ساخت و ساز استادیوم و سایر ساختمانهای باشگاه و خرید بازیکنان استفاده میشه و توکن هم برای خرید بازیکنان و تسریع در ساخت و ساز و خریدن بسته های رنگی و پول به کار میاد. به دست آوردن این منابع ، به راحتی نیست و یکی از چالش های بزرگ این بازی، داشتن یک تیم ثروتمند با داشتن منابع زیاد هست.

هر کدوم از این منابع، نقش و اهمیت خاصی دارن :

– بسته های سبز، از طریق سالن تمرین و با توجه به این که این سالن تمرینی در چه سطحی باشه ، حاصل میشه . مثلا ً هر ۴ روز یکبار ، ۵ بسته میده ! که خیلی چشم گیر نیست. یا مثلا ً اگر توی مسابقه ، شما تعویض کنید، در انتهای بازی ، شما یک بسته سبز بهتون میرسه!!!

– بسته ی آبی فقط از طریق مسابقه و نهایت توی بهترین حالت هر بازی ، ۳ بسته ی آبی.

– بسته ی قرمز هم دقیقا ً مثل بسته ی سبز رنگ، مسابقه و از طریق ساختمان پزشکی هر چند روز یکبار در حد ۳،۴ تا.

– یکی از راه های کسب پول از طریق اسپانسر ها هست. بدین صورت که شما در پایان مسابقه ، مقداری پول بابت شرکت در اون مسابقه ( لیگ، یا لیگ قهرمانان ، یا جام ) کسب میکنید . البته در پایان فصل هم با توجه به قهرمانی ها یا رتبه ی تیم شما بازم پول نصیب شما میشه. البته از طریق بلیط فروشی استادیوم یا فروختن بازیکن هم پول نصیبتون میشه.

– توکن از طریق اسپانسر ها بدست میاد. با توجه به اینکه با کدوم اسپانسر قرارداد ببندید تعدادی توکن بهتون میرسه که بهترین اسپانسر هم ، همون اسپانسر دوم OH2 باشه که روزی ۱ توکن و بعد از ۴ روز متوالی آنلاین شدن یک توکن دیگه هم جایزه میده!! 

راه دیگه برای پول و بسته های رنگی،  اینکه شما توکن تبدیل کنید. که از قسمت Club Shop می تونید این کار رو انجام بدید و با دادن مقداری توکن میتونید تعدادی از این بسته ها رو بگیرید و نرخش هم ثابت هست.

اما بریم سر اصل مطلب !

چطور میشه این منابع رو زیاد کرد؟؟  آیا راهی وجود داره که نخوایم توکن بخریم توی این بازی …. نخوایم خرج کنیم و در عین حال از بازی لذت ببریم ؟

جواب مثبت هست ! شما میتونید بدون اینکه پول زیادی خرج این بازی کنید، منابع باشگاه رو تامین کنید، تیمی ثروتمند بسازید، بازیکنان با استعدادی رو استخدام کنید و پرورش بدید و حریفانتون رو گل بارون کنید و از بازی لذت ببرید. 

توی این پست و پست های آینده در مورد این موارد توضیح خواهم داد، اما در انتهای همین پست، نحوه ی کسب منابع مالی و بسته های رنگی باشگاه رو توضیح میدم.

بخش اول : بدست آوردن توکن 

توی عکس پایین ببینید، مثلا ً از قسمت Club Shop ، روی توکن ها کلیک که کنید یه همچین صفحه ای باز میشه : تب کناریش ، فری توکن ، یا توکن رایگان هست، که ما با این قسمت کار داریم، توی این قسمت، اسپانسر های بازی وجود دارند که تعدادی نسبتا ً جشم گیری پیشنهاداتی برای کاربران دارن که بعضی از این پیشنهادات با توجه به امکان پذیر بودن و شدنی بودن، میتونن پیشنهادات خوبی باشن، مثلا ً پیشنهادات دانلود نرم افزار یا بازی که اسپانسر ironSource به شما میده .

دقت کنید که، در صورتی که با اینترنت ایران و ساده وارد این اسپانسر ها بشید، بعید میدونم چیز خاصی بهتون پیشنهاد بشه، پس شما نیاز دارید که از طریق اینترنت سرورهای غیر ایرانی وصل بشید به بازی . با نرم افزارهایی مثل ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن- میتونید به سرورهای کشورهای خارجی اتصال پیدا کنید. اما از طریق سرورهای خارجی مثل آمربکا که وارد بازی بشید، بازی گلستان میشه ! احساس میکنید وارد بهشت شدید!!! پیشنهادات جذاب توکنی . یعنی خرجش، اشتراک V-P-N هست که فکر نمیکنم خرج خاصی باشه.

فقط یک مشکل کوچیک وجود داره، اونم محدودیت حجم اینترنت محسوب میشه که بعید میدونم توی این دوره زمونه کسی بلد نباشه از شرایط خاص شرکت های اینترنتی مثل اینترنت های شبانه ۲ شب تا ۸ صبح استفاده کنه.  نکته ی بعدی اینکه بعضی از این نرم افزارها یا بازی هایی که دانلود می کنید، نیازمند یه ثبت نام ساده توی این اپ ها ، یا بازیهایی که مثلا  ًمیگه تا مرحله ۲ برو ، که کار خیلی راحتی هست ، اگه هم توکن پرداخت نشه یه قسمت هم به اسم submit a ticket که میتونید به عدم پرداخت توکن اعتراض کنید که خیلی سریع پیگر میشند و توکن رو بهتون میدن. ….  فقط یکم صبر و حوصله میخواد. در ضمن فقط بازی ها و نرم افزارهایی که زیرشون نوشته Free دانلود کنید(عکس پایین)، روی هر بازی یا نرم افزار هم بزنید توصیج داده شده که باید چه کاری انجام دهید تا توکن رایگان داده بشه.

بنابراین، بدست آوردن توکن، با استفاده از V-P-N ، و دانلود چند نرم افزار و بازی، شدنی هست. البته اگه پول دارید میتونید توکن بخرید و دیگه نیازی به هیچکدوم از این کارها نیست !!

 

بخش دوم : بدست آوردن بسته های رنگی و پول

برای بدست آوردن بسته های رنگی و پول شما باید با یک V-P-N ترجیحا ً سرور امریکا وارد بازی بشید و به بخش Club Shop برید و روی هر نوع بسته یا پول کلیک کنید تا صفحه ی مربوطه باز بشه. وقتی که وارد شدید بر روی Get Free بزنید تا ویدئو تبلیغاتی مشاهده کنید، طبق عکس زیر: به عنوان مثال در لول ۱ و با دیدن هر ویدئو ۱۰k پول دریافت میکنید که مقدار ناچیزی هست، اما وقتی که ۲۵ ویدئو ببینید در مجموع ۲۵۰k دریافت میکنید که پول قابل توجهی است. برای بسته های رنگی هم به ازای هر ویدئو ۱ بسته دریافت میکنید.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2019/01/Watching-Videos.jpg

چند نکته وجود داره:

اول اینکه مطابق معمول با اینترنت ایران وارد بشید،  تقریبا ً خبر خاصی نیست!

دوم ، شما در طول هر روز، نهایت ۲۵ تبلیغ میتونید ببینید.

سوم ، به ازای هر تبلیغ یک بسته ی سبز، یا یک بسته ی قرمز یا یک بسته ی آبی با توجه به اینکه شما کدوم رو انتخاب کردید به شما تعلق میگیره اما برای پول با توجه به اینکه شما در چه سطحی هستید بهتون تعلق میگیره. در واقع هر چقدر سطح شما بیشتر باشه ، پول بیشتری هم به شما تعلق میگیره.

نکته ی چهارم ، گاهی اوقات پیش میاد که اسپانسرها میگن مثلا ً در حال حاضر تبلیغی وجود نداره که برای شما به نمایش در بیاد. نگران نباشید این فقط یک ارور مسخره هست. تعداد تبلیغاتی که اسپانسرها به بازی دادن تقریبا ً بی نهایت هست … چند بار اصرار کنید همون اسپانسر ممکنه به شما تبلیغ یا بسته ی رایگان بده . پس نا امید نشید.

نکته ی پنجم ، ممکنه از طریق بعضی از سرور ها که وارد بازی میشید، تبلیغات کم باشه، مثلا ً من از طریق V-P-N سرور فرانسه وارد میشم، نهایت ۱۰ -۱۵ تا تبلیغ ببینم. اگه همین تعداد براتون کافی هست که هیچی ، اگه نه ، پس سرور عوض کنید !

یادش بخیر، خودم تقریبا ً لول ۲ یا ۳ بودم این روش رو یاد گرفته بودم ، توی ۱۰ روز، ۱۰۰۰ عدد بسته ی سبز دررروو کردم !!! البته الان توی ۱۰ روز میشه ۲۵۰ بسته سبز گرفت.

 

راستی! برای دریافت مطالب تاپ الونی در کانال تلگرام تاپ الون عضو شوید.

(top-eleven.ir)

Advertise Here

91 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. سلام من یه بازی گرفتم مراحلش هم انجام دادم اما توکن بهم نداد
  بازی lords mobile باید کلن رو تا لول ۱۲ میرسوندم ….اینکارو کردم ولی هنوز توکن نداد کمک کنید لطفا

  • سلام. هیچ تضمینی برای دریافت توکن رایگان وجود نداره. ممکن هست داده بشه یا نشه! در ضمن برای بعضی از این بازی ها محدودیت زمانی وجود داره و ممکن هست توی اون زمان محدود مثلا ۷ روزه انجام ندادید.

  • سلام. روی هر بازی بزنید به انگلیسی توضیح داده. در ضمن تضمینی برای دریافت توکن رایگان وجود نداره، ممکن هست ۱ هفته بازی کنید و در آخر توکن داده نشه! بازی هایی که توکن بالایی داره وقت زیادی رو میگیره و بازی هایی که زیر ۱۰ توکن هستن وقت کمتری رو میگیره…

 2. سلام من میرم دانلود کنم همش میره تو اپ استور که اونجا میزنه تو کشور شما موجود نیست چیکار کنم

  • سلام
   برای مشکل در کشور شما قابل دسترس نیست باید به قسمت Setting گوشی و جایی که برنامه ها نصب شده(Apps) بروید و برنامه Google Play رو Clear Data کنید و دوباره با V-P-N وارد بازی شوید تا لینک دانلود در دسترس قرار بگیره.

 3. سلام
  تا دو سه فصل پیش ۳۰ تا تبلیغ میداد … الان خیلی کمتر شده … چیکار باید کرد؟؟

 4. سلام. داداش من رفتم بازیو دانلود کردم برا گرفتن توکن دانلود شد نصبم کردم ولی توکنو نداد. میشه دقیقا بگی واسه پیگیریش کدوم قسمت بازی باید برم؟

  • سلام
   نظرات قبلی همین مطلب رو مطالعه کنید توضیح داده شده. در ضمن فقط از اسپانسر SuperSonic دانلود کنید بقیه اسپانسرها بعید هست توکن بدهند و اینکه توجه کنید بعضی بازی ها رو باید تا لول خاصی بالا ببرید…

 5. سلام لطفا جواب بدید…
  من گیم اف وار رو که گفته بود تا مرحله شیش برم رو رفتم…توکن نداد…submit ticket کدوم قسمته

  • سلام
   از قسمت Missing Token? که در پایین صفحه هست پیام خود را بفرستید، اگر نظرات قبلی همین مطلب رو مطالعه کنید با عکس هم مشخص کردیم. البته این قسمت برای اسپانسر Supersonic با مشکل مواجه هست.

   • سلام خدمت شما..
    من در قسمت supersonic بازی دانلود کردم توکن بهم نداد…submit ticket نمیدونم کجاست…
    لطفا

    • سلام
     بعضی از بازی ها رو فقط با دانلود و اجرا کردن توکن نمیده باید تا مرحله ذکر شده بالا برید. قسمت اعتراض سوپرسونیک Missing Token? هست که در حاضر مشکل داره!

  • از داخل بازی فقط با دلار میشه توکن خرید اما صفحه خرید توکن برای اندرویدی ها باز نمیشه! شما از داخل همین سایت به تومان توکن میخرید، ما برای شما با دلار توکن میخریم، در ضمن باید اکانت فیسبوک خود را به بازی وصل کنید: خرید توکن بازی تاپ الون

 6. بدون گوشی موبایل هم میشه بسته سبز گرفت؟
  من نمیتونم با گوشیم برم تو بازی و با کامپیوتر هم چیزی نمیده ، لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی