Code Center
Advertise Here

راه های بدست آوردن بسته سبز(Rest Pack)

تمام راه هایی که میتوان در بازی تاپ الون بسته های سبز یا استراحت بدست آورد…

در تاپ الون ما اغلب با بحران انرژی بازیکنان مواجه میشویم در زمانی که در یک فاصله کوتاه باید بازی انجام دهیم یا زمانی که بازیکنان را تمرین میدهیم. حالا اگر بسته های سبز(Rest) را جمع آوری کرده اید، انرژی بازیکنان رو بالا میبرید اما اگر بسته های سبز نداشته باشید ممکن است به یک وضعیت بحرانی برسید. همیشه توصیه می شود که بازی را با حداقل انرژی ۸۰٪ (۹۰٪ وضعیت سالم) شروع شود، زیرا سطح انرژی تا حد زیادی بر عملکرد بازیکنان تاثیر می گذارد. بنابراین، شما اگر با سطح انرژی پایین مخصوصا” در بازی های مهم وارد بازی شوید تاثیر منفی بر عملکرد بازیکنان شما خواهد گذاشت یا وقتی بازیکنان را تمرین میدهید انرژی آنها کاهش پیدا میکند و به کمتر از ۳۰ درصد که برسد دیگه تمرین داده نمیشوند و باید با بسته های سبز انرژی آنها را بالا ببرید. هر بسته سبز ۱۵ درصد انرژی بازیکن را بالا میبرد.

*در ضمن هر ۳ ساعت ۶ درصد به انرژی بازیکنان به صورت اتوماتیک اضافه میشود که تایمر آن در قسمت Training-Physio Center قابل مشاهده است.


شما می توانید تعداد زیادی بسته سبز در یک فصل کامل(۲۸ روز) جمع آوری کنید. محاسبه ما برای یک وضعیت ایده آل در هر مورد است، اما اگر شما یک مربی فعال هستید می توانید تا ۹۰٪ یا بیشتر از راه های پایین بسته سبز جمع آوری کنید. محاسبه به شرح زیر است:

 

۱- دیدن ویدئوهای تبلیغاتی، ۲۵ ویدئو در هر روز برای ۲۸ روز> 700=25×28

 

۲- زمین تمرین Training Ground(لول ۱۲)، ۷ بسته سبز هر ۴ روز برای ۲۸ روز> 49=7×7

 

۳- هدیه روزانه از طرف دوستان، ۱ بسته سبز هر روز برای ۲۸ روز> ۲۸=۱×۲۸

 

۴- حداقل ۱ تعویض در بازی ها، ۱ بسته سبز در هر بازی برای ۵۰ بازی> 50=1×50

  • ۲۶ بازی لیگ
  • ۱۳ بازی چمپیونزلیگ/سوپرلیگ تا فینال
  • ۱۱ بازی کاپ تا فینال
  • … بازی دوستانه

 

۵- قهرمان شدن در اتحاد، ۵ بسته سبز در هر دور اتحاد برای ۴ دور> 20=5×4

 

همانظور که مبینید اگر تمام بسته های سبز در این ۵ مورد رو دریافت کنید تقریبا” ۸۵۰ بسته سبز در ۱ فصل میشود که عدد قابل توجهی هست و در موفقیت تیم شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

آخرین اخبار بازی تاپ الون را از بزرگترین کانال تاپ الون دنبال کنید.

 

Advertise Here

6 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

    • سلام. صفحه اول بازی روزهای فصل رو زده Season Day، وقتی ۲۸ روز فصل تموم بشه روز بعدش فصل جدید شروع میشه! الان ۱۳ روز از فصل گذشته یعنی ۱۶ روز دیگه فصل جدید شروع میشه.

  1. قبلا ویدیو تبلیغاتی خیلی زیاد بود ولی الان اینجوری نیست واسه من تو این فصل اصلا نمیشه نگاه کرد بخاطر همین هم تیم من تو اوج نیست ممنون میشم مشکل رو رفع کنید

  2. سلام ببخشید اگه انرژی بازیکنا کم باشه تو بازی تاثیری میزاره؟اگه میزاره،چطوری باعث بد بازی کردن میشه؟

    • سلام. توی همین مطلب گفتیم که همیشه توصیه می شود که بازی را با حداقل انرژی ۸۰٪ (۹۰٪ وضعیت سالم) شروع شود، زیرا سطح انرژی تا حد زیادی بر عملکرد بازیکنان تاثیر می گذارد. بنابراین، شما اگر با سطح انرژی پایین مخصوصا” در بازی های مهم وارد بازی شوید تاثیر منفی بر عملکرد بازیکنان شما خواهد گذاشت. وقتی انرژی پایین هست یعنی بازیکن با خستگی وارد بازی میشه و طبیعی هست که توی عملکردش تاثیر منفی داره.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی