Code Center
Advertise Here
Advertise Here

هک کردن بازی تاپ الون آیا امکان پذیر هست؟

خیلی از مربیان به فکر این هستن که از نرم افزار ها و یا تبلیغ هایی با عنوان هک تاپ الون استفاده کنند، وقتش رسیده که در این رابطه صحبت کنیم…

این نرم افزار ها چه هستند ؟ چطور و کجا میشه پیداشون کرد؟ چطور کار میکنند ؟ آیا قابل اعتماد هستند ؟ نرم افزار ها یا وب سایت هایی که از شما اطلاعات ورودی تیمتان را درخواست میکنند و می گویند که مثلا ً ۱۰۰۰ توکن به تیمتان واریز خواهیم کرد !

جواب این سوال ها بسیار ساده است : هیج راهی برای هک تاپ الون وجود ندارد ! 

اما ما باید تفاوت بین هک و سواستفاده رو مشخص کنیم. سو استفاده یعنی استفاده ی نادرست و یا ترفند هایی که از باگ ها و اشتباهات فنی بازی حاصل می شود مثلا ً اشتباهاتی که در اسپانسر های Free توکن وجود دارد که ما قصد نداریم در مورد آنها صحبت کنیم چون هدف وب سایت ما نمی باشد. اما هک به معنای دیگریست! هک به معنای دسترسی به دیتابیس بازی و سرور ها می باشد که این کار به سرعت توسط مدیران بازی شناسایی خواهد شد. فراموش نکنید تاپ الون قوانین خاص و شدیدی دارد که اگر بخواهید از نرم افزار های هک استفاده کنید و یا به وب سایت های مخرب اعتماد کنید ، به سرعت اکانت شما بسته خواهد شد !

تاپ الون یکی از بزرگترین و مشهور ترین بازی ها مربی گری فوتبال است و توسط یک تیم مجرب و بین المللی اداره می شود. بنابراین بسیار از افراد سودجو در فکر تجاوز به برخی از حریم های بازی می باشند و مشخص است که برخی از مربیان هم در دام این افراد خواهند افتاد و گول این افراد را خواهند خورد. بار دیگر تکرار خواهیم کرد: هیچ برنامه و یا هیچ ترفند و راهی وجود ندارد که بشود توکن، پول و یا بسته های رنگی زیادی را در یک لحظه به شما بدهد. 

بنابراین، این نرم افزار ها و یا سایت ها (مانند عکس زیر که ۱۰۰ هزار توکن و پول و بسته را وعده داده ) به دنبال سواستفاده از اکانت شما و اطلاعات شما می باشند و ممکن است این کار، در نهایت به بسته شدن یا تعلیق شدن اکانت شما ختم شود.

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/i1bvb1jmc869767wtd.jpg

راه های قانونی و ساده برای دریافت توکن و انواع بسته های رنگی وجود دارد که میتوایند از مطالب وب سایت استفاده کنید و این راه ها را شناسایی کنید :

از کد های رایگان که هر از گاهی توسط خود بازی معرفی می شود،  استفاده کنید ، از ترفند های دریافت توکن و بسته رایگان استفاده کنید و با خیال راحت بسته های رنگی بگیرد. 

فراموش نکنید که عضو کانال تلگرام ما شوید و از آخرین اخبار بازی مطلع گردید .

منبع: تاپ الون.اینفو

Advertise Here

7 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

 1. سلام
  اقا یعنی واقعا هیچ راه دور زدنی نیست؟
  یعنی مثلا یه اکانت دوم داشته باشی یجوری پول و غیره بفرستی مثلا بازیکن بفرستی!!
  بعد من همیشه با فیل_تر شکن میرم تو بازی ولی تعداد کمی کلیپ برای دریافت رایگان پول میتونم ببینم بعدش مشکی میشه میگه دیگه کلیپ نیست!!
  بعد اکثر بازیا که توکن رایگان میدن رو نصب کردم و کارایی که خواست رو کامل انجام دادم ولی فقط یکیشون بهم توکن رو داد یعنی وجداناً حساب کنم بازی ۵٠٠ تا توکن بهم بدهکاره!!
  خیلی نامرده خخخخ

 2. سلام و خسته نباشد از دیروز تا الان بازی تاپ الون برای من باز نمیشه تا اخر لوود نمیشه متاسفانه از دوباره نصب کردم ولی باز هم درست نشد

  • یه مشکلی وجود داشت، که دوستانی که در اتحادهای ۴ نفره عضو می شدن، نمیتونستن در ورژن جدید بازی ، وارد شوند.
   که ظاهرا ً بر طرف شده.

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی