Code Center
Advertise Here
Advertise Here

خرید کارت ماهانه، ۱۰۰ توکن در ۱ ماه

کارت ماهانه ، قابلیت جدید تاپ الون برای داشتن توکن بیشتر . . .

تاپ الون ، جدیدا ً یک گزینه جدید توی قسمت خرید توکن اضافه کرده . این کارت در صورتی که روی تیم شما فعال بشه ، ۱۰ توکن درجا به شما میده و به ازای هر روزی که به صورت مرتب لاگین کنید و وارد بازی بشین ۳ توکن هم واریز به تیمتون میشه . مدت زمان قراردادش هم ۳۰ روزه هست . یعنی ۱۰ توکن درجا + ۹۰ توکن در طول یک ماه ( به شرط وارد شدن در هر روز) … یعنی ۱۰۰ توکن. 

ولی این مورد هم مثل سایر بسته های توکنی برای بسیاری از کاربران ایران قابل مشاهده نیست و پرداخت آن هم از طریق بازارها و حساب های خارجی ست که از دسترس ایرانی ها دور هست. سایت تاپ الون دات آی آر ، این افتخار رو داره که برای مربیان فارسی زبان و ایران این بسته رو فعال کنه ، بنابراین مثل خرید سایر بسته های توکنی که از طریق صفحه ی خرید توکن هست ، میتونید این کارت ماهانه رو خریداری کنید .

شرح کلی محصول :

نام : کارت ماهانه ( ۳۰ روزه )

ویژگی : ۱۰ توکن درجا + ۹۰ توکن در طول یک ماه ( ۳ توکن روزانه ، به شرط ورود به تیم در هر روز )= ۱۰۰ توکن

قیمت : ۳۴،۵۰۰ تومان

توجه: خرید کارت ماهانه فقط از طریق اطلاعات اکانت فیسبوک تیم شما که به بازی وصل کرده اید انجام میشود پس اگر تا به حال اکانت فیسبوک را به تیمتان وصل نکردید، با استفاده از یک V-P-N مانند برنامه Turbo Vpn(دانلود اندروید) و BladeVPN(دانلود ios) وارد بازی شوید و از قسمت Setting بازی اکانت فیسبوک خود را به بازی وصل کنید: آموزش وصل کردن اکانت فیسبوک به تاپ الون

 

*** به طور کلی میشه گفت ، کارت ماهانه بدرد کسانی میخوره که عجله ی فوری برای خرید توکن ندارند . یعنی برای فصل بعد یا بعد ها قصد دارند یک بودجه ی توکنی داشته باشند که ارزون تر بدست میاد .

 

پس نتیجه میگیریم ، کارت ماهانه ، بدرد مربیان باهوش و استراتژیک تاپ الون میخوره ، کسانی که با صبر و حوصله ، بودجه های فصل بعد خود رو برای خرید بازیکن می بندند. کسانی که با صرف هزینه ی کمتر ، توکن بیشتری رو در طول زمان جمع خواهند کرد و برای آینده ی تیمشون برنامه ریزی کردند.

خرید کارت ماهانه از طریق لینک زیر:

👈خرید کارت ماهانه: ۳۴٫۵۰۰ تومان👉

 

 

 

Advertise Here

93 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

    • دوست عزیز ۱ بار سوال کردید عرض کردم مشکلی نداره و میتونید توکن هم بخرید.

  1. با سلام و خسته نباشید ٬ من الان یه کارت ماهانه خریدم ٬ لطفا هر وقت فعال شد به من خبر بدید ٬ ممنون از لطفتون .

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*