Code Center
Advertise Here
Advertise Here

همه چیز در مورد نقل و انتقالات تاپ الون

همه چیز در مورد نقل و انتقالات، خرید و فروش بازیکنان، چگونه بازیکن بخریم که به توکن کمتری نیاز باشه ؟

توی این بخش ابتدا، آموزش نقل و انتقالات را توضیح میدیم، بعدش میریم سراغ ترفندها. اینکه با توجه به کمبود توکن و عدم دسترسی راحت به توکن و ممکن نبودن خریدن توکن، چطور توی بازار نقل و انتقالات بازیکن بخریم که هم بازیکنان با کیفیت و خوبی داشته باشیم و هم توکن زیادی مصرف نشه …. با ما باشید .

بخش اول :  آموزش خرید و فروش بازیکن،

 خرید بازیکن توی بازی Top11 ، معمولا ً از طریق قسمت Transfer انجام میشه. توی این تب به چند طریق میتونید بازیکن بخرید. راه اول از طریق مزایده هست :

راه اول : Auctions:

که بخش اول قسمت Transfer می باشد. هر مربی که بخواد بازیکنش رو بفروشه از توی قسمت Contract یا قرارداد بازیکن قسمت Sell On Auction یا فروش به صورت مزایده ای رو میزنه و بازیکنش میره توی لیست فروش. این قسمت در نسخه جدید بازی تغییر پیدا کرده که میتونید توضیحات کامل رو در این مطلب مطالعه کنید: آموزش خرید بازیکن در نسخه جدید تاپ الون

به هر حال روند خرید بازیکن از این طریق یکی از جذابیت های بازی محسوب میشه هرچند باختن یک مزایده علل خصوص توی راندهای بالا خیلی دردناک و عذاب آوره ولی بردن یک مزایده خیلی میچسبه ! سعی کنید با توکن زیاد وارد مزایده بشید مثلا ً اگر کمتر از ۳۰ توکن دارید کلا ًوارد نشید.

راه دوم، Scout :  یا بازیکن های ۶ ستاره که با قیمت های نجومی فروخته میشن. خرید این بازیکن ها از لحاظ عملیاتی بودن کاری نداره، کافیه پول و توکنش توی تیمتون باشه، هر بازیکنی رو که بخواید روش کلیک میکنید و دکمه Sign رو میزنید. اگر تیمتون جای خالی برای بازیکن جدید رو داشته باشه، بلافاصله توی تیمتون میاد.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/transfer1.jpg

این بازیکن ها چند تا خصوصیت دارن از قبیل:

  • بازیکن های Scout از لحاظ عمکرد کاملا ً شانسی هستن. گاهی اوقات بازیکن ها ستاره میشن توی تیم، گاهی اوقات از یه بازیکن معمولی و حتی ضعیف تر هم بدتر بازی میکنن.
  • این بازیکن قیمت های گزافی دارن! هم از لحاظ توکن و هم از لحاظ پول، پس به درد همه نمیخوره !
 • اگه قصد دارید از این جور بازیکن ها بخرید، سعی کنید بازیکنی بخرید که چند پسته باشه، چون بازیکن های اسکاتی طبق تعریفی که تو سایت رسمی بازی از اونها شده نقش آچار فرانسه رو دارن! یعنی باید بازیکنی باشند که بتونن توی چند پست زمین به کار گرفته بشن.

اما توصیه مهم:

** انتهای همین پست ثابت میکنم که خرید این بازیکنها اصلا ً به صرفه نیست. فراموش نکنید، داشتن ۱۱ بازیکن اسکاتی هیچ تضمینی برای موفقیت شما نیست !! **

راه سوم خرید بازیکن، تب Negotiation یا مذاکره هست! بدین صورت تعدادی بازیکن به صورت تصادفی برای شما به نمایش داده میشه و مربوط به تیم های دیگه هستن، این بازیکن ها که اکثرا ً هم ۵ ستاره هستن شما میتونید بهشون پیشنهاد بدین. شرط قرار گرفتن بازیکن ها در لیست مربوطه اینه که حتما” باید ۵ استار ۹۹ درصد، ۴ استار ۷۹ درصد و … باشند یعنی ۱ درصد مونده باشه که بازیکن ستاره بگیره، اگر شما هم بازیکن ۵ استار ۹۹ درصد در تیم خود داشته باشید به صورت اتوماتیک توسط بازی در این لیست قرار میگیره و تیم های دیگه میتونن به شما پیشنهاد بدن، نکته ای که هست اینه که این بازیکنها از طرف مربیان به فروش گذاشته نشده اند ( برعکس قسمت Auction ) یعنی شاید مربی و صاحب بازیکن تمایلی به فروش این بازیکن نداشته باشه. پس اگر بخواید از این طریق بازیکن بخرید باید پیشنهاد خوبی بدین. شما باید مقداری توکن به عنوان هزینه ی پیشنهاد به خود ِ بازی بپردازید که معمولا  ًاز ۵ یا ۶ توکن شروع میشه و مقداری توکن هم به مربی و صاحب بازیکن بدید. بنابراین برای خرید بازیکن باید ۳ هزینه رو متقبل بشید. ۱- توکن برای هزینه ی پیشنهاد ۲- توکن برای مربی ( که میتونید توکنی به صاحب بازیکن ندید ! ) ۳- پولی برای صاحب بازیکن.

من خودم شخصا ً از این طریق تا حالا بازیکنی نخریدم و بین آشناهایی که توی بازی دارم هم ندیدم کسی از این طریق بازیکن بخره، البته گاهی اوقات برای بازیکن های خودم هم پیشنهاداتی میاد اما چون پیشنهادات بسیار ناچیز هست و معمولا ً صفر توکن بهم پیشنهاد میشه، بلافاصله پیشنهادات رو رد میکنم  : – )

البته یکی از مربی های عزیز لطف کردن عکسی ارسال کردن مربوط به بازیکنی از تیمشون که بهش پیشنهاد ۷ توکنی داده شده و ایشون هم موافقت کردن و بازیکن رو فروختن :

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/8xcoahunk6w1l0m0i66.jpg

دقت بشه، این شخصی که ظاهرا ً چینی هم هست، ۷ توکن رو باید به صاحب بازیکن بپردازه ، و ۱۹ میلیون پول نقد . ضمنا ً مقداری توکن هم باید به خود بازی بده برای اینکه این خرید رو انجام داده ( هزینه ی خرید )

راه چهارم: خرید بازیکن های از طریق Recommendation : راه چهارمی هست که خیلی وقت نیست به بازی اضافه شده و جز آپدیت های نسخه های جدید بازی به شمار میاد. و اواسط سال ۲۰۱۵ به بازی اضافه شد.  این بخش همیشه در دسترس نیست و هر از گاهی میاد بدین صورت هست که، کمک مربی باشگاه چند بازیکن رو طی چندین روز زیر نظر میگیره و هر از چند روزی ، ۳ بازیکن  رو به شما معرفی میکنه که یکیش معمولیه ، یکی نسبتا ً خوب و سومی هم خیلی خوبه و ۲۴ ساعت به شما فرصت میده که در صورت تمایل یکی از این بازیکن ها رو بخرید. دقت کنید فقط یکی رو میشه خرید !  این بازیکن ها که برای خریدشون لازم نیست پولی پرداخت کنید و از لحاظ پول رایگان هستن و برای خریدشون فقط به توکن نیاز دارید. میزان توکن هم با توجه به سطح شما تعریف میشه و از ۳ توکن شروع میشه و سطح تیمتون که بالا بره تا ۸۰ توکن هم میرسه، قیمت این بازیکن ها معمولا ً بالا ۴۰ توکن و تو بیشترین حالت که بازیکن فوق العاده ای معرفی میکنه ۷۹ توکن لازمه !

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/t8oqz59j28t9qhy977.jpg

** نکته ی قابل توجه اینه که خرید بازیکن از این طریق به کسایی که مشکل توکن ندارن توصیه میشه! بر خلاف آنچه که در قسمت دوم مربوط به بازیکن های Scout گفته شد، این بازیکن ها تقریبا ً قدرتشون نزدیکه به ۷ ستاره هست و سن و سال مناسبی دارن و اکثرا ً هم عملکرد خوبی دارن ( برخلاف آنچه که راجع به بازیکن های scout گفتیم )

بخش دوم : استراتژی های خرید بازیکن

توی این بازی ، هر مربی یک استراتژی خاص برای خرید بازیکن داره . شما هم باید حتما ً یک استراتژی برای خودتون تعیین کنید. درسته که این بازی، یک بازی سرگرمی محسوب میشه و شاید لازم نباشه خیلی جدی گرفته بشه،  اما خب مثل بقیه بازی های آنلاین نمیشه بدون فکر و نقشه بازی کرد. موفقیت توی این بازی چندجور معنی میشه. یکی موفقیت رو توی این میبینه که هر فصل جز ۷ تیم بالا باشه تا لول و سطحش رو بتونه ارتقا بده . یکی موفقیت رو توی قهرمانی لیگ میبینه . و یکی هم ممکنه موفقیت رو توی قهرمانی توی هر ۳ جام ببینه و تا ۳ گانه نکنه خودش رو مربی موفقی ندونه ! واسه هر کدوم از این اهداف باید استراتژی هایی توی بازار نقل و انتقالات تعریف کرد.

۱- بالا رفتن سطح (level) : برای بالا رفتن سطح کافی تیمتون به طور میانگین ۴ ستاره باشه. البته توی سطح های ۱ تا ۵ شاید تیمتون اگه به طور میانگین ۳ ستاره هم باشه سطحتون بالا بره و حتی ممکنه بتونید یک جام رو هم فتح کنید . به هر حال تا سطح ۱۰ به نظر نمیرسه که برای بالا رفتن سطح تیمتون خیلی نیاز باشه که بازیکن بخرید شاید هر فصل ۲ – ۳ تا بازیکن ۵ ستاره بخرید کافی باشه. در ضمن اگر برای بازی های لیگ آنلاین هم بشید که این میتونه به موفقیت شما بیشتر کمک کنه.

۲- کسب جام : برای قهرمان شدن شما نیاز دارید تعدادی بازیکن با کیفیت و ۵ ستاره توی تیمتون داشته باشید و به طور نسبتا ً منظم آنلاین بشید. بازیکن های با کیفیت که میگم یعنی بازیکن هایی که حداقل ۵ ستاره باشن ، قابلیت ویژه (special ability) داشته باشن. البته فتح هر کدوم از جام ها شرایط خاص خودش رو داره. عموما ً لیگ نسبتا آسونتر به حساب میاد . لیگ قهرمانان یا چمپیونزلیگ نسبتا ً سخته ( البته توی لول های زیر ۱۰ معمولا ً آسونه ) اما کاپ (Cup) معمولا ً سخته . پس برای قهرمان شدن توی لیگ یا چمپیونز لیگ باید تعدادی بازیکن با کیفیت مثلا ۴ یا ۵ تا داشته باشید و سایر بازیکن ها هم خیلی ضعیف نباشن !

۳- فتح ۳ گانه : تیمی که میخواد ۳ گانه کنه باید بازیکن های ۶ ستاره به بالا داشته باشه. اما ممکنه این تصور به وجود بیاد که تیمی که ۱۱ بازیکن ۶ ستاره به بالا داشته باشه حتما ً ۳ گانه میکنه ! خیر…. جواب منفی ست!!  من خودم شخصا تجربه ی داشتن ۱۱ تا بازیکن اسکاتی رو دارم اما بازم میگم  داشتن ۱۱ بازیکن اسکاتی هیچ تضمینی برای موفقیت شما نیست !! حتی  اگه شما برای تیمتون کلی توکن بخرید و حسابی خرج کنید و حتی ۱۱ بازیکن ۷ ستاره توی تیمتون داشته باشید این نمیتونه تضمین کنه که شما موفق میشید. بزارید یک مثال از دنیای واقعی فوتبال بزنم……

در حال حاضر( که سال ۲۰۱۵ و اوایل ۲۰۱۶ هستیم )  تیم هایی مثل منچسترسیتی یا تیمی مثل PSG که مالک های ثروتمندی دارن و هر ساله خرج های بسیار زیادی میکنن و بازیکن های سرشناس و قدرتمندی رو به استخدام در میارن ، موفق به کسب ۳ گانه نمیشن. اما علتش چیه ؟  خامی و بی تجربگی ؟ رقابت شدید و وجود رقبای قدرتمند دیگه ؟ بد شانسی ؟ یا …. کدوم یکی ؟ به نظر شما علتش چیه که تیمی مثل لستر سیتی توی لیگ انگلیس سال ۲۰۱۵ یک مدعی و شاید قهرمان بشه اما تیمی مثل منچسترسیتی ، یونایتد و چلسی نمیتونن ؟ این جوابش به عهده ی شما باشه و تحلیل شما مربی عزیز باشه. 

پس توجه داشت باشید. خرج کردن لزومی به موفقیت نیست . کاری که ما میکنیم اینه که تیمی قوی بسازیم و با استراتژی های مناسب در طول فصل تیم رو هدایت کنیم.

در پایان ذکر چند نکته رو خالی از لطف نمیدونم :

بازیکن هایی رو که میخرید از همه لحاظ بررسی کنید، سن ، قدرت ، آمار ، ability و همه ی شرایط بازیکن. اگر هدف های بزرگی برای تیمتون تعریف کردید بازیکنان جوان و زیر ۲۰ سال بخرید ( دقت کنید بازیکن های با استعداد گران قیمت هستند ! ) و این بازیکن ها رو تمرین بدید و قدرتمند کنید. با مصرف چیزی حدود ۱۵۰ بسته ی سبز میتونید یک بازیکن زیر ۲۰ سال رو از ۵ ستاره به ۷ ستاره ارتقا بدید و این یعنی داشتن یک بازیکن بسیار با کیفیت.

اگر امکان دسترسی به توکن فراوان و بسته ی سبز رو ندارید ، بازیکن های ۵ ستاره بخرید. من همیشه توصیه کردم که بازیکن بی کیفیت وارد تیم نکنید بازیکن های زیر ۴ ستاره حتی برای ۱ فصل هم  معمولا  ًعملکرد مناسبی ندارن دیگه چه برسه به اینکه بخواید بیش از ۱ فصل ازشون استفاده کنید.

در پایان امیدوارم از بازی لذت ببرید و تیمی قدرتمند بسازید . موفق و موید باشید.

راستی! برای دریافت مطالب تاپ الونی در کانال تلگرام تاپ الون عضو شوید.

(top-eleven.ir)

Advertise Here

67 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. سلام ببخشید میشه بگید چجوری میشه یه بازیکنی که نمیخوایم رو در اختیار اعضای گروه قرار بدیم؟ قبلا بلد بودم الان بعد ۶ ماه نصب کردم انگار نمیشه

 2. سلام ببخشید این بازی نسخه کامپیوترش هم هست یا باید حتما پیشنیاز اجرای برنامه های اندروید در کامپیوتر رو نصب کنیم؟

  • سلام
   از طریق سایت http://www.TopEleven.com میشه بازی کرد که فقط از طریق اکانت فیسبوک هست و باید با V-P-N متصل شوید. بهترین راه این است که با استفاده از یک شبیه ساز اندروید مثل Bluestacks در کامپیوتر بازی رو نصب کنید.

 3. ببخشید آیا میشه بازیکنی که قراردادش تموم شده رو فروخت و اگه بشه فروخت رو قیمتش تاثیری داره؟

  • قبل از اینکه قرارداد بازیکن تموم بشه باید بفروشید یا قصد نگه داشتن بازیکن رو دارید تمدید کنید. اگر قرارداد بازیکن تموم بشه از تیم خارج میشه و نمیتونید بفروشید.

 4. سلام دوستان ببخشیدمیشه بازیکن خودیو بفروشم؟ اگ میشه لطفا بگین چجوری بازیکنیو بفروشم؟؟

  • سلام اول میرید رو اطلاعات بازیکن بعد میرید رو گزینه transfer بعد گزینه وسطی رو انتخاب میکنی و با زدن علامت ( + ) نرخ فروش بازیکن رو میبری بالا بعد هم دکمه سبز رو میزنی تا به مزایده بذاره

 5. سلام
  من میخوام توکن بخرم
  میشه بفرمایید چقدر زمان میبره تا اکانتم شارژ بشه

 6. سلام،چطور میشه بازیکنم رو بزارم روی گزینه ی میک افر و ی تیم مشخص بیاد بگیرتش؟

  • سلام، تیم مشخص مثل تیم های فیسبوکی نمیتونن به بازیکن شما پیشنهاد بدن! فقط تیم هایی که توی سرور شما هستند میتونن به بازیکنان ۵ استار به پایین پیشنهاد بدن…

 7. سلام و عرض ادب. من چندتا بازیکن باهم خریدم و کمی از نظر پول بدهکار شدم. الان میخوام بازیکنانم رو بزارم تو ترکیب. بعد میخوام سیو کنم از بازی میاد بیرون دلیلش چیه راهنمایی کنید

  • روی بازیکن که کلیک میکنید ، به قسمت Contract رفته و کلید Sell at Auction رو بزنید و بعدش یه حداقل قیمتی براش تعیین کنید تا بازیکن وارد مزایده بشه .
   اگر هم بخواید درجا بفروشیدش میتونید گزینه ی کناریش Sell now رو بزنید در اینصورت بازیکن به دست دلال با قیمت ارزان تر سپرده میشه.

  • چه طور میشه بازیکنای ٨ ستاره وَیَا بالا رو گرفت و یا بسازیم خاهشاً یکمی دقیق راهنمایی بکنید

   • بازیکن ۸ ستاره که نمیشه خرید . شما نهایت قدرت بازیکنی با قدرت ۶ ستاره ی نزدیک به ۷ ستاره رو بتونید از قسمت های Recommendation و یا Squad بخرید .
    اگر بخواید بسازید ، نیاز به بازیکن جوان و با استعداد دارید. بازیکن ۱۸ یا ۱۹ ساله از لیست Transfer بخرید . بازیکن گران قیمت که استعداد بالایی دارند .
    و بعد شروع به تمرین دادن این بازیکن کنید. توجه کنید ساختن بازیکن ۸ ستاره نیازمند چیزی فراتر از ۲۰۰ تا بسته ی سبز هست ، بنابراین باید تعداد کافی منابع داشته باشید.

 8. سلام آیا میشه بازیکنی که برای فروش گذاشتیم لحظه ای که میخان بخرن اون بازیکن رو خودمون ببینیم چقدر چکش میخوره وتا راند چند میره با تشکر از سایت خوبتون

  • بله
   بازیکن رو که برای فروش قرار میدید ، اگه یه بار کلیک کنید روی اسمش و مشخصاتش باز شد ، توی تب Offer هم زمان باقی مانده برای مزایده ش رو نشون میده هم اینکه چه پیشنهاداتی براش اومده .

  • راهی برای لغو وجود ندارد، فقط در صورتی که کسی برای بازیکن پیشنهاد ندهد به تیم شما باز میگردد.

 9. سلام
  چرا بازیکنان من در حالی که قرارداد دارند دارن یکی یکی از تیم میروند ٬ چون پولم منفی هست اینجوریه یا مشکل دیگه دارن ٬ لطفا راهنمایی کنید .
  الان تمام رزروهام و یکی از تعویضی هام دارن میرن .

  • سلام
   اگر پول شما منفی بشه تا ۱ هفته فرصت دارید آن را مثبت کنید وگرنه خود بازی بهترین بازیکنان شما رو میفروشه تا پول مثبت بشه!

 10. سلام من یه مشکلی دارم که هر بازیکنی میگیرم فصل که تموم میشه یه فصل جدید شروع میشه قدرت بازیکن میاد پایین چرا اینجوری میشه

 11. سلام.من هنوز نتونستم بازیکن از قسمت ترانسفر بخرم همیشه وقتی رو یک بازیکن خوب چکش میزنم لحظه های اخر چند نفر میان اونا هم چکش میزنن منم کلا بیخیال اون بازیکن میشم هر ساعتی هم میرم تو بازی بازم چندنفر میان رو بازیکنی که من چکش زدم اونام چکش میزنن

 12. سلام
  من یه بازیکن ۱۸ ساله دارم تمرینش که میدم بعد از چند بار دیگه تمرین ها تاثیری روی بازیکنه نداره باید چکار کنم

  • سلام
   باید تمرینات متناسب با پست بازیکنان رو انتخاب کنید و تمرین دهید. هر بازیکن ۱۸ ساله ای هم خوب نیست، سعی کنید بازیکن ۱۸ ساله گران قیمت بخرید که در تمرینات پیشرفت بیشتری دارند. این مطلب رو مطالعه کنید: بخش دوم آموزش، تمرین.

 13. سلام من دوتا پیشنهاد سوپرسونیک گرفتم بعدش الان نزدیک ۲هفتس دیگه پیشنهاد ۳۰، ۴۰ توکنی نداره کی دوباره پیشنهاد خوب میده البته با فیلتر شکنم میرم

  • سلام
   معلوم نیست کی پیشنهاد خوب بده، معمولا” پیشنهادهایی که توکن زیاد دارن خیلی دیر اضافه میشه یا شاید هم اضافه نشه …

 14. سلام
  من با کمبود پول برای خرید بازیکن با کیفیت برای ترکیب اصلی مواجه شدم با توجه به اینکه از بازیکنهای ذخیره بیشتر برای کسب بونوس تمرینی استفاده میکنم و اختلاف کیفیتشون با ترکیب اصلی زیاده ؛ اگر تمام بازیکن ذخیره هامو بفروشم و بازیکن خیلی ارزان جایگزینشون کنم به نظرتون مشکلی پیش میاد و ارزششو داره بخاطر بالا رفتن کیفیت ترکیب اصلی اینکارو بکنم؟

  • سلام
   اگر به دنبال کسب جام هستید یا اینکه حداقل در جام های مختلف مدعی باشید باید دنبال بازیکنان با کیفیت و گران قیمت باشید، بازیکنان گران قیمت از کیفیت و استعداد بالاتری برخوردارند. بازیکنان مهمترین نقش رو در موفقیت باشگاه دارند، شما اگر بازیکنان با کیفیت داشته باشید بدون بونوس های تمرینی هم شانس موفقیت دارید اما اگر بازیکنان کیفیت پایین داشته باشید با داشتن بونوس هم شانس موفقیت کم هست.

 15. میخواستم بپرسم از کسانی که با آن ها دوستیم چگونه ازشون بازیکن بخریم یا بفروشیم؟
  چرا وقتی بازیکنی رو به فروش میزارم کسی پیشنهاد نمیده و بازیکن به فروش نمیره؟

  • از دوستان فیسبوکی نمیشه بازیکن خرید، فقط از دوستانی که در خود بازی Add میکنید میشه بازی خرید که اونم به صرفه نیست به دلیل اینکه باید مقداری توکن به خود بازی بدهید و پیشنهاد پولی و توکنی جدا برای خود بازیکن و اینکه لول شما هم باید ۴ به بالا باشه و بازیکن مورد نظر ۵ استار به پایین. روش درخواست هم اینگونه هست که وارد ترکیب تیم مورد نظر می شوید و بر روی ۱ بازیکن ۵ استار میزنید و از قسمت Offers و زدن بر روی Make Offer یه پیشنهاد برای تیم مقابل میفرستید که مربی آن هم باید این پیشنهاد رو قبول کنه.
   در مورد پیشنهاد ندادن به بازیکن شما، شاید کیفیت بازیکن پایین است یا قیمت بالایی برایش در نظر گرفته اید که کسی پیشنهاد نمیده اما معمولا” کم پیش میاد که چند بار بازیکن رو برای فروش قرار بدید و کسی پیشنهاد نده.

 16. سلام
  برای خرید بازیکن از طریق Negotiation اینکه باید بازیکن همون سرور باشه از کجا مشخص میشه؟

  • سلام
   بازیکنانی که در قسمت Negotiation وجود دارند همگی در سرور شما هستن و میتونید به هر بازیکنانی که در لیستش هست پیشنهاد بدید.

 17. سلام. یه بازیکن رو خریدم و تو مزایده هم برنده شدم. زمان صفر شد نوشت wait. و هنوزم نوشته wait!
  کلا تو همین حالت هست و بیرونم نمیاد!
  راه حلش چیه؟

  • سلام
   بعضی اوقات به دلیل کاهش سرعت اینترنت یا مشکل در سرور بازی احتمال داره این اتفاق بیوفته، باید صبر کنید تا تکلیف بازیکن معلوم بشه…

 18. سلام
  یه بازیکن با مشخاصات زیر توی Recommendation بهم پیشنهاد شده باتوجه به اینکه ۱هفته دیگه لیگم تموم میشه یک ستاره از بازیکن ها کم میشه به نظرتون بگیرم؟
  ۴۵ token

  Legendary Playmaker
  AML AMC
  Spain
  ۱۹ ساله
  ۶ ستاره
  ۱۰۷%(۲۶)
  ۷۱KG
  ۱۷۲CM
  راست پا
  Special Ability: Shadow Striker
  Market Value: 2.18M

  • سلام
   در اواخر فصل بازیکن نخرید بهتر هست، با توجه به اینکه فصل بعد ۱ ستاره از بازیکن کم میشه و اینکه ۴۵ توکن هم مقدار زیادی هست. پیشنهاد ما به شما این هست که با دیدن ویدئو از قسمت Club Shop بسته های سبز جمع آوری کنید، و در صبح روز اول فصل بعد که بازیکن های ۱۸ تا ۲۰ ساله مخصوصا” بازیکن های گران قیمت در لیست زیاد هست بخرید و تمرین بدید تا بازیکن ۶ استار یا حتی ۷ استار داشته باشید.

 19. اقا خدایی یه گروه تلگرامی جهت بحث و گفتگو بزنید تا مشکلمون حل شه اینطوری نمیشه که…
  ممنون

 20. اقا من با تعداد زیادی توکن بازیکن ۶ ستاره خریدم از قسمت scout.حالا پیشمون شدم میخوام بفروشم…اگر این بازیکن رو در لیست فروش قرار بدم،علاوه بر اون مبلغ پولی که با ازای فروش بازیکن دریافت میکنم ایا توکن هم دریافت میکنم یا نه؟؟

 21. چجوری بازیکنای نوزده بیست سالمو قوی کنم بسته های سبز خرج کنم یعنی هروقت انرژیش کم شد استفاده کنم براش اینطوری قوی میشه؟؟؟

  • برای قوی کردن بازیکن باید تمرین بدین. تمرین دادن هم باعث میشه انرژی بازیکن شما کم بشه و وقتی انرژی بازیکن به کمتر از ۳۰ درصد برسه باید بسته سبز استفاده کنید تا دوباره بتونید بصورت متوالی بازیکن رو تمرین بدید …

 22. سلام چرا نمیتونم بازیکن بفروشم در حالیکه ۱۷بازیکن دارم فقط میتونم تمدید کنم این فصل اینجوری شده لول پنجم

  • سلام
   موقعی که میخواهید بازیکن رو برای فروش قرار بدید، بازی چه پیغامی به شما میده؟!

 23. چرا من بازیکنی رو خریدم ولی نمیشه قرارداد نوشت لطفا راهنمایی کنید داره میره

  • حتما لیست بازیکنان شما پر شده، باید ۱ بازیکن رو بفروشید تا بتونید با بازیکن جدید قرارداد ببندید.

    • با زدن Sell On Auction بازیکن شما در لیست فروش قرار میگیره.
     اگر بازیکن شما بی ارزش هست و دوست دارید سریع تر از لیست خارج بشه، گزینه Sell Now رو انتخاب کنید.

 24. سلام دوست عزیز اگه بخوام پیشنهاد خرید به یه بازیکن توی یه تیم بدم که توی قسمت نقل و انتقال نیست چیکار کنم؟
  مثل همون که بعضی ها برای خرید بازیکن ما پیشنهاد میدن بدون اینکه توی قسمت مزایده گزاشته باشیم

  • اون تیم دیگه ای که میخواید ازش بازیکن بخرید ، حتما باید توی سرور شما باشه. یعنی مثلا ً شما از یه دوست فیسبوکی نمیتونید بازیکن بخرید.
   در ضمن بازیکنی که میخرید قدرتش نباید بالای ۵ ستاره باشه.

 25. من تازه چند روزه لول ۲ شدم ولی فصل اول یکی از بازیکنان و پرورش دادم واقعا عالی بازی کرد و توی لیگ بهترین بازیکن گلزن و نفر دوم بهترین پاس گلزنان شد پستشم Mc و Amc هست هنوزم ابیلیتی نداره

 26. سلام ,من هروقت میخام بازیکن بگیرم مربی های دیگه وار کل کل میشن اصلا نمیتونم بتزیکن بگیرم..چیکار کنم

  • سعی کنید فقط صبح ها ساعت ۶ تا ۱۰ اقدام به خرید بازیکن کنید نسبت به بقیه زمان ها خلوت تر هست، با اومدن اتحادها قسمت خرید بازیکن شلوغ تر هم میشه چون هر کسی تلاش میکنه بهترین ترکیب رو داشته باشه.

 27. به نظر من یکی از ضعف های بازی اینکه نمیشه یه بازیکن ۱۸ ساله رو پرورش داد . من خودم بارها شده بازیکن ۱۸ ساله گرون خریدم تمرین هم میدم بهش ولی فوقش یه فصل خوب باشه بعدش بخاطر افت صطح بازیکن در شورع فصل جدید همه چیز به فنا میره . ای کاش افت شروع فصل کم تاثیر میبود.

  • تیم منو ادد کن تو قسمت ارتباط با مربیان، اولین تیم. (Jupiter abs )
   من یه بازیکن دارم توی تیمم اسمش هست ، Tom Rebertson …. , وقتی خریدمش ۱۸ سالش بود قدرتش ۴۷ و پستش هم MR بدون ابیلیتی!
   الان ۲۴ ساله ش هست و قدرتش ۷۷ هست ، سه پست MR- AMR و AMC بازی میکنه و ابیلیتی مهاجم سایه داره (shadow stricker) و از نظر سطح هم الان ۷ ستاره هست توی تیمم و عالی بازی میکنه. رکوردی نمونده که این بازیکن نزده باشه …. از این مدل بازیکنان ۱۰ تا دیگه توی تیمم دارم ، اینو مثال زدم.
   منکرش نمیشه ، تعداد زیادی بسته ی سبز مصرف میشه ، اما میشه بازیکن ۱۸ ساله رو ساخت و در اوج نگه داشت و ارزشش رو داره.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی