Code Center
Advertise Here
Advertise Here

نقد و بررسی , سوالات متداول از اتحاد ها

بعد از دور اول مسابقات ، حالا این فرصت رو داریم که نگاهی دقیق تر کنیم به ویژگی های این مسابقات .

این آموزش رو بعد از مطالعه چند مرجع معتبر مثل راهنمای رسمی بازی ، آماده کردیم. پیش تر، در مورد اتحادها مطلبی بر روی سایت قرار دادیم ، مثل این پست : توضیحات تکمیلی درباره نحوه برگزاری اتحادها 

امتیازات : 

نحوه ی امتیاز گیری ها همانطور که در پست قبل توضیح دادیم و  پیش بینی کرده بودیم ، دقیقا ً به همان شکل بود. هر عضو اتحاد ۳ امتیاز برای برد و ۱ امتیاز برای مساوی برای اتحاد به ارمغان می برد و در نهایت با توجه به جایگاه اتحاد در تورنومنت هم، امتیازی نصیب اتحاد میشود.

توجه کنید، بعد از پایان هر فصل ، ۲۰% از این امتیاز کسر خواهد شد. این کار چند حسن خوب داره و من شخصا ً این موضوع رو تحسین میکنم ! بهترین مزیتش این هست که همیشه برای اتحاد های تازه تاسیس فرصت هست . فرض کنید اگر این ویژگی نبود، ۱ سال دیگه اتحاد های قدیمی صرفا  ً  به علت قدیمی بودنشو ، مدت ها شاید سال ها در رتبه های بالا میموندند حتی اگه غیر فعال می بودند . در حالی که اتحاد های غیر فعال بعد از چند فصل امتیازشون صفر خواهد شد و به علت قدیمی بودن ، نمیتونن در رتبه های بالا دوام بیارند.

چت : 

چت کردن در حین بازی و حتی قبل از بازی ها، بسیار کاربرد داشت و میشد صحبت های خوبی رو با هم اتحادی ها کرد. در صفحه ی چت اطلاعات دیگه هم نشون داده میشه هرچند میشه این اطالاعات رو غیر فعال هم کرد. اطلاعاتی نظیر اینکه چه کسانی بین هم بونوس اشتراک گذاشتن، چه بازیکنی به چه تیمی منتقل شد.

کنترل زمانی بازی : 

این ویژگی خیلی خوبه . هرچند انتقادهایی رو در پی داشته . درسته که خود بازی های اتحادها ، باعث خستگی تیم ها نمیشه، اما وقتی شما، در روز ۲ تا بازی سنگین لیگ و کاپ یا CL انجام میدید و تیمتون خسته هست،  خیلی سخته که بازی های اتحادها رو هم انجام بدبد . بنابراین به نظر میرسه ، ساعت های ابتدایی صبح مثلا ً ۹:۳۰ صبح ، قبل از اینکه تیم های اتحاد ، بازی لیگ یا CL  یا Cup رو برگزار کنند ، بهتر هست بازی اتحاد رو انجام بدن و با آمادگی کامل وارد مسابقات بشن. در غیر اینصورت اگه بخواید با آمادگی کامل وارد بشید مجبورید رست بدید !

خوش دست و راحت بود بودن ! 

صفحه ی Association بسیار زیبا و هنرمندانه طرحی شد. هر اطلاعاتی که لازم دارید رو به راحتی پیدا میکنید و به همه چیز خیلی سریع دسترسی دارید. چت در تمام صفحات بازی در دسترس هست ضمن اینکه حین بازی زنده ، از تمامی نتایج هم اتحادی های خودتون به صورت لحظه ای و زنده مطلع میشید. علاوه برا این ، ساپورت اتوماتیک هم در این بازی ها وجود داره، به این معنی که وقتی بازی اتحادها شروع میشه و شما به صفحه Association میرید، به طور خودکار از همه ی اعضای اتحادتون حمایت و ساپورت کردید حتی اگر بازی اونها رو تماشا نکنید !

ارتباط جمعی : 

مهمترین ویژگی اتحاد ها ، اینجا ارتباط بین مربیان هست . چیزی که دقیقا ً این بازی کم داشت ! در اتحاد ها ، میتونید از سراسر دنیا دوست پیدا کنید و با آنها در ارتباط باشید . همین نکته باعث ایجاد همبستگی و البته وابستگی بیشتر به بازی میشه ! این بازی با هدف جهانی شدن داره پیش میره و درسته که خیلی زوده بخواد با بازی هایی مثل کلش مقایسه بشه اما ، راهی که داره میره، به نظر درست میاد و شاید در آینده از تاپ الون خیلی بیشتر بشنویم !

در نهایت، میشه در یک جمله گفت : تاپ الون تبدیل به یک بازی فوق العاده شده !

چند سوال متداول : 

۱- میشه یک مربی بدون اینکه تیمش در اتحاد های سطوح پایین بازی کرده باشه ( مثلا سطح های برنز ) ، مستقیم تیمش رو ببره به یک اتحادی از سطوح بالا ( مثلا طلا)  و از مزایای جوایز آن اتحاد بهره مند بشه ؟

پاسخ : بله میشه . البته اتحاد هایی که در آینده در سطح های بالا میروند ، دیگه به راحتی عضوی نمیگیرند. دلیلش هم واضحه، در سطوح بالا رقابت بسیار سنگین و نفس گیره و امتیاز گرفتن هر عضو از اهمیت زیادی برخوردار هست . اما در حالت کلی میشه . اگه مثلا ً شما دوستی دارید که اتحاد طلای ۱ رو داره و در پایان هر فصل این اتحاد ۵۰ توکن به هر یک از اعضا میده ، میتونید ازش بخواید که شما رو به اتحادش راه بده !

۲- یک تیم ، چند بار میتونه اتحادش رو عوض کنه ؟

پاسخ: قبل از اینکه هر تورنومت آغاز بشه، شما میتونید بی نهایت بار اتحادتون رو عوض کنید. اما به محض اینکه بازی ها شروع شد ، شما ۲ روز باید در اون اتحاد باشید. روزهای شنبه و یکشنبه ( به استثنای تورونمت چهارم که انتهای فصل هست و روزهای جمعه و شنبه برگزار میشه(اطلاعات بیشتر از نحوه بزگزاری)  )  بنابراین در طول فصل یک تیم میتونه در بی نهایت اتحاد باشه.

۳- چه جوایزی در اتحاد ها می توانم کسب کنم ؟

پاسخ: در پایان هر تورنومنت که در انتهای هر هفته برگزار می شود با توجه به اینکه اتحاد شما چه مقامی کسب کرده باشد ، جوایزی از نوع بسته های رنگی به شما و هم اتحادی های شما تعلق میگیرد.( ۵ بسته سبز ، ۵ بسته آبی، ۵ بسته قرمز برای قهرمان – ۳ بسته سبز ، ۳ بسته آبی، ۵ بسته قرمز برای نائب قهرمان و …. ) اگر اتحاد خود را ترک نکنید، در پایان فصل اگر اتحاد شما به سطح بالاتر برود یا در سطح فعلی بماند جایزه توکنی دریافت خواهد کرد. علاوه بر این صفحات Standing و World Top 100  هر جوایز اضافه تری برای شما و هم اتحادی های شما تعریف شده که قبلا توضیح داده ایم.

۴- صفحه ی Association Points حاوی چه اطلاعاتی هست ؟

پاسخ در این صفحه وضعیت تیم شما نشان داده میشود. اینکه چه میزان امتیازی بگیرید تا به سطح بعدی بروید و چه جایزه ای در انتظار شماست ! همچنین امتیاز فعلی شما هم نمایش داده می شود.

۵- صفحه ی Standing حاوی چه اطلاعاتی هست ؟

در پایان هر تورنومنت، اینکه اتحاد شما چه مقامی کسب کرده باشد ، جوایزی از نوع بسته های رنگی در هر هفته دریافت میکند اما این صفحه در پایان هر فصل جوایز اضافه تری که به شما تعلق میگیرد را نشان میدهد.

۶- صفحه World Top 100 حاوی چه اطلاعاتی هست؟

این صفحه ، بر خلاف صفحه ی Standing ، رتبه بندی جهانی و کلی را نشان میدهد و ۱۰ تیم برتر جوایز توکنی اضافه تری را در پایان هر فصل خواهند گرفت.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/0adyhdqa1bja7bq4p.jpg

۷- بونوس ها در بازی چه کارایی دارند و اصلا ً چی هستند ! ؟

پاسخ : هر عضو اتحاد میتواند در روز یک بار و به میزان ۴% به دوستان خودنش بونوس دلخواه بدهد و به هم اتحادی خودش این کمک رو خواهد کرد که عملکرد بهتری در بازی داشته باشد. این بونوس ها هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/bk7vej71liaj9d0co5.jpg

۸- چگونه می توانم از اتحاد خارج شوم ؟ 

پاسخ : بسیار ساده هست . از صفحه Association و بر روی دکمه OverView کلیک کنید و وقتی مشخصات اتحاد فعلی باز شد روی تب Memebers کلیک کنید. روبروی اسم خودتان درسمت راست دکمه ای سه نقطه ای وجود دارد. مطابق تصویر زیر : 

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/6wv8q9358j4hnl3iyn98.jpg

البته توجه داشته باشید، شما در حین مسابقات یعنی روز های شنبه و یکشنبه که مسابقات در حال انجام شدن هست، شما مجاز به ترک اتحاد نیستید . 

عضو کانال تلگرام ما شوید تا از آخرین اخبار مطلع باشید.

Advertise Here

51 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم بازی های اتحاد باعث خستگی بازیکنان میشه یا نه ؟

  • این بازی تشکیل شده از هزاران سرور که هر مربی در ۱ سرور حضور دارد و چون هم اتحادی شما در سرورهای دیگر هستن امکان فرستادن درخواست دوستی از داخل بازی نیست اما میتونید از طریق فیسبوک با یکدیگر دوست شوید. از طریق اکانت های فیسبوکی که به بازی وصل کردید و از طریق سایت فیسبوک برای یکدیگر درخواست دوستی بفرستید، پس از تایید این درخواست در بازی هم دوست شما اضافه میشود.

 2. سلام ، ببخشید من کاپیتان یک اتحادیه ام و یه مربی تو اتحادیمونه آنلاین نمیشد میخواستم اخراجش کنم اما حواسم نبود کاپیتانش کردم و خودم از کاپیتانی اومدم بیرون ‌ . الان من باید چی کار کنم دسترسی هم بهش ندارم و فک نکنم آنلاین بشه ، لطف کنین هر که میتونه جوابمو بده .
  ممنون دمتون گرم

  • سلام، راهی وجود نداره. فقط کسی که کاپیتان شده باید این کار رو انجام بده.

 3. دوستان کسی متنه انگلیسی که بگه توکن اتحاد دریافت نشد در آخر فصل داره؟؟

 4. با سلام شاید سوالم تکراری باشه ولی من امروز توکن اتحادو دریافت نکردم واقعا باید چیکار کنم.
  با تشکر

 5. سلام
  من تووی یه اتحاد دیگه هستم ولی چت های یه اتحاد دیگه ک اصلا نمیدونم کی هستن واسم میاد و همیشه تو قسمت اعلانات گوشی نشونشون میده
  لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

  • سلام
   این مشکل برای ما هم وجود دارد و راه حلی برای آن در حال حاضر وجود ندارد.

 6. سلام آیا میشه یک قسمتی بزارین تو بازی که بشه سازنده خرید و چندتا چند تا ارتقاع داد.

  • سلام
   دوست عزیز اضافه کردن ویژگی های بازی دست ما نیست، شرکت سازنده این بازی در کشور صربستان هست!

 7. سلام سوالی دارم اما نمیدونستم کدوم قسمت باید بپرسم من دوتا تیم دارم میخام تیم سوم رو هم بسازم میرم قسمت ستینگ گزینه لوگ اوت میزنم بعد زمانیGues رومیزنم میام رو همون تیمی که اول ساختم تیم جدیدی اضافه نمیشه البته دوتا تیمم سیو هست ممنون میشم بگید عیب کار کجاست

  • سلام
   فقط ۱ بار با حالت Guest میتوانید تیم جدید بسازید، برای ساخت اکانت جدید با جیمیل یا فیسبوک جدید اقدام کنید.

  • سلام
   در ورژن جدید هم با V-P-N وارد بازی میشه و مشکلی نداره، فقط بعضی اوقات به دلیل سرعت پایین V-P-N ممکن هست وارد بازی نشه، با V-P-N های مختلف تست کنید …

  • ۱- از دوستان فیسبوکی نمیشه بازیکن خرید ۲- فقط از تیم هایی که توی سرور شما هستن میشه بازیکن خرید که باید لول شما ۴ به بالا باشه و بازیکن مورد نظر ۵ استار به پایین باشه.

 8. سلام خسته نباشید من میخاستم بپرسم ایا میشه انرژی بازیکنان رو بدون اینکه رست بدیم پر کرد؟

  • بدون رست که نه نمیشه، ولی هر سه ساعت به اندازه ۶% پر میشه. راه دیگه ای نیست.

 9. سلام من چطور میتونم بازیکن های جوان رو پرورش بدم تا قوی شن لطفا جواب بدین

  • سلام
   باید تمرین های متناسب با هر پست رو انتخاب کنید و با دادن بسته سبز به صورت متوالی بازیکن رو تمرین بدید تا درصدش بره بالا و یا ستاره بگیره. اگر بازیکن شما جوان زیر ۲۲ سال و گرون قیمت باشه با تمرین دادن سریع تر پیشرفت میکند، مثلا ۱ بازیکن ۶ استار ۱۰۰ درصد رو بخواهید ۷ استار کنید باید تا ۱۲۰ درصد قدرتش افزایش پیدا کند که حدود ۱۵۰ بسته سبز برای تمرین دادن نیاز دارید اونم با این حساب که بازیکن شما جوان و گرون هست. چیزهایی که در پیشرفت سریع بازیکن تاثیر دارن ۱- سن بازیکن، ترجیحا” زیر ۲۲ سال و استعداد بازیکن، که هر چی بازیکن گرون تر باشه با استعدادتر هست. ۲- انتخاب تمرین های مناسب ۳- لول تمرین شما که باید بالا باشد ۴- داشتن بسته سبز زیاد برای تمرین دادن
   شاید این سوال پیش بیاد چرا بسته سبز لازم هست؟ خب تمرین دادن هم ارتباط مستقیم با انرژی بازیکنان داره، شما که تمرین میدید انرژی بازیکنان هم کاهش پیدا میکنه که زیر ۳۰ درصد برسد باید با بسته های سبز پر میشن تا دوباره بتونید تمرین بدید، اگر بسته سبز داشته باشید و بتونید انرژی بازیکن ها رو پر کنید و تمرین ها رو تکرار کنید بازیکن سریع تر قوی میشود.
   این مطلب رو هم مطالعه کنید به شما کمک میکنه: http://top-eleven.ir/بخش-دوم-آموزش،-تمرین/

 10. سلام من بازی رو ریختم رو تبلت وقتی بازی شروع میشه فقط اتفاقات بازی رو مینویسه و نشون نمیده موقعیتها رو میخواستم ببینم نسخه مخصوص داره تبلت یا مشکل جای دیگس ممنون

  • سلام
   یک نسخه کلا وجود داره، مطمئن شوید که در قسمت Setting بازی گزینه Live Match Animations فعال باشد، اگر این گزینه فعال بود و پخش نکرد، بازی رو پاک و دوباره نصب کنید، تبلت هم ری استارت کنید. اگر همه این کارها رو انجام دادید و باز هم مشکل داشت احتمالا تبلت شما توانایی پخش انیمیشن بازی رو نداره … در ضمن یک نسخه از بازی روی گوشی و تبلت نصب کردم و بدون مشکل انیمیشن بازی رو نمایش داده …

 11. سلام ممنون که سوال منو جواب داده بودین میخواستم ازتون بپرسم که آیا میشه اول فصل یک بازیکن جوان و خوب بخرم بعدش هی اونو تمرین بدم و بهش بسته سبز بدم تا جون بگیره و هی اینو تکرار کنم آیا میشه خوب قوی بشه مثلا از پنج ستاره به هشت ستاره برسه در حال فعلی من در سطح چهار هستم. یعنی برای سطح پنج این کار بکنم لطفا نظر خودتو نو بدین ممنون

  • بله . چرا که نشه . خیلی هم وخوبه اگه اینکارو کنید.
   فقط یه مشکلی هست اونم اینه که اول فصل بازیکن به راحتی نمیشه خرید مخصوصا بازیکن جوان . به هر حال موفق باشید.

 12. سلام میخواستم بپرسم که شما گفتین تو پایان هر فصل به خاطر هر لول بریم بالا بهمون چقدر تومن میده مثلا من اول فصل تو اتحادی که بودیم لول یک بود و اگه مثلا تا پایان فصل تا لول چهار بریم به من چقدر توکن میده ممنون حتما جواب بدید

  • سلام دوست عزیز .
   سوال شما چندتا ایراد داره.
   اول اینکه در پایان هر فصل با توجه به جایگاه و سطحی که اتحاد شما داره ، به شما توکن و بسته های رنگی میده نه پول نقد .
   دوم ، دقت کنید که هر فصل اتحاد شما یا در سطح فعلی باقی میمونه، یا به سطح بالاتر صعود میکنه و یا یک سطح به پایین تنزل پیدا میکنه.
   در واقع یک اتحاد نمیتونه در یک فصل چند سطح بالا یا پایین بشه.
   در نهایت عکس مربوط به اینکه چه تعداد توکن به اتحاد شما میرسه در کانال موجود هست. عضو کانال بشید چند پست آخر عکسی هست که نشان میده با توجه به سطح اتحادتون چه میزان توکن به هر تیم میرسه.

   • سلام
    اگه امکان دارد بفرمایید چرا مواقعی که مسابقه ام شروع میشود به صورت زنده نشان نمیدهد
    من در تنظیمات هم لایو مچ را زدم ولی هر مسابقه که چند دقیقه میگزرد همان تایم را مینویسد ولی بازی رانشان نمیدهد باتشکر اگر امکان دارد جواب بدهید

    • سلام
     راه دیگه ای به جز فعال کردن گزینه Live Match Animations وجود ندارد! وقتی این گزینه رو فعال کردید از بازی خارج و دوباره وارد شوید، اگر درست نشد احتمالا” مشکل از گوشی شما هست که بازی رو نشون نمیده…

  • وارد قسمت Associations شوید و از بخش Search به هر اتحادی که دوست داشتید بپیوندید …

 13. یه مشکلی بوجود اومده من خودم اتحاد تشکیل دادم و از جمع دوستام قوی ها رو برداشتم و به همشون مقام دادم ولی به یکیشون دوبار ارتقا مقام دادم حالا اون شده کاپیتان و لیدر اتحاد در حالی که داره تو اتحادمون از همه ضعیفتر کار میکنه
  چطور میتونم لیدری یا کاپیتانی رو پس بگیرم ازش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • وقتی شما مقام کسی رو ۲ بار ارتقا بدید کاپیتان اتحاد میشه، راهی وجود نداره غیر از اینکه دوست شما کاپیتانی رو بهتون برگردونه.

 14. آقا من یه سری ۵ تا گل عقب بودم دقیقه ۶۰ به بعد ۷ تا زدم بهم توکن دادن ولی ۲ تا ، شاید شما دوست عزیزم همین بوده

 15. هفتمین دوره بازی ها هم تموم شد و اتحاد ما موفق شد هفتمین قهرمانیشم جشن بگیره و الان اتحاد ۸۴ جهان هستیم . اتحاد عالی داریم ولی بدیش اینه که من فقط ایرانیم و زیاد به زبان انگلیسی مسلط نیستم. الان میفهمم چقدر زبان خوبه. سوال من اینه که بعد از این قهرمانی که رفتیم تو برنز ۱ بجز اون ۴ توکن جایزه ۱۰تا توکن دیگم جایزه گرفتم ولی نمیدونم اون بخاطر چی بود؟

  ممنون از سایت خوب و عالیتون

  • سلام . ممنون از لطف شما .
   در مورد اون ۱۰ توکنی که می فرمایید ، هیچ دلیل منطقی من نمیتونم پیدا کنم.
   چون به جز اون ۴ توکن ، فقط تیم های رتبه ۱ تا ۱۰ توکن اضافه دریافت می کنند !
   حالا اینکه شما چطور ۱۴ توکن گرفتید را خدا میدونه ! !

 16. شاید منظور دوستمون این باشه که مثلا تو فصل قبل حدنصاب امتیاز دو سطح بالاترو اورده ولی یه سطح بالاتر رفته.دراین مورد خود قوانین توضیح داده که در هر فصل فقط یه لول امکان بالا رفتن هست حتی اگه حدنصاب لولای بالاتر هم اورده باشین

 17. نه باو تو اتحاد هم میشه بازی دوستانه کرد کنار آیکون بونوس و لائون آیکون فرندلی هست باید بری تو برنز ۱ الان همه اتحاد ها برنز ۲ عن ،آخرای فصل هر اتحادی که امتیازش بیشتر از ۲۵۰ باشه میره لیگ برنز۱ و ۴ تا توکن هم به تمام اعضا اتحاد میده و فرندلی هم آزاد میشه.

  • اتحادتون به سطح برنز ۱ که بره میتونید با سایر اتحادها بازی دوستانه برگزار کنید.

 18. من یک سوال دارم گروه ما از مرز ۲۵۰ امتیاز گذشته ما ۳۱۰ امتیاز داریم ولی نرفتیم برنز ۱ چرا بعد تو برنز ۱ میتوانیم با اعضای گروه بازی کنیم

  • با اعضای گروه در اتحاد که نمیشه بازی کرد مگر اینکه در خارج از محیط اتحادها بهشون پیشنهاد بازی دوستانه بدید.
   در مورد ارتقا ء سطح اتحاد هم خدمتتون عرض کنم که ، بعد از پایان هر فصل و با توجه به امتیازی که اتحادتون جمع کرده ، مشخص میشه مه اتحاد شما باید به سطح بعدی بره ، در همون سطح بمونه یا اینکه به سطح پایین تر سقوط کنه .
   توجه کنید که در حال حاضر هنوز یک هفته ی دیگه باقی مانده و هفته ی بعد مشخص خواهد شد.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی