Code Center
Advertise Here
Advertise Here

توضیحات تکمیلی درباره نحوه برگزاری اتحادها

لحظاتی پیش، اولین دوره از مسابقات اتحادها قرعه کشی شد. آیا قرعه ی اتحاد شما عادلانه بوده ؟ شما با چه اتحاد هایی همگروه شدید ؟ علاوه بر این موضوع، نگاهی میندازیم به نحوه امتیاز گیری تیم ها و روند صعود به سطح های بالاتر  . 

مطمئنم شما هنوز سوالات بسیاری دارید ، و من امیدوارم بتونم برخی از آنها رو جواب بدم. البته اگر در این پست نتوانستم همه ی سوالات شما رو پوشش بدم، خوشحال میشوم نظر بدهید و سوالاتتون رو بپرسید، در سریع ترین زمان ممکن، سوال شما پاسخ داده خواهد شد. 

بعد از یک دوره اعلام رونمایی از اتحادها، بالاخره، چند روز پیش از این بازی ها رو نمایی شد. البته نه بخش کاملش، بلکه بعضی قسمت هاش، امروز مسابقات قرعه کشی شد و فردا این مسابقات، رسما ً آغاز خواهد شد.  به صفحه ی Association  بروید…. اگر شما در اتحادی باشید که حداقل ۴ عضو داشته، هم اکنون در قرعه کشی شرکت کرده اید و حریفانتان مشخص شده اند. دور اول از مسابقات فردا در روز شنبه آغاز خواهد شد و بازی های نهایی ، در روز یکشنبه . روند هر هفته به همین منوال هست. یعنی روز شنبه بازی های Semi – Final  برگزار خواهد شد و روز یکشنبه، بازی های فینال و رده بندی (سوم چهارمی) 

صفحه ی رقابت های روز اول :

همانطور که انتظار میرفت، قرعه کشی با تیم های هم سطح انجام شده، و به نظر عادلانه میاد! اتحاد ها به طور رندوم، با هم مسابقه خواهند داد و ۲ تیم برتر به فینال خواهند رفت.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/dguo4j23h9xvauui62g.jpg

صفحه رقابت های روز دوم : بعد از انجام  رقابت های روز دوم، بازی های دور اول به اتمام میرسد و هر اتحادی با توجه به عملکرد، امتیازی میگیرد.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/p3un2r3eqbcd1zcrt5m.jpg

رقابت ها آغاز شد… اگر قصد دارید یک اتحاد تشکیل دهید، هنوز هم دیر نشده، برای هفته ی آینده و هفته های آینده اتحاد شما ممکن است تبدیل به یک اتحاد قدرتمند بشه. شما کافی اسم، توضیح، کشور ، پرجم  و زمان برگزاری بازی ها رو انتخاب کنید و حداقل ۳ عضو رو به همراه خودتون در اتحاد جمع کنید. مهم ترین قسمت، انتخاب ساعت بازی های خانگی هست که به شما این اجازه رو میده که انتخاب کنید، بازی های خانگی شما در چه ساعتی برگزار شود و این خیلی مهم هست که شما بازی های خود را کنترل کنید. 

شما فقط در یک اتحاد می توانید حضور داشته باشید و تا قبل از اینکه مسابقات شروع شود و قرعه کشی انجام شود، شما میتوانید اتحاد را هر زمان ترک کنید بدین صورت : 

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/6wv8q9358j4hnl3iyn98.jpg

اما به مخض اینکه قرعه کشی انجام شد، شما اجازه ترک اتحاد رو دیگه ندارید و باید صبر کنید تا مسابقات به اتمام برسد ( یعنی پایان روز یکشنبه ) 

بهترین ویژگی اتحادها به این صورت هست که همه ی مربیان، از لحاظ قدرت در یک سطح هستند، یعنی مهم نیست یک تیم در لول ۵۰ باشد یا در لول ۱۰ ، فقط بر اساس ستاره های بازیکنان هست که مقایسه می شوند. پس اینجا خیلی مهم هست که مثلا ً تیمی بازیکنان ۷ یا ۸ ستاره داشته باشد ! 

مسابقات اتحاد ها فقط در روز های شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد و در طول هفته هیچ مسابقه ای وجود ندارد، در طول هفته، اتحادهای جدید می توانند تاسیس شوند و پا به عرصه مسابقات بگزارند. مربیان جدید می توانند اتحاد های خود را عوض کنند ! در مورد زمان بندی مسابقات ، برای اینکه موضوع به طور واضح مشخص شود ، برنامه زیر توجه کنید » 

———————————————–

هفته ی اول – نیمه نهایی ( شنبه ) 

هفته اول – فینال و رده بندی ( یکشنبه ) 

————————————————-

هفته ی دوم- نیمه نهایی ( شنبه ) 

هفته دوم- فینال و رده بندی ( یکشنبه ) 

—————————————————-

هفته ی سوم – نیمه نهایی ( شنبه ) 

هفته سوم – فینال و رده بندی ( یکشنبه ) 

—————————————————–

هفته ی سوم – نیمه نهایی ( جمعه 

هفته سوم – فینال و رده بندی ( شنبه

————————————————-

سه هفته ی اول بازی ها دقیقا ً مشخص هست اما هفته ی آخر با کمی تفاوت برگزار خواهد شد. اینکه هفته ی آخر به این صورت خواهد بود به این علت هست که هفته ی آخر هر فصلی ممکن است روز یکشنبه با شروع فصل جدید بازیکنان تیم قراردادشون تمام شود یا بازیکنان ضعیف شوند و یک ستاره از دست دهند  ( چرا بازیکنان یک ستاره از دست می دهند؟ ) و … به این علت هفته ی دوم هر مسابقات یک روز زودتر انجام خواهد شد. 

کارت زرد و قرمز از بازی های روز اول ( نیمه نهایی ) به بازی های روز دوم فینال و رده بندی منتقل نمی شوند یعنی اگر بازیکنی توی بازی اول اخراج شد، روز دوم هم می تواند بازی کند. نکته ی بعدی در مورد خستگی ، بعضی دوستان تصور می کنند که در این مسابقات ، بازیکنان با آمادگی ۱۰۰% وارد بازی ها می شوند . خیر . آمادگی تیم شما ، هر چه بود، با همان میزارن وارد بازی ها خواهد شد ، و در انتهای روز بعد از اتمام بازی ها، با همان میزان از بازی ها خارج خواهد شد. بدین معنا که بازیکنان خسته تر نمی شوند .  در مورد مصدومیت هم تقریبا ً به همین منوال هست ، بازیکنان مصدوم نمی شوند ( نکته: ممکن است بازیکنی در حین بازی مصدوم شود که شما نیاز دارید که تعویضش کنید، اما بعد از اتمام مسابقه ، مصدومیت به طور خودکار برطرف خواهد شد. ) 

شما از الان که بازی ها قرعه کشی شده، می توانید بونوس های تمرینی رو با هم اتحادی های خودتون داشته باشید که رایگان خواهد بود، اما توجه کنید که فقط یک بار در روز میتوانید این کار را انجام دهید . 

در مورد سطح های اتحاد ها خیلی سوال میشود .  ببینید، اتحاد ها ۱۰ سطح دارد. که اگر در پایان هر فصل ، در این سطح ها بمانید، یا به سطح بعدی صعود کنید، جوایز توکنی دریافت خواهید کرد….  باور میکنید یا نه ؟!  جوایز توکنی برای هر عضو اتحاد ! شما می توانید توکن جایزه بگیرید .. چطوری ؟ در رده بندی زیر ببینید : 

صعود کردن از سطح برنز ۲ یا ماندن در همین سطح ( Bronze Division 2) ————- > جایزه : ۲ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

صعود کردن از سطح برنز ۱ یا ماندن در همین سطح ( Bronze Division 1) ————- > جایزه : ۴ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

صعود کردن از سطح سیلور 3 یا ماندن در همین سطح ( Silver Division 3) ————- > جایزه : ۷ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

صعود کردن از سطح سیلور ۲ یا ماندن در همین سطح ( Silver Division 2) ————- > جایزه : ۱۰ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

صعود کردن از سطح سیلور ۱ یا ماندن در همین سطح ( Silver Division 1) ————- > جایزه : ۱۵ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

صعود کردن از سطح طلایی 3 یا ماندن در همین سطح ( Gold Division 3) ————- > جایزه : ۲۰ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

صعود کردن از سطح طلایی ۲ یا ماندن در همین سطح ( Gold Division 2) ————- > جایزه : ۳۰ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

صعود کردن از سطح طلایی ۱ یا ماندن در همین سطح ( Gold Division 1) ————- > جایزه : ۵۰ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

ماندن در سطح پلاتینیوم ( Platinum Division ) ————- > جایزه : ۱۰۰ توکن برای هر یک افراد اتحاد 

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/tatvaeljgqzmf27inyb4.jpg

– امتیازات لازم برای صعود به لیگ های بالاتر را در عکس بالا مشاهده میکنید.

نکته: در پایان هر فصل ۲۰ درصد از امتیازات همه اتحادها کم میشود.

————–

علاوه بر این جوایز ، بعد از اتمام هر فصل ، اگر در رتبه بندی کلی اتحادها، اتحاد شما جز ۱۰ رتبه ی اول از صفحه Top 100 World  باشد جوایز توکنی اضافه تری خواهد گرفت بدین صورت: 

۱st place: 100 Tokens
– ۲nd place: 90 Tokens
– ۳rd place: 80 Tokens
– ۴th place: 70 Tokens
– ۵th place: 60 Tokens
– ۶th place: 50 Tokens
– ۷th place: 40 Tokens
– ۸th place: 30 Tokens
– ۹th place: 20 Tokens
– ۱۰th place: 10 Tokens

خلاصه اینکه اگر اتحاد حرفه ای داشته باشید ، میتوانید، توکن پاررروو کنید ! یعنی اتحاد شما اگر به سطح پلاتینیوم برسد و در همین سطح ابقا شوید میتوانید در یک فصل ۱۰۰ توکن جایزه بگیرید. نکته ی بعدی اینکه نحوه ی صعود یا سقوط هست. در فصل که شامل ۴ هفته می باشد، اتحاد شما، امتیازی کسب میکند ، این امتیاز ها برای صعود یا سقوط اتحاد شما از سطحی که در آن هستید، سنجیده می شود. یعنی در هر فصل ، تیم شما نهایت یک بار یا صعود میکند، یا سقوط میکند یا در همان سطح می ماند که منجر به دریافت جوایز فوق می شود. امتیازی که اتحاد شما کسب میکند، برابر است با مجموع امتیازی که هر یک از اعضای اتحاد کسب کرده اند. ۳ امتیاز برای برد و ۱ امتیاز برای مساوی . یعنی اگر یکی از اعضا بازی را ببرد، ۳ امتیاز برای اتحاد به ارمغان خواهد آورد. در ضمن، رتبه بندی اتحاد ها هم امتیازی دارد. اتحادی که قهرمان تورنومنت هفته شود ۵۰ امتیاز می گیرد. دوم شود، ۲۵ امتیاز و برای سوم شدنش ، ۱۰ امتیاز می گیرد.

  برای اطلاعات بیشتر و به روز از اخبار بازی ، در کانال تلگرام ما عضو شوید برای اتحاد شما آرزوی موفقیت می کنیم . 

Advertise Here

35 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. سلام من هروقت تو اتحاد یه تیمو میبرم ۷و۵ هزار ازپولم کم میکنه هروقتم میبازم یه ابی کم میکنه چرا؟؟؟ میشه توضیح بدین

 2. سلام..دوتا سوال،اول اگ یکی از مربی هارو از اتحادم حذف کنم چون فعال نیست از امتیاز اتحاد کم میشه؟
  دوم اینکه پلاتینیوم سطح آخره اتحاده؟؟بالاتر نداره دیگ؟همه هینجا میمونن ؟؟؟؟

  • سلام
   سوال ۱- خیر، ارتباطی به امتیاز اتحاد ندارد.
   سوال ۲- بله، پلاتینیوم لیگ آخر هست و بالاتر وجود ندارد. قرار نیست همه به لیگ آخر برسن و همونجا بمونن، اولا” رسیدن به لیگ آخر کار سختی هست، دوما” اگر هم برسند باید هر فصل امتیاز لازم رو برای ماندن در لیگ آخر کسب کنند، وگرنه با توجه به اینکه هر فصل ۲۰ درصد از امتیاز اتحادها کم میشه، امکان سقوط به لیگ پایین تر وجود دارد.

 3. سلام ما این هفته تو مسابقات اتحاد اول شدیم و از سیلور۲ به سیلور۱ رسیدیم مگه الان نباید توکن جایزه بگیریم؟اخه هیچی نداد

  • سلام
   دوتاسوال داشتم،
   من دوستم بودم،اتحاد خوبی بود،همیشه پنجاه توکن رو میگرفتیم،چند ماه بازی نکردیم الان که سر زدیم دیدیم اتحاد دست چن نفر دیگست و مارو بیرون کردن،سوالم اینه:چطوری کاپیتان اتحاد رو بیرون کردن و شش نفر غریبه اومدن تو اتحاد.ممکنه چون خودمون سر نزدیم تیممونو خود سرور اتحاد کیک کرده باشه و یه ممبر قدیمی رو کاپیتان کرده باشه؟ سوال دوم اینکه چقد طول میکنه یه اتحاد از صفر شروع کنه و به هزار امتیاز برسه؟چهار نفر باشه یا شش نفر چقد تاثیر داره؟

 4. سلام ممنون بابت تبریک دیشب هم قهرمان شدیم رفتیم بالاتر
  بله حق با شماست خیلی هم راضی هستم ولی واسم عجیب بود آخه تموم بازیکنام قرمز و زیر ۳۵% بودن فکر کردم ترفندی چیزی داره که راهنمایی بگیرم و همینجوری ادامه بدم
  یه سوال دیگه اینکه مطالب سایت رو خود شما ژوپیتر عزیز مینویسید ؟ از المان و انگلستان ۱۹۹۰ گفتید خیلی کیف کردم دمتون گرم خسته نباشید

  • بله ، اکثر مطالب سایت نوشته ی بنده است. البته از دوستانم هم راهنمایی میگیریم و پیشنهاداتی از کاربران برای نوشتن پست های جدید دریافت میکنم.
   بعضی از مطالب سایت هم ترجمه از فروم و سایت های خارجی زبان تاپ الون هست که ترجمه و نگارش این مطالب هم به عهده ی شخص بنده است.
   خواهش میکنم . موفق باشید.

 5. و اینکه اتحاد ما اومده توی top 100 ( کادر اول ) ، هیچ اتحاد ایرانی رو تا قبل از مسابقات این هفته ندیدم ، جریانش چیه یعنی ما توی ایران برترین اتحاد هستیم !!!؟؟

  • خیلی سخت میشه توی ۱۰۰ تا اتحاد برتر اومد.
   اگر اتحادتون توی ۱۰۰ اتحاد برتر اومده بهتون تبریک میگم کار بزرگی انجام دادید.

 6. سلام دوست من ، فکر کنم روز شنبه بود که من ۵ تا بازی انجام دادم ، توی لیگ ۲ بازی که ۸ به صفر و ۲ به صفر بردم ، چامپیونز لیگ ۵ به صفر بردم و اتحاد هم ۸ به صفر و ۷ به صفر و یکشنبه هم ۲ بازی فینال اتحاد ۱ به صفر و ۳به صفر بردم ، تیم اول لیگ ۴ به ۱ بردم و چامپیونز لیگ و مساوی کردم رفتم نیمه نهایی ، بدون هیچ بسته رنگی چون اصلا بسته نداشتم ، دلیلش چی میتونه باشه دوستم ؟ تیمم در سطح لول ۲ هستش

  • شما این همه نتایج خوب گرفتید دنبال چی هستید ؟
   معمولا ً کسانی که از تیمشون راضی نیستند و بد نتیجه میگیرند میان اینجا و دنبال دلیلش می گردند !

 7. سلام لطفا قوی ترین اتحاد های ایران رو با توجه به امتیازشون معرفی کنید خیلی خوب میشه مرسی

 8. سلام، بازیکنی که قرض گرفتم درصد آمادگیش خیلی پایینه قرمزه چه جوری ببرمش بالا نمیشه کاری کرد!!

  • سلام
   آمادگی رو باید مربی تیم اصلی بازیکن بالا ببره، شما نمیتونید انرژی بازیکن رو زیاد کنید.

 9. سلام میخاستم بدونم چی میشه که صعود میکنیم یا چی میشه که سقوط میکنیم بعد اگر اتحاد ما چهار تیمی باشه یه اتحاد چهار تیمی میذارن باهامون یا بیشتر که امتیاز دو تا بازی میره با اونا

  • صعود و سقوط با توجه به امتیازی هست که اتحاد شما در طول یک ماه (یک فصل) کسب میکنه . امتیاز های صعود و سقوط رو درج کرده ایم.
   سوال دومتون هم واضح هست. اتحاد شما ۴ عضو داره، با اتحادهایی مسابقه خواهید داد که اونا هم ۴ عضوی هستند.

 10. سلام میخواستم بدنم چرا پایان هر دور قدرت و ستاره تیم کم میشه بازیکن ۹۰%میشه ۶۵% چرا اینجوری میشه

 11. سلام.به نظر شما اتحاد برای تازه وارد ها خوبه؟ بعد تو اتحاد می تونی به دوستت بازی کن قرض بدی یا نه?

 12. به نظر من باید یه فرقی بین لول های بالا و پایین باشه.مثلا حریف من که لول ۱۰ هستش از من که لول ۲۳ هستم قوی تره.در صورتی که من بای پول خیلی بیشتری برای خرید بازیکن ۵ ستاره بدم.و سخت تر میتونم بازیکن خوب بخرم.
  نظر شما چیه؟حرف من درسته یا نه؟

  • ظاهرا ً که فرقی نیست!
   اتفاقا ً اینکه همه ی تیم ها توی هر Level که هستن رو توی یک سطح آوردن به نظرم من ایده ی خوبی هست.
   یک تیم لول ۱۰ شاید هرگز نمیتونست یک تیم لول ۲۰ رو توی بازی دوستانه شکست بده، در حالی که با این سیستم جدیدی که در بازی های اتحادها راه اندازی کردن، این امکان وجود داره که هر تیمی که شایسته تر هست بتونه برنده ی بازی باشه.
   البته اینکه بحث خرید بازیکن رو میکنید ، بازم بنده نظر متفاوتی با شما دارم. به نظر من ، رقابت خرید بازیکن در لول های پایین علل خصوص لول های کمتر از لول ۱۰، شدید تر هست.

 13. سلام
  اونی که فردا صبح با من بازی داره قدرتش از ۴۱ اومد ۱۴۷
  توی اتحاد که قدرتش رو نگا می کنی زده ۴۱%
  ولی تو صفحه ی اصلی بازی زده ۱۴۷%
  داستان چیه
  یعنی قاطی کرده؟؟؟؟
  توی یه زمان کوتاه این اتفاق افتاد فکر نمی کنم بازیکن خریده باشه
  اتحادشون هم اونقدر قوی نیست

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی