Code Center
Advertise Here
Advertise Here

دستاوردهای (Achievments) بازی تاپ الون

این بخش رو اختصاص میدیم به دستاوردهای بازی ، توی قسمت Manager و تب Achievments این دستاوردها هستن که با تکمیل فرآیند بازی میتونید این دستاورد ها رو ببینید. 

ممکنه حتی این سوال پیش بیاد که دستاوردها به چه دردی میخوره؟ 

خب در جواب باید گفت ، این دستاوردها خیلی اهمیتی ندارن و جنبه ی فان و سرگرمی رو دارن. البته بعضیاشون به عنوان یک رکورد تلقی میشن و بعضیاشون هم جنبه ی کل کل دارن ، مثلا ً اولین و مهم ترین دستاورد، قهرمان شدن در سه جبهه ی لیگ، کاپ و لیگ قهرمانان و دستاورد سه گانه هست که نوعی کل کل بین دوستانتون به حساب میاد و میتونید این افتخار رو داشته باشید که تیمتون سه گانه کرده و به بقیه فخر بفروشید !!!

بعضیا هم واسه قدرت نمایی که دوست دارن توی مزایده برای خرید  بازیکنانان زیاد چکش بزنن ، میتونن دستاورد ۵۰ راند مزایده در و باز کنن !!!  

اکثرا ً معلوم هستن و با چند روز بازی کردن به راحتی از حالت قفل در میان و باز میشن

مثل دستاورد ، بازی کردن تاپ ۱۱ در هفت روز متوالی ، یا مثلا برنده شدن تعدادی بازی در طول مربی گری شما ……. ولی بعضی از آنها مخفی هستن و یک علامت سوالی هست که معلوم نیست دقیقا ً چی هستن و باز نشدن. اونها رو توضیح میدیم : 

۱ : ساپورت کننده ها : Entourage

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/o1wqywx3q8el6uonh5la.jpg

 حداقل ۵ نفر شما رو در مسابقه ی شما که البته خودتون هم آنلاین هستید، شما رو حمایت یا ساپورت کنن . خب این دستاورد به راحتی باز میشه ، میتونید از قسمت ارتباط با سایر مربیان در تاپ الون دوستانتون رو زیاد کنید تا شما رو حمایت کنن . 

۲-  خستگی ناپذیری : Tireless

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/7qqc830ffb612hdjxcgi.jpg

تنظیم کردن ۵ بازی دوستانه در یک روز ! خب این دستاورد هم قابل دسترسی هست، و میتونید با مصرف تعدادی بسته ی سبز رنگ ، و آماده کردن بازیکنان، این دستاورد رو باز کنید. البته اگر بسته ی سبز به تعداد کافی ندارید، میتونید با مراجعه به بخش ترفند دریافت بسته های رایگان ، نحوه ی دریافت بسته ( در این قسمت بسته ی سبز رنگ) رو یاد بگیرید. 

۳-  کله شق !!! Stubborn

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/vcot8e50o5pth8482k8a.jpg

در یک مزایده خرید بازیکن، حداقل ۵۰ راند برای بازیکن مورد نظر چکش بزنید!!!!! این دستاورد واقعا ً نشون میده شما مربی کله شق و یک دنده ای هستید. ( ناگفته نماند که من خودم شخصا ً یکبار تا راند ۴۶ چکش زدم !!! ) بزرگترین مانع برای دست یابی به این دستاورد، کمبود توکن هست. خب بالاخره ۵۰ توکن کم نیست و میتونه به اندازه بودجه ی یک فصل هر تیمی باشه. در بخش دریافت بسته و توکن ، آموزش دادیم که چطور توکن بگیرید . 

۴-  حرکت غیر اخلاقی ! Bad habit

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/dq19heg9dxvzkscxo03g.jpg

در یک بازی سخت و خشنی که شما مربی هستید، بازیکن تیم شما بر روی بازیکن حریف آب دهان پرتاب کند و از زمین به طور مستقیم اخراج شود !!! :)) 

خب این اتفاق احتمالا ً توی بازی میوفته که بازیکنش شما خسته ، عصبی یا بیش از حد خشن باشه ! 

۵- بازنشستگی زودتر از حد موعد ! Early Retirement

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/v48v4wd40vwjsjktxe.jpg

بازیکنی از تیم شما ، که قصد دارد در پایان فصل بازنشسته شود را از تیم خود اخراج کنید. در واقع این بازیکن رو آزاد میکنید و کمک میکنید تا زودتر کفش هایش را آویزان کند !  در بخش اول آموزش، ترکیب تیم نحوه بازنشسته کردن بازیکن را شرح دادیم . 

۶-  بدون باخت در یک فصل: Undefeated

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/y5igkq5khlurddfk40a2.jpg

در طول یک فصل ، در رقابت های لیگ ، هیچ بازی را نبازید . 

۷- بدهکار: Recession

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/43i55fe3fgpl9futlg.jpg

به علت بدهکاری، بازیکن یا بازیکنانی از تیم شما ، به اجبار تیم شما رو ترک کنند . وقتی پول یا Cash  تیم شما منفی شود یا اینکه صفر شود و نتونید دستمزد بازیکنان رو پرداخت کنید، بازیکن یا بازیکنانی تیم شما رو ترک میکنند.

۸ – استادیوم مملو از تماشاگر : Never Walk Alone

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/mqeswz8ydtjabbqcmyrf.jpg

در بالاترین سطح استادیوم ، ورزشگاه شما پر از تماشاگر شود. خب این دستاورد به معمولا ً زمان بر هست تا باز بشه چون استادیوم در حداکثر سطح باید ساخته شده باشد و پر از تماشاگر باشد.

۹- تیم بی اخلاق ! Bully

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/dwdypi8d2ciz29fbc9p9.jpg

تیم شما در یک بازی ۳ کارت قرمز بگیرد !!! 

۱۰ – فرستادن هدیه رسمی ! Benefactor

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/kgjpxiuh5guziesdn85.jpg

هدیه دادن پیراهن یا لوگوی یک تیم رسمی ، مثلا  ً پیراهن تیم رئال مادرید را بخرید و به یک دوست هدیه بدهید، یا مثلا ً لوگوی باشگاه لیورپول را به یک دوستی هدیه بدهید ! 

۱۱- متوقف کردن حریف قدرتمند: Game over

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/lny3p9bm2wbqqzqk58vx.jpg

نوار پیروزی های حریفتون رو پاره کنید، لازم به ذکر است که تیم حریف باید حداقل ۱۵ برد متوالی داشته باشد و به شما ببازد. خب بردن حریف قدرتمندی که حداقل ۱۵ برد متوالی داشه واقعا ً جای تقدیر داره ! 

۱۲- نقاب مخفی: Poker face

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/3944fp57hazc37hbnj4.jpg

در یک مزایده ، با آخرین توکنی که برای شما باقی مانده ، بازیکن رو بخرید، و بعد از خرید بازیکن شما ۰ توکن داشته باشید !!! 

۱۳- پارک کردن اتوبوس ! Park the bus

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/10mubei8ki2c7dxwkxv7.jpg

در یک مسابقه ، بدون داشتن مهاجم بازی کنید و اون بازی رو ببرید ! به قول معروف ، اتوبوس پارک کنید ! 

خب همونطور که گفتیم ، این ۱۳ دستاورد یکم عجیب و غریب تر هستن نسبت به بقیه و به راحتی ممکنه باز نشن . خلاصه اینکه از توضیح دستاوردهای معروف صرف نظر کردیم، مثلا ً دستاوردی هست به اسم Gentleman یا مربی باشخصیت که بدین صورت هست که تعدادی بازی Fair play داشته باشید ( یا بازی بدون کارت گرفتن ) که حالا بسته با تعدادش سطح بندی هم شده. البته اگه علاقه دارید میتونید از فروم رسمی تاپ الون بازدید کنید و سایر دستاوردها رو مشاهده بفرمایید. 

راستی! برای دریافت مطالب تاپ الونی در کانال تلگرام تاپ الون عضو شوید.

 

Advertise Here

14 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

  • علت دقیقش برای ما هم پوشیده ست ولی ظاهرا ً در برخی از دستگاه هایی که سیستم عامل اندروید دارند صفحه ی خرید توکن باز نمیشه.
   این مورد رو داریم بررسی میکنیم به محض پیدا کردن علت آن ، به صورت کلی برای برطرف کردن ایراد ، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 1. سلام متوسط قیمت بلیط واسه بازی های لیگ، واسه ورزشگاه ۳ هزار نفری وتیمی ک درسطح خوبیه بازیهاش چقد باید باشه ک نه کم باشه نه واسه تماشاگران زیاد باشه

  • دقیق نمیشه گفت، چون به عملکرد تیم بستگی داره، به طور مثال اگه تیمی که نتایج ضعیفی گرفته ، قاعدتا با بلیط های ارزون بازم پر نمیشه و برعکس تیمی که در صدر جدول هست و نتایج خوبی گرفته با حداکثر بلیط هم ممکنه پر بشه. البته میتونید به طور سعی و خطا توی چند بازی مقدار بهینه و ایده آل بلیط رو پیدا کنید اما فکر میکن بلیط حدود ۵ مناسب باشه.

 2. منم بالاخره کانکت شدم با فیسبوک . البته هنوز رویتش نکردم ولی خیالم راحت شد. البته با اینکه به فیسبوک وصل شدم با گوشیم می تونم بدون فیلتر شکن برم تو بازی.

 3. البته فکر کنم ربطی نداره ! من حتی رو یه گوشی دیگه هم می تونم با اکانت گوگل کانکت شم . پس دیگه تثبیت شده اطلاعاتم. درسته؟

 4. مرسی از جواب. پس با این اوصاف فکر می کنم کانکت کردن با فیسبوک منطقی باشه. چون فیسبوک همیشه هست و بازی کردن با وب خیلیسم راحت تره ولی ممکنه اطلاعات گوشی از دست بره به هر دلیلی

  • کانکت شدن به فیسبوک، بله این مزیتی که گفتین رو داره، ولی یک بدی داره اونم اینکه برای ورود به بازی ، ممکنه سرعت کم بشه و به فیلتر شکن نیاز باشه.
   هر سوالی هست بپرسید، حتما پاسخگو هستیم.

 5. من یه سوالم دارم. اگر بازی رو از گوشی به فیسبوک کانکت کنم دیگه باید همیشه از فیلنر شکن استفده کنم برای کانکت شدن به بازی ؟ ( منظورم بازی از خود گوشی هست ) . مثل همیشه که وصل میشم بدون نیاز به فیلتر شکن یعنی دیگه نمی تونم ؟ بعد یه سوال دیگه. وقتی اکانت گوگل رو کانکت می کنم چطوری می تونم از طریق وب بازی کنم ؟ هر جا رفتم نتونستم بازی کنم. جیمیل. گوگل پلی . گوگل پلاس … وصل شدم ولی نمی دونم از کجا باید از طریق وب بازی کنم. یه پیشنهادم دارم که برای قسمت بلیط ها یه پست بذارین. من بعد از ۳ سال فهمیدم تو درآمد خیلی تاثیر داره ! اگه درآمد من تو یه بازی که میزبان بودم ۶٫۵ بود ( وقتی میهمان بودم ۶٫۱) وقتی قیمت بلیط و خیلی بردم بالا این رقم به ۳۵ رسید ! شاید ساپورتم از ۵ در صد به ۴ درصد یا بعد از دو باخت به ۲ در صد رسید ولی می ارزید . من تا الان نمی دونستم اینقدر مهمه تو کسب درآمد

  • سوال اول : بله اگر اکانت فیسبوکت رو هم به بازی وصل کنی ، بازی به صورت پیش فرض دیگه با استفاده از اکانت فیس بالا میاد و نیاز به فیلتر شکن دارید و همین باعث میشه که سرعت بازی کند بشه. اگر فیسبوک رو به بازی وصل کردید و الان میخواهید که قطعش کنید، برید به قسمت setting و کلا از بازی خارج بشید. از بازی که خارج شدید مجددا وارد بازی بشید و اینبار فقط از طریق اکانت جی میل وارد بازی بشید.
   سوال دوم: از طریق وب و با استفاده از نسخه ی Desktop ، فقط با استفاده از اکانت فیس بوک میتونید بازیکنید که اونم ۲ راه داره یا از طریق سایت فیس بوک و یا از طریق خود سایت بازی Topeleven.com که اونجا هم اطلاعات فیسبوک رو از شما میخواد .
   در مورد بلیط فروشی هم که گفتید، خب بلیط رو هرچه بالاتر ببرید ، ممکنه تماشاگر کمتری به ورزشگاه بیاد و باعث بشه از درصد ساپورت شما کاسته بشه ولی خب به درآمدزایی بیشتری رو همراه داره و برعکس بلیط ارزون تر برابر است با درآمد کمتر و پر شدن استادیوم . تصمیم با شماست که کدوم رو ترجیح میدید ولی خود من به شخصه ، پر بودن استادیوم رو به درآمد زایی ترجیح میدم!

 6. بعد از یک سال و نیم بازی تازه فهمیدم کدوم قسمتها و چرا باز نشده اند…ممنون عزیزان

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی