Code Center
Advertise Here
Advertise Here

یورو ۲۰۱۶ و لباس های جدید!

اخباری به گوش میرسه مبنی بر اضافه شدن لباس های جدید در بازی … 

حدود یک ماه پیش قبل از شروع یورو۲۰۱۶ انتظار اتفاق بزرگی برای بازی داشتم. اینکه بازی به محیط یورو تغییر ظاهر دهد ، لباس های جدید اضافه بشه لوگو های تیم های ملی به بازی اضافه بشه و بیشتر بشن این لوگو ها و شاهد جوایزی به مناسبت یورو داشته باشیم. در مورد کوپا آمریکا هم همین انتظار رو داشتم اما بیشتر مد نظرم یورو ۲۰۱۶ بود که متاسفانه اتفاقی نیوفتاد. 

البته ناگفته نماند، شروع مسابقات یورو ، مصادف شده با رونمایی از اتحاد ها ، پروژه ای بزرگ که مسئولان تاپ الون هم خیلی روی اون کار کرده بودند و مدت ها بود که داشتن مانور میدادن باهاش. پس به طبع اصلا ً دوست نداشتن این همه زحمتی که اتحادها کشیده بودن توی مسابقات یورو گم بشه. بنابراین چیزی از یورو نگفتن ! 

به نظر میرسه که تاپ الون قصد داره از یورو ۲۰۱۶ به سادگی عبور کنه و بالاخره یه راهی پیدا کردن تا نظر کاربرا رو جلب کنند ! 

همین روزا ، اما مطمئن نیستم دقیقا ً چه روزی ، تاپ الون لباس های قدیمی و ویژه ای رو اضافه خواهد کرد از تیم هایی که در یورو حضور داشته اند. البته مطمئن نیستیم که دقیقا ً لباس چه تیم هایی رو اضافه خواهند کرد اما امیدواریم که حداقل لباس ۱۶ تیمی که در یورو ۲۰۱۶ شرکت کردند رو در بازی اضافه کنند. مثلا ً لباس این تیم ها در دهه ی ۹۰ میلادی ، مثلا لباس سال ۱۹۹۴ تیم ملی آلمان ! 

در مورد لوگوها خیلی مطمئن نیستم که قرار چه اتفاقی بیوفته . در حال حاضر تعدادی لوگوی تیم های ملی هم وجود دارند که در صورتی که این اتفاق بیوفته ، احتمالا ً شاهد لوگوهای بیشتری از تیم های ملی باشیم. برای کسانی که عاشق تیم های ملی و بازی های یورو و جام جهانی هستند، این اتفاق می تونه خیلی خوب و جالب باشه که لوگو و لباس تیم های ملی رو داشته باشند و برای تیم هاشون استفاده کنند. نکته اینکه این لباس ها و لوگو ها چون رسمی نیستند(official) احتمالا ً قیمتی زیر ۵۰ توکن داشته باشند که بسیار مساعد و مناسب برای خرید هستند علل خصوص که میشه از  ترفند خرید لباس یا لوگو به طور مجانی و با صفر توکن ! استفاده کرد و به صورت رایگان این لباس و لوگو ها رو خرید ! 

تا اونجایی که ما متوجه شدیم این لباس ها در یک سال خاصی هم نیستند. مثلا ً لباس اول آلمان سال ۱۹۹۴ و لباس دوم آلمان سال ۱۹۹۰ ! یعنی به طور سلیقه ای لباس هایی که طی ۲۰ – ۳۰ سال گذشته از همه قشنگ تر بود انتخاب شدن. توی یه سرچ ساده در اینترنت در مورد لباس های قدیمی ، قصد داریم حدس هایی بزنیم . میشه حدس زد که این لباس ها قرار برای این تیم ها اضافه بشه : 

فرانسه : 

France Home and Away Kits World Cup Italy 1990

انگلستان : England Home and Away Kits World Cup Italy 1990

سوئد : 

Sweden Home and Away Kits World Cup Italy 1990

ایتالیا : 

Italy Home and Away Kits World Cup Italy 1990

جمهوری چک : 

Czechoslovakia Home and Away Kits World Cup Italy 1990

اسپانیا : 

Spain Home and Away Kits World Cup 1994

کرواسی : 

Croatia Home and Away Kits Euro 1996

پرتغال : 

Portugal Home and Away Kits Euro 1996

به شخصه دوست دارم ، لباس هلند رو بزارن هرچند بعید میدونم چون در یورو ۲۰۱۶ حضور نداره !
همانطور که گفتیم ، این لباس ها رسمی نیستند. به این معنا که این لباس و لوگو ها در صفحه ی آخر از صفحه ی Club Shop قرار خواهند گرفت. در واقع این لباس ها همه کپی هستند و اصل نمی باشند چون پروسه ی اجازه گرفتن از این همه فدراسیون و اخذ مجوز ها و لایسنس های فروختن لباس های اصل بسیار زمان بر و طاقت فرسا خواهد بود ( این قسمتش شاید برای ما ایرانی عجیب به نظر بیاد! ) 

قیمت این لباس ها و لوگوها همانطور که گفتیم چیزی بین ۲۵ تا ۵۰ توکن خواهد بود که میتونید چند هفته صبر کنید ( مثلا ً بعد از اتمام یورو ۲۰۱۶) تا قیمت آنها کاهش پیدا کند و به زیر ۲۰ توکن برود ! هرچند با استفاده از ترفند خرید لباس یا لوگو به طور مجانی و با صفر توکن !  میتونید این لباس و لوگو ها رو درجا تهیه کنید.

پس منتظر این لباس ها و لوگوهای زیبا و جذاب و خاطره انگیز باشید. عضویت در کانال تلگرام ما رو فراموش نکنید تا از آخرین اخبار بازی در اطلاع باشید.

Advertise Here

2 نظر ثبت شده نظر دهنده بعدی شما باشید.

  1. ادمین معلومه بجز فوتبال هنرشعر و رقص فوتبال و هم متوجه هستید ، لباسای یورو ۸۸ ، جام جهانی ۹۰ و شاید یورو ۹۲ زیباترین لباسای تاریخ فوتبال بودن ، این مطلب عالی و نوستالژیک بود مــــــــــرســــــــــی

  2. من لباس Roma رو می خوام که متاسفانه نیست! انقدر منتظر می مونم تا بذارن

قسمت های ستاره دار الزامی هستند لطفا فارسی تایپ کنید.

*