Code Center
Advertise Here

توضیحاتی از قسمت جدید اضافه شده به بازی (Associations)

طبق اطلاعات جدیدی که توسط یکی از مدیران بازی تاپ الون اضافه شده:

 

بدون هیچ مقدمه ای می پردازیم به ترجمه ی صحبت های جناب آقای مدیر بازی ، ببینیم در مورد این مسابقات جدید چه اطلاعاتی میخواد بده …… 

mi

 “”   این سری از مسابقات ، یک راه بسیار جالب است که گروهی از مربیان یار کشی کنند و گروه بندی کنند و با گروهی دیگر از مربیان به رقابت بپردازند. این مسابقات، اجباری نیستند و در صورت عدم تمایل ، میتوانید در آن شرکت نکنید، اما فراموش نکنید شما چیزی رو از دست نمیدهید در عوض ، جوایزی را دریافت میکنید. 
روش مسابقات : 

هر مربی ای می تواند با سایر مربیان دیگر در انجمن خود یارکشی و گروه بندی کند ( مثلا ً فرض کنید یک انجمنی (Association ) شامل ۶ عضو هست، حال من یک گروه ۵ نفره از دوستانم که همگی در این انجمن هستیم انتخاب میکنم ). در نتیجه، این گروه می تواند با گروهی از انجمن دیگر به رقابت برای کسب قهرمانی و جام بپردازد. برای اینکار، انجمن و گروه حداقل باید ۴ و حداکثر ۶ تیم داشته باشد ( با کمتر از ۴ تیم نمی توان به رقابت ها و مسابقات وارد شد) پس میتوانید دوستانتان را به راه قهرمانی و افتخار دعوت کنید.

مسابقات در انتهای هفته برگزار می شود ( شنبه یکشنبه) و در هر سری از مسابقات، ۴ گروه در یک سری از رقابت ها شرکت می کنند. هر کدام از اعضای گروه برای پیروزی در مسابقات، ۳ امتیاز و برای مساوی ۱ برای گروه به ارمغان می آورند. . مسابقات نیمه نهایی که در شنبه برگزار می شود، و در نهایت ۲ تا از گروه هایی که بیشترین امتیاز را کسب کردند راهی فینال روز یکشنبه خواهند شد. در مجموع بازی ها، گروهی که بهترین نتیجه را بگیرد قهرمان می شود. 
 
مصدومیت و خستگی وجود ندارد. 

لازم نیست نگران باشید، بعد از بازی ها شرایط آمادگی بازیکنان به حالت قبل از مسابقه بر میگردد و در حین بازی هم مصدومیت وجود ندارد و قسمت آمار بازیکنان( نمره، گل زده و پاس گل و … تغییری نمی کند) . در حین انجام مسابقات، بازیکنان خسته می شوند اما بعد از بازی ها و با پایان مسابقات، خستگی بازیکنان دقیقا ً به حالت قبل بر میگردد.)

جوایز

در انتهای هر تورنومنت ، هر کدام از اعضای گروه ، جایزه ای می گیرند. بیشترین جایزه، برای بهترین گروه ! 

اعضای گروه در صورت موفقیت گروه، توکن هم جایزه خواهند گرفت که اجازه دهید جزئیات آن را در آینده صحبت کنیم ! ( دهنت سرویس یکم بیشتر توضیح میدادی 😐 ) 

بونوس : 

شما می توانید با اعضای گروه، جلسات تمرینی کوتاه مدتی را برای هماهنگی و آمادگی بیشتر برنامه ریزی کنید ( این تمرینات برای شما هزینه ای در بر ندارد و مثل یک هدیه کی رایگان می باشد که میتوانید ارسال کنید) شما می توانید روزی یک بار در حین مسابقات اینکار را انجام دهید. 

در روز های آینده اطلاعات بیشتری از این مسابقات منتشر خواهد شد.  “” 

خب ، به طور کلی میشه گفت ، خوبه ، بدک نیست باعث میشه مربیان با هم بیشتر در تعامل و ارتباط باشند و همبستگی و اتحاد بیشتری رو به وجود میاره. چیزی که من برداشت کردم رو با یک مثال توضیح میدم :

فرض کنید در لیگ برتر ایران، ۴ تیم از تهران و ۴ تیم از خوزستان با هم مسابقه میدن

گروه تهرانی ها : استقلال تهران – پرسپولیس تهران، راه آهن – پارسه تهران

گروه خوزستانی ها : فولاد خوزستان – استقلال صنعتی – نفت آبادن – شهرداری اهواز

مثلا ً فولاد خوزستان ، راه آهن رو میبره ….. استقلال صنعتی هم پارسه رو میبره….. پرسپولیس با نفت آبادان مساوی میکنه ……. استقلال تهران هم با شهرداری مساوی میکنه.

با این وضعیت گروه خوزستانی ها : ۸ امتیاز داره ( برد فولاد و استقلال صنعتی و مساوی های نفت و شهرداری )

گروه تهرانی ها هم ۲ امتیاز داره ( مساوی استقلال و مساوی پرسپولیس )

در نتیجه گروه خوزستانی ها میره به دور بعدی  … یا قهرمان میشه و به تمام اعضای این گروه جایزه ای تعلق میگیره !

ولی در حالت کلی هنوز یه سری از مسائل  مبهمه، اینکه گروه ها در چه سطحی هستن، مثلا

-چهار تا تیم با لول های مختلف میتونند تشکیل یک گروه را بدهند ؟

-شرایط جوایز به چه شکل هست ؟ آیا این جوایز از خود بازی اهدا میشه یا اینکه گروه ها هر کدام یه مبلغی رو وسط میزارن و در انتهای مسابقات بین بهترین گروه ها تقیسم میشه ؟

-آیا مربیان از سرور های متفاوت می توانند با هم  در یک گروه باشند ؟ ( مثلا ً دوستان فیسبوکی)

و سولات بیشمار دیگه ای که وجود داره… به هر حال این تغییر رو به فال نیک میگیریم و امیدارویم این بازی در جهت مثبت همواره در حرکت باشه.

به محض اینکه اطلاعیه جدیدی بیاد از همین وب سایت منتشر خواهد شد و یا اینکه از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد.

Advertise Here

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی