Code Center
Advertise Here
Advertise Here

چرا حریف من کمتر از ۱۱ بازیکن دارد ؟

چرا بعضی از تیم ها و حریفان ما کمتر از ۱۱ بازیکن دارند ؟ 

وقتی فصل جدید آغاز می شود تیم هایی رو ببینیم که در زمین کمتر از ۱۱ بازیکن دارند اما ممکن است همین تیم ها تعدادی زیادی بازیکن روی نیمکت (SUB) یا رزرو شده (RES) داشته باشند. به این علت هست که این بازیکنان قراردادشان تمام شده، در واقع قرار داد سه ساله تمام شده و مربی با آنها قرارداد جدیدی امضا نکرد. معمولا ً وقتی قرار داد بازیکن به ۱ فصل مانده میرسد از سوی سیستم چندین بار پیغام تمدید به مربی ارسال می شود و یاداوری میکنند که قرار دادن فلان بازیکن رو به اتمام است و در صورت نیاز به آن بازیکن، با وی تمدید کنید ! خب حالا تصور کنید که مربی با بازیکن قرار داد تمدید نکند و فصل جدید آغاز شود. این بازیکن ۷ روز منتظر می ماند تا مربی با او تمدید کند ، البته در این ۷ روز بازیکن در هیچ بازی شرکت نخواهد کرد و روی نیمکت یا رزرو منتظر می ماند. و در صورتی که قرارداد جدیدی برای او تنظیم نشود، بعد از ۷ روز تیم را ترک میکند. به همین علت هست که بعضی تیم ها مثلا ً بالای ۱۰ بازیکن این مدلی در تیمشان هست که منتظر تمدید قرار داد هستند و تا زمانی که قراردادشان تمدید نشود ، بازی نمی کنند.  این داستان معمولا ً برای تیم هایی که مربی ندارند و رها شده اند به وجود می آید.  

مثلا ً در عکس زیر نمونه ای یک تیم را می بینید که کلا  ً۹ بازیکن در آن هستند که قرارداد دارند، الباقی ، قراردادشان تمام شده و منتظر قرارداد جدید هستند : 

http://top-eleven.ir/wp-content/uploads/2018/12/23ahdtcl4tyelvxa8k9v-1.jpg

خب اما تکلیف چیست ؟ این تیمی که کمتر از ۱۱ بازیکن دارد چگونه مقابل حریفان بازی میکند ؟ این تیم ها معمولا ً اگر بین ۷ تا ۱۱ بازیکن داشته باشند، با همان تعداد بازی میکنند و بعضا ً میبینم مثلا ً ۲ تا دروازه بان در ترکیب تیم ۹ نفری درون زمین وجود دارد و همین باعث میشود که نتایج پر گل و شکست های سنگینی رقم بخورد. ولی اگر این تیم کمتر از ۷ بازیکن داشته باشد، نتیجه ۳-۰ می شود. 

بعد از ۷ روز که بازیکنان بدون قرارداد تیم را ترک کردند ، بازیکنان جدید به طور اتوماتیک وارد تیم می شوند تا تعداد بازیکنان تیم به تعدادی معقول برسد. این بازیکنان جدید که توسط سیستم به تیم اضافه می شوند اکثرا ً ۲ یا ۳ ستاره هستند. 

راستی! برای دریافت مطالب تاپ الونی در کانال تلگرام تاپ الون عضو شوید.

(Top-Eleven.ir)

Advertise Here

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*

برای دریافت آخرین اخبار بازی تاپ الون در کانال تلگرام عضو شوید

آموزش کدنویسی