Code Center
Advertise Here
Advertise Here

ترفند دریافت توکن و بسته های رایگان!

ساختن یک باشگاه ثروتمند، یکی از هدف های بزرگ مدیریت یک تیم فوتبالی هست. یک تیم فوتبالی برای موفقیت، باید منابع عظیم مالی داشته باشه تا بتونه یک مجموعه ی قدرتمند شامل بازیکنان حرفه ای رو دور هم جمع کنه تا به موفقیت برسه. اما سوال اینجاست، که چطور میشه یک تیم قدرتمند و ثروتمند تشکیل داد با توجه به اینکه ما قصد نداریم شاید امکان پول خرج کردن برای یک بازی رو نداشته باشیم؟ توی این پست میخوام آموزش بدم چطور میشه یک باشگاه ثروتمند داشت بدون اینکه خرج زیادی کرد !

مقدمه :

در بازی تاپ الون  ، مثل همه ی بازی های یک سری منابع محدود وجود داره که این منابع محدود هستن و هیچکدوم هم رایگان نیستند! . تاپ الون برای بازیکن ها ۳ بسته ی سبز و قرمز و آبی در نظر گرفته که هرکدوم استفاده ی خاصی دارن. بسته های سبز برای انرژی دادن به بازیکن ها، بسته های آبی برای روحیه ی بازیکن ها، و بسته ی قرمز هم برای پزشکی و مداوای بازیکنانی مصدوم کاربرد دارن.

علاوه بر این ۳ بسته، هر تیمی مقداری پول و هر مربی هم مقداری توکن. توکن و پول رو باید از قسمت Finance و با قرار داد بستن با اسپانسر ها بگیرید. ولی خب این اسپانسر ها به صورت محدود به شما پول و توکن میدن .

پول برای ساخت و ساز استادیوم و سایر ساختمانهای باشگاه و خرید بازیکنان استفاده میشه و توکن هم برای خرید بازیکنان و تسریع در ساخت و ساز و خریدن بسته های رنگی و پول به کار میاد. به دست آوردن این منابع ، به راحتی نیست و یکی از چالش های بزرگ این بازی، داشتن یک تیم ثروتمند با داشتن منابع زیاد هست.

هر کدوم از این منابع، نقش و اهمیت خاصی دارن :

– بسته های سبز، از طریق سالن تمرین و با توجه به این که این سالن تمرینی در چه سطحی باشه ، حاصل میشه . مثلا ً هر ۴ روز یکبار ، ۵ بسته میده ! که خیلی چشم گیر نیست. یا مثلا ً اگر توی مسابقه ، شما تعویض کنید، در انتهای بازی ، شما یک بسته سبز بهتون میرسه!!!

– بسته ی آبی فقط از طریق مسابقه و نهایت توی بهترین حالت هر بازی ، ۳ بسته ی آبی.

– بسته ی قرمز هم دقیقا ً مثل بسته ی سبز رنگ، مسابقه و از طریق ساختمان پزشکی هر چند روز یکبار در حد ۳،۴ تا.

– یکی از راه های کسب پول از طریق اسپانسر ها هست. بدین صورت که شما در پایان مسابقه ، مقداری پول بابت شرکت در اون مسابقه ( لیگ، یا لیگ قهرمانان ، یا جام ) کسب میکنید . البته در پایان فصل هم با توجه به قهرمانی ها یا رتبه ی تیم شما بازم پول نصیب شما میشه. البته از طریق بلیط فروشی استادیوم یا فروختن بازیکن هم پول نصیبتون میشه.

– توکن از طریق اسپانسر ها بدست میاد. با توجه به اینکه با کدوم اسپانسر قرارداد ببندید تعدادی توکن بهتون میرسه که بهترین اسپانسر هم ، همون اسپانسر دوم OH2 باشه که روزی ۱ توکن و بعد از ۴ روز متوالی آنلاین شدن یک توکن دیگه هم جایزه میده!! 

راه دیگه برای پول و بسته های رنگی،  اینکه شما توکن تبدیل کنید. که از قسمت Club Shop می تونید این کار رو انجام بدید و با دادن مقداری توکن میتونید تعدادی از این بسته ها رو بگیرید و نرخش هم ثابت هست.

اما بریم سر اصل مطلب !

چطور میشه این منابع رو زیاد کرد؟؟  آیا راهی وجود داره که نخوایم توکن بخریم توی این بازی …. نخوایم خرج کنیم و در عین حال از بازی لذت ببریم ؟

جواب مثبت هست ! شما میتونید بدون اینکه پول زیادی خرج این بازی کنید، منابع باشگاه رو تامین کنید، تیمی ثروتمند بسازید، بازیکنان با استعدادی رو استخدام کنید و پرورش بدید و حریفانتون رو گل بارون کنید و از بازی لذت ببرید. 

توی این پست و پست های آینده در مورد این موارد توضیح خواهم داد، اما در انتهای همین پست، نحوه ی کسب منابع مالی و بسته های رنگی باشگاه رو توضیح میدم.

بخش اول : بدست آوردن توکن 

توی عکس پایین ببینید، مثلا ً از قسمت Club Shop ، روی توکن ها کلیک که کنید یه همچین صفحه ای باز میشه : تب کناریش ، فری توکن ، یا توکن رایگان هست، که ما با این قسمت کار داریم، توی این قسمت، اسپانسر های بازی وجود دارند که تعدادی نسبتا ً جشم گیری پیشنهاداتی برای کاربران دارن که بعضی از این پیشنهادات با توجه به امکان پذیر بودن و شدنی بودن، میتونن پیشنهادات خوبی باشن، مثلا ً پیشنهادات دانلود نرم افزار یا بازی که اسپانسر ironSource به شما میده .

دقت کنید که، در صورتی که با اینترنت ایران و ساده وارد این اسپانسر ها بشید، بعید میدونم چیز خاصی بهتون پیشنهاد بشه، پس شما نیاز دارید که از طریق اینترنت سرورهای غیر ایرانی وصل بشید به بازی . با نرم افزارهایی مثل ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن- میتونید به سرورهای کشورهای خارجی اتصال پیدا کنید. اما از طریق سرورهای خارجی مثل آمربکا که وارد بازی بشید، بازی گلستان میشه ! احساس میکنید وارد بهشت شدید!!! پیشنهادات جذاب توکنی . یعنی خرجش، اشتراک V-P-N هست که فکر نمیکنم خرج خاصی باشه.

فقط یک مشکل کوچیک وجود داره، اونم محدودیت حجم اینترنت محسوب میشه که بعید میدونم توی این دوره زمونه کسی بلد نباشه از شرایط خاص شرکت های اینترنتی مثل اینترنت های شبانه ۲ شب تا ۸ صبح استفاده کنه.  نکته ی بعدی اینکه بعضی از این نرم افزارها یا بازی هایی که دانلود می کنید، نیازمند یه ثبت نام ساده توی این اپ ها ، یا بازیهایی که مثلا  ًمیگه تا مرحله ۲ برو ، که کار خیلی راحتی هست ، اگه هم توکن پرداخت نشه یه قسمت هم به اسم submit a ticket که میتونید به عدم پرداخت توکن اعتراض کنید که خیلی سریع پیگر میشند و توکن رو بهتون میدن. ….  فقط یکم صبر و حوصله میخواد. در ضمن فقط بازی ها و نرم افزارهایی که زیرشون نوشته Free دانلود کنید(عکس پایین)، روی هر بازی یا نرم افزار هم بزنید توصیج داده شده که باید چه کاری انجام دهید تا توکن رایگان داده بشه.

بنابراین، بدست آوردن توکن، با استفاده از V-P-N ، و دانلود چند نرم افزار و بازی، شدنی هست. البته اگه پول دارید میتونید توکن بخرید و دیگه نیازی به هیچکدوم از این کارها نیست !!

 

بخش دوم : بدست آوردن بسته های رنگی و پول

برای بدست آوردن بسته های رنگی و پول شما باید با یک V-P-N ترجیحا ً سرور امریکا وارد بازی بشید و به بخش Club Shop برید و روی هر نوع بسته یا پول کلیک کنید تا صفحه ی مربوطه باز بشه. وقتی که وارد شدید بر روی Get Free بزنید تا ویدئو تبلیغاتی مشاهده کنید، طبق عکس زیر: به عنوان مثال در لول ۱ و با دیدن هر ویدئو ۱۰k پول دریافت میکنید که مقدار ناچیزی هست، اما وقتی که ۲۵ ویدئو ببینید در مجموع ۲۵۰k دریافت میکنید که پول قابل توجهی است. برای بسته های رنگی هم به ازای هر ویدئو ۱ بسته دریافت میکنید.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2019/01/Watching-Videos.jpg

چند نکته وجود داره:

اول اینکه مطابق معمول با اینترنت ایران وارد بشید،  تقریبا ً خبر خاصی نیست!

دوم ، شما در طول هر روز، نهایت ۲۵ تبلیغ میتونید ببینید.

سوم ، به ازای هر تبلیغ یک بسته ی سبز، یا یک بسته ی قرمز یا یک بسته ی آبی با توجه به اینکه شما کدوم رو انتخاب کردید به شما تعلق میگیره اما برای پول با توجه به اینکه شما در چه سطحی هستید بهتون تعلق میگیره. در واقع هر چقدر سطح شما بیشتر باشه ، پول بیشتری هم به شما تعلق میگیره.

نکته ی چهارم ، گاهی اوقات پیش میاد که اسپانسرها میگن مثلا ً در حال حاضر تبلیغی وجود نداره که برای شما به نمایش در بیاد. نگران نباشید این فقط یک ارور مسخره هست. تعداد تبلیغاتی که اسپانسرها به بازی دادن تقریبا ً بی نهایت هست … چند بار اصرار کنید همون اسپانسر ممکنه به شما تبلیغ یا بسته ی رایگان بده . پس نا امید نشید.

نکته ی پنجم ، ممکنه از طریق بعضی از سرور ها که وارد بازی میشید، تبلیغات کم باشه، مثلا ً من از طریق V-P-N سرور فرانسه وارد میشم، نهایت ۱۰ -۱۵ تا تبلیغ ببینم. اگه همین تعداد براتون کافی هست که هیچی ، اگه نه ، پس سرور عوض کنید !

یادش بخیر، خودم تقریبا ً لول ۲ یا ۳ بودم این روش رو یاد گرفته بودم ، توی ۱۰ روز، ۱۰۰۰ عدد بسته ی سبز دررروو کردم !!! البته الان توی ۱۰ روز میشه ۲۵۰ بسته سبز گرفت.

 

راستی! برای دریافت مطالب تاپ الونی در کانال تلگرام تاپ الون عضو شوید.

(top-eleven.ir)

Advertise Here

91 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. قند شکن دیگه ای نیست بشه باهاش بسته گرفت حتی پولی؟؟کولد که کار نمیکنه مستر هم همش دو سه تا میده بعد دیس کانکت میشه.

  • روزانه با V-P-N Master تقریبا” به راحتی ۳۰ بسته میگیرم و هیچ قطعی هم نداره، احتمالا” مشکل از اینترنت شما هست. در Google Play برنامه های زیادی برای V-P-N وجود داره، میتونید تست کنید…

 2. سلام ببخشید دو تا سوال دارم
  من الان رفتم دو تا بازی دانلود کردم با توکن های ۴۵ و ۴۰ اما بهم ندادشون شما گفتید برید تو قسمت
  Submit a ticket
  ولی پیداش نکردم لطفا راهنمایی کنید کجا این گزینه رو پیدا کنم ممنونم

  • سلام
   توی همین نظرات رو بخونید گفته شده که کجا هست، اما در حال حاظر نمیشه اعتراض کرد و این قسمت مشکل داره.

 3. واقعا مسخرس دیگ شورشو در اورده این اسپانسره
  هرچی میخام گزارش اعتراض بدم ارور میده
  به نظر شما با اپدیت بعدی حل میشه؟؟؟؟

  • طبق صحبتی که مدیرای بازی چند روز پیش کردن، ظاهرا ً اسپانسر ها مشکلات اساسی دارن و گفتن که صبر کنید داریم درستش میکنیم !
   علل خصوص سوپر سونیک ظاهرا ً باگ زیاد داشته و آفرهاش بسته شده .
   معمولا ً هر وقت تاپ الون یه ورژن جدید میده بیرون تا یکی دو ماه یه سری مشکلات از این قبیل داره و بعدش حل میشه.
   من خودم به شخصه این موردی که می فرمایید رو بررسی نکردم ولی به نظرم شما کمی صبر و تحمل داشته باشید انشالله با آپدیت های بعدی این مشکل حل میشه.

  • این سیستم اسپانسرها دقیق نیست، مثلا” بنده چند وقت پیش بازی Game Of War رو تا مرحله ۵ رفتم و ۴۹ توکن گرفتم، اما چند تا نرم افزار دیگه هم دانلود و اجرا کردم و هیچ توکنی نداد،

 4. سلام من پیشنهادی که یکی از ایپاسنرها برای دریافت توکن بود روزدو نوشته بود باید تا مرحله پنج بری بعد تا مرحله پنج رفتم توکن نداد بعد برای اعتراض پایین صفحه همون چیزی که گفتیدد رو زدم بعد تو کامنت من باید چی بنویسم

  • سلام
   برای دریافت توکن از اسپانسر سوپرسونیک استفاده کنید، از اسپانسرهای دیگه احتمالش کم هست که توکن بگیرید، با اعتراض هم احتمالش کم هست که توکن رو بدهند، اما این متن رو بفرستین:
   i instaled game and complete the level 5 but i did not earn tokens please help !

  • سلام
   جایی گفته نشده با سرورها بصورت روزانه میشه توکن دریافت کرد، شما فقط بسته های سبز، قرمز، آبی و پول رو میتونید با ویدئو دیدن روزانه دریافت کنید که روزانه حداکثر ۳۰ ویدئو هست، برای دریافت توکن باید از آفرهایی که در اسپانسرهای بازی وجود دارد استفاده کنید که توضیح داده شده …

 5. اها مرسی ممنون ،فقط وقتی ما روزانه مثلا ۳۵ویدیو نگاه کنیم از حجم اینترنت روزانه چقدر میره

  • حجم مشخصی نداره چون کیفیت و زمان ویدئو ها متفاوت هست، ۱-۲ روز قبل از دیدن ویدئو، حجم خودتون رو ببینید تا تقریبا مشخص بشه …

 6. من از سوپرسونیک دوتا بازی گرفتم بعد الان توکن بهم نداده میشه کامل توضیح بدید که چیکار باید کنم مرسی

  • دوست عزیز مثل اینکه شما به حرف های ما توجه نمی کنید!!! زیر هر بازی و برنامه توضیح داده که چه کاری باید انجام بدید تا توکن رو بده … احتمال ندادن توکن هم هست … از قسمت Missing Tokens که در آخر صفحه هست میتونید اعتراض کنید که توکن رو بدن اما معلوم نیست که قبول کنن …

 7. سلام من میخوام تبلیغات نگاه کنم بعد ارور نمیده مینویسه بعدا امتحان کنید چند بار زدم بازم نشد یکی دو ساعت بعد بازم امتحان کردم نشد

  • برای ما هم از این پیغام ها زیاد میده، اما با چند تا وی پی ان مختلف تست میکنیم و سرور تغییر میدیم تا ویدئو بیاره …

 8. چون تازگیا توکن از چهل تا به صد و بیست تا تغییر کرده میشه ماهم بازی ثد و بیستا توکن دریافت کنیم

  • نه دوست عزیز فقط کسانی که تیم جدید بسازن ۱۲۰ توکن اول بازی دریافت میکنن …

 9. من نمیدونم چرا بطشتر از دو سه تا تبلیغ نمیتونم ببینم فقط دو سه تا اونم مثلا اینطوریه که وقتی بسته های سبز رو نگا میکنم بعد میگه دیگه تبلیغات موجود نیست اونیکه بسته ها هم تبلیغات نمیاره

  • اگر میخواهید ویدئوهای بیشتری مشاهده کنید باید با V-P-N وارد بازی شوید، یکی از بهترین برنامه ها هم C-l-o-u-d V-p-n میباشد که برای اندروید هست و توسط ما تست شده، این برنامه ۴ سرور از کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا و فرانسه دارد، با هر سروری که وارد بازی شدید و ویدئو نشان نداد با سرور دیگر وارد شوید … برنامه H-o-t-s-p-o-t هم میتوانید تست کنید …

 10. سلام من با vpnوارد بازی شدم پیشنهاد های عالی بهم شد ولی اصلا برنامه هاش معلوم نیست بازی بودند برنامه بودند اصلا دان کردنی نبودند به خدا گیج شدم

  • سلام
   یرنامه و بازی هایی که وجود دارد مشخص هست، بیشتر آفرهای موجود دانلودی هستند، بعضی از آفرها هم به صورت بازی آنلاین هستند که باید به رکورد مشخصی برسید. شما باید برنامه ها و بازی هایی که Free هستند دانلود کنید، در بعضی از برنامه ها حتما” باید عضو شوید تا توکن رو بدن، بعضی از بازی ها هم باید دانلود و اجرا کنید و بعضی ها هم تا یک لول خاصی برید تا توکن پرداخت بشه. دستورالعمل دریافت توکن برای هر برنامه و بازی رو زیرش زده که باید کمی زبان انگلیسی بلد باشید. در کل دریافت توکن از این قسمت ها به راحتی نیست باید تلاش کنید و وقت بزارید. طبق تجربه ما فقط از اسپانسر سوپرسونیک میتونید توکن بیشتری دریافت کنید، احتمال اینکه از اسپانسرهای دیگر توکن دریافت نکنید زیاد هست، پس فقط بر روی اسپانسر Supersonic تمرکز کنید که البته این اسپانسر هم توکن بعضی از برنامه ها و بازی ها رو پرداخت نمی کنه.

  • بعدvpn cloud من میاره ولی نوشته از گوگل پلی نمیدونم باید چیکار کنم هر سرور امتحان کردم

  • مدتی هست با توجه به آپدیت های جدیدی که بازی منتشر کرده، اکثر این ترفند ها از کار افتادن و به سختی میشه که توکن یا بسته رنگی گرفت.
   به دنبال روشی هستیم که بشه توکن و بسته رنگی گرفت و سعی میکنیم به زودی اطلاع رسانی کنیم.

 11. سلام…اقا مدیر من اون روشی که گفتین رو انجام دادم نسخه کلن رو نصب کردم با هات اشپات هم رفتم ولی هی میگه تبلیغات وجود نداره…نسخه ۴٫۰٫۱ رو میگما…مشکل چیه؟

  • سلام
   تغییراتی در بازی ایجاد شده که دیگه با نسخه قدیم نمیشه ویدئو دید، باید با نسخه جدید تلاش کنید بسته دریافت کنید، در ضمن میتونید حداکثر ۳۵ ویدئو در روز ببینید.

 12. آقا من با وی پی ان هم رفتم ولی هیچ فرقی نکرد
  همون یکی دوتا پیشنهاد بیشتر نبود
  سوپرسونیک هم که اصلن نداشت!!!
  میشه بیشتر راهنمایی کنید؟؟

  • سرعت اینترنت و اینکه با چه V-P-N ای وارد بازی میشوید مهم هست، نسخه بازی هم حتما باید قدیمی باشد. با ADSL و اینترنت ایرانسل یا همراه اول هر کدوم که دسترسی دارید تست کنید.

 13. سلام ببخشید یه مشکل داشتم برای گرفتن توکن رایگان توی بعضی survey ها زطپ کد و تدرس و نلفن میخاد که باید ماله امریکا باشه بجای اینا چی بزنم.ممنون

 14. واقعا توی ایران نمیشه در یک بازی آنلاین موفق شد ، هر راهی رو بگید تست کردم واقعا خسته شدم این فصل و بدون بسته و توکن ادامه میدم اگه نتیجش خوب بود ادامه میدم اگر نه که حذف میکنم بازی و … بعضی وقتا فکر میکنم ما ایرانیا و چه به این بازیا !!!

 15. سلام
  من تو لول یک بازیکنای خیلی خوبی و خریدم ولی وقتی فصل تمام شد همشون ۲۰% افت کردن وستاره هاشون اومد پایین!!!
  چرا؟؟؟؟؟؟

 16. سلام دوست من ، چرا من هرچی تلاش میکنم بسته رنگی ببینم هی ارور میده ؟ اینم بگم دو سه روزه این مشکل و دارم با هر فیلترشکنی هم بوده تست کردم ! بنظرتون بخاطر بازیهای اتحاد نیست ؟؟

  • سلام
   با نسخه حدید سخته بسته گرفتن، شما باید از نسخه ۴٫۰٫۱ برای ویدئو دیدن استفاده کنید که در سایت موجود هست.

    • با استفاده از برنامه BlueStacks که شبیه ساز اندروید در کامپیوتر هست نسخه قدیمی تاپ الون رو بر روی اون نصب کنید و با یه V-P-N کامپیوتر که ترجیحا K-e-r-i-o باشه یا H-o-t-S-p-o-t میتونید بسته بگیرید.

 17. ادمین جان من تا الان شاید ۱۰ تا نرم افزار یا بازی دانلود کردم به امید اینکه توکن بگیرم همشونم فری بودن ولی هیچ توکنی نگرفتم ایا باید اپ هایی که دان میکنم توشون ثبت نام کنم تورو خدا بگو چیکار کنم

  • بعضی از بازی ها هستن باید تا یه لول خاصی برید تا توکن بده و برنامه هایی هم که عضویت میخواد حتما انجام بدید، در کل چند وقتی هست که توکن به سختی میده. از اسپانسر سوپرسونیک فقط دانلود کنید بقیه اسپانسرها احتمالش کمه توکن بدن.

  • گزینه اعتراض برای اسپانسر سوپرسونیک Missing Token هست یعنی توکن گمشده،
   گزینه اعتراض برای اسپانسر تاپ جوی هم Missing Token هست،
   گزینه اعتراض برای اسپانسر فایبر Support هست،
   برای گرفتن توکن رایگان فقط از اسپانسر سوپرسونیک استفاده کنید، بقیه اسپانسرها احتمالش کم هست به شما توکن بدن.

 18. سلام
  خسته نباشید
  ممنون از سایت خوبتون
  یه مشکل واسم پیش اومده
  ب گوگل سینک نمیشه و به فیسبوک کانکت کردم
  میخاستم بدونم الان بازیم سیو شده/؟ یعنی پاک شه میتونم با فیسبوک لود کنم؟ سینک شده؟ مرسی

  • با سلام
   اگر به فیسبوک سینک کرده باشید مشکلی نداره بازی شما ذخیره میشه، اما سعی کنید به گوگل هم سینک بشه.

  • حتما برای بازی ها Win Bonus یعنی پاداش برد تعیین کردید که پولی از شما کم میشه. با مراجعه به قسمت Finances و بعدش Tickets & Bonuses میتونید پاداش برد در هر رقابت رو ۰ کنید. اما به شما توصیه میشه برای بازی های مهم پاداش برد تعیین کنید.

 19. سلام یه سوال هرکاری میکنم تو بازی بعد هر بازی سکه ها اضافه بشه از حسابم کم میشه لطفا بگید دلیلش چیه و راهنماییم کنید خیلی ممنونم

 20. سلام دوست عزیز ، چرا بازی من با هاتسپات و سایفون و شادووساکس یاهر برنامه ی گریز از محدودیت باز نمیشه و اررور میده ؟ ممنون میشم کمکم کنی

  • من احتمال میدم، مشکل از اینترنت شما باشه. چون هم من به راحتی با هات اسپات وصل میشم و تا جایی که اطلاع دارم، دوستانم هم با همچین نرم افزار هایی وارد میشن.
   البته چند روزی اختلالاتی پیش اومد که ظاهرا ً درست شده.

  • سلام
   این مشکل ممکن هست از طرف Isp که شما اینترنت دارید بوجود بیاد. با اینترنت ایرانسل یا همراه اول وصل شوید و برنامه عبور از محدودیت C.l.o.u.d V.p.n و P.i.n.g V.p.n هم تست کنید. این برنامه ها از طرف ما تست شده و مشکلی برای ورود به بازی وجود نداشته.

 21. سلام من نرم افزار وی پی ان رو نصب کردم یکی از بازیهای سوپرسونیک که ۳۳ توکن پیشنهاد داد رو دانلود کردم اما توکن پرداخت نشد آیا دلیلش اینه که من بازیم به فیسبوک وصل نیست؟تورو خدا زودتر جواب منو بدید ممنونم.

  • ارتباطی به وصل بودن فیسبوک نداره. برنامه هایی که توکن زیادی دارن مطمئنا فقط با نصب و اجرا توکن نمیدن، مثلا باید تا مرحله ۵ برید تا توکن رو بدن، هر چیزی که در توضیحات برنامه گفته انجام بدید و اگر توکن رو نداد اعتراض کنید. برنامه هایی که install and run نوشته فقط به نصب و اجرا نیاز دارند. در ضمن فقط برنامه هایی که free هستن دانلود کنید. امکان این هم وجود داره که توکن بعضی برنامه ها رو ندن.

    • ساپورت نیست ولی دومی معنیش میشه توکن یعنی چی‌ که هیچ ربطی ندارد.میشه زحمتی بکشی ازش عکس بگیری

     • گزینه اعتراض برای اسپانسر سوپرسونیک Missing Token هست یعنی توکن گمشده،
      گزینه اعتراض برای اسپانسر تاپ جوی هم Missing Token هست،
      گزینه اعتراض برای اسپانسر فایبر Support هست،
      برای گرفتن توکن رایگان فقط از اسپانسر سوپرسونیک استفاده کنید، بقیه اسپانسرها احتمالش کم هست به شما توکن بدن.

 22. سلام من تقویت کننده روحیه خیلی کم دارم ایا میشه بدون مصرفش روحیه به بازیکنان داد؟

  • سلام
   بدون بسته آبی نمیشه به بازیکنان روحیه داد مگر اینکه در یک بازی عملکرد خوبی داشته باشن تا روحیه بازیکن بالاتر بره.

 23. اقا برایه من تو سومین پیشنهاد ها اومده بود این بازی رو دانلود کنید و تا لول ۷ برید ۲۷ تا توکن میگیرید الان من لول ۸ ام ولی توکن اضافه نشده ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشکل از خود سیستم بازی هست برای بعضی از برنامه ها و بازی ها توکن رو نمیده! یه قسمت هم به اسم submit a ticket در خود اسپانسر مربوطه هست که میتونید به عدم پرداخت توکن اعتراض کنید که خیلی سریع پیگر میشند و توکن رو بهتون میدن…. فقط یکم صبر و حوصله میخواد. اگر هم ندادن دیگه کاری نمیشه کرد. به عنوان مثال من یک بازی رو در تبلت نصب کردم و تا مرحله ۵ رفتم توکن رو نداد اما همون بازی رو در گوشی نصب کردم تا مرحله ۵ رفتم و توکن رو خیلی سریع داد.

  • ادمین جان سلام من همین بازی game of war رو دانلود کردم تا مرحله پنج هم رفتم ولی وقتی میرم گزارش اعتراض توکن بدم ولی ارور ۹cntirr57 میاره و میگ متاسفانه شما نمیتونی گزارش بدی
   با فیلتر شکن هم رفتم نشد بعد که گزارش دادم ب ساپورت بازی بهم گفتن بدون فیلتر شکن انجام بده ولی بازم نشد چیکار کنم….

 24. عزیز یه سوال
  با کدوم وی پی ان میری که تونستی اینطوری بسته بگیری
  ممنون میشم تو این زمینه راهنمایی کنی…

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی